Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Gavrančić je bio više nego OK, Kosorić je tada bio mladi reprezentativac BiH koji je podosta obećavao, Stević ne znam ko je, Vujović je garavima uvalio opaku golčinu na derbiju, Marčeta vrlo brzo i korisno krilo, neadekvatno iskorišćen, Vašington je bio fudbalski bog.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gavrančić je bio više nego OK, Kosorić je tada bio mladi reprezentativac BiH koji je podosta obećavao, Stević ne znam ko je, Vujović je garavima uvalio opaku golčinu na derbiju, Marčeta vrlo brzo i korisno krilo, neadekvatno iskorišćen, Vašington je bio fudbalski bog.

 

za razliku od drvne građe fofane, jel tako?

Link to comment

da, da...a zima 2009. je neverovatna. kakve legende: gavrančić, kosorić (ko je to?), bogdan stević (?), nikola vujović :lol:, marčeta, karaklokan washington :lol:... uhhh bog te molovo...

 

2009 smo bili tako jaki  da je ove dovodio iz ciste zajebancije. Kao zemlja smo bili tad.

Link to comment

eh...

 

tih sam godina gledao sve PFC utakmice na JNA uživo, kao i 50% na strani. Vašington je bio školovan fudbaler, tehnički je bio koplje iznad svih naših. lepo je pratio igru i dobro se otvarao. jedina mana mu je bila to što je zbog visine bio podosta spor. jednostavno se nije uklapao u tadašnji stil igre i zato nije uspeo 

 

također, ja ne mislim da je Fofana drvna građa ali siguno nije igrač koji Partizanu može dati ono što vi mislite da može.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Ovo je istina

 

 

tolara.jpg

:fantom:

 

 

od tebe sam očekivao više

:fantom:

 

ako nabode igru kao što je umeo da nabode sa dovodjenjem raznih anonimusa na konju smo

 

e

gde je ćure tu je i bik, a gde je bik tu je i zeka

menažerija™

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

eh...

 

tih sam godina gledao sve PFC utakmice na JNA uživo, kao i 50% na strani. Vašington je bio školovan fudbaler, tehnički je bio koplje iznad svih naših. lepo je pratio igru i dobro se otvarao. jedina mana mu je bila to što je zbog visine bio podosta spor. jednostavno se nije uklapao u tadašnji stil igre i zato nije uspeo 

 

 

 

 

Aj sto se u nas sistem nije uklopio, nego se nije uklopio u Borac iz Cacka, neki Iracki tim a i u D ligi Brazila mu slabo ide pracenje igre i otvaranje.

Link to comment

Po ovome sto je pecaros postavio Tomara je radio ko car, bilo je tu par promasaja, al skoro  na svakom je napravio lovu. Raca bog fudbala doveden za 14 soma pisljvih iz obrenovca... Tomic hail.

lova na stranu, valjda je bitniji uticaj tih igrača na igru pfc-a, na njima je zarađeno tek 4,5 milke, ako zanemarimo njihove plate...

Link to comment

eh...

 

tih sam godina gledao sve PFC utakmice na JNA uživo, kao i 50% na strani. Vašington je bio školovan fudbaler, tehnički je bio koplje iznad svih naših. lepo je pratio igru i dobro se otvarao. jedina mana mu je bila to što je zbog visine bio podosta spor. jednostavno se nije uklapao u tadašnji stil igre i zato nije uspeo 

 

također, ja ne mislim da je Fofana drvna građa ali siguno nije igrač koji Partizanu može dati ono što vi mislite da može.

 

niko i ne misli da je on sada nešto kvalitetniji u odnosu na mladog šaponjića ili valerija. ali definitivno nije ni gori od njih. valerij se dosta ispromašivao, iako je postigao 12 golova u prvenstvu (sve promašaje izbrojao zoki ašov :D ), a šaponjić deluje prilično sporo i tromo iako je snažan, a i voli mnogo da pada bez ikakvog razloga. valerij je namazan, i sa nekim dobrim igračima u sredini (tipa žuka i moreira) mogao bi biti od velike koristi. 

 

već smo zaključili, nama je potreban kvalitetan centarfor, a ovaj zvrndov fofana može da posluži kao neki backup...mada bih voleo da igramo sa dva centarfora. ne znam kako voli da igra tomić, u kojem sistemu igre?

 

najgore je što znamo razlog zašto je on (fofana) uopšte i doveden - zato što je vraćen, uloženo nula evra.

 

a zabrinjava me i činjenica koju je izneo pecaroš, zašto je vraćen jovanović? zato što je ivicin ortak.

 

već se nazire kojim tokom će ići prelazni rok koji je jedan od najvažnijih u zadnjih 10-ak godina. uključujući najviše ovo u vezi neodlaska vazure, nedića, vučelića, odnosno guranje ćurkovića u prvi plan.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

lova na stranu, valjda je bitniji uticaj tih igrača na igru pfc-a, na njima je zarađeno tek 4,5 milke, ako zanemarimo njihove plate...

 

Vazna je i lova, doduse u nasem slucaju malo je verovatno zavrsilo u klubu. Za to ti je odlican primer Krstaja koji je povredjene brazilske polovnjake placao kao da je Abramovic. Treba imati u vidu kada se sagleda spisak koji si kacio da tu ima odlicnih igraca i balvana, ali da nisu svi dovodjeni da prave razliku i vode nas u ligu sampiona, neko mora i klupu da ugreje, bude cetvrti za soni i skace lepu bombu u dubajiu. 

Link to comment

A sve vreme se pitam ko je doveo Čadikovskog :lolol:

Svašta sam video kod nas, ali on je sve zajebao

 

P.S. Da ne bude zabune, uvek sam za Ivana Tomića i Baticu Mirkovića :thumbup:

Link to comment

A sve vreme se pitam ko je doveo Čadikovskog :lolol:

Svašta sam video kod nas, ali on je sve zajebao

 

P.S. Da ne bude zabune, uvek sam za Ivana Tomića i Baticu Mirkovića :thumbup:

 

Što Čadikovski? Zaboravljaš het-trik protiv Sinđelića iz Niša u kupu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...