Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Kaže wiki da je fofanara dao 5 golova na 25 tekmi za Qingdao Jonoon F.C.

 

Kineska druga nije šala :Hail:

 

mislio sam da će midle ili katamaran ovo pre tebe da okače, ali ti si pobednik :Hail:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

dokazani dunster u kineskoj 2 ligi je ove godine imao učinak od 5 golova i 2 asistencije iz:

 

Squad: 26, Starting eleven: 21, Substituted in: 4, On the bench: 1, Suspended: 0, Injured: 0

 

- oni tj naš trener koji tamo radi su mu dali dovoljno šanse da dokaže da nema kvalitet ni za drugu ligu a nama treba da predvodi napad na le i titulu sledeće sezone :lolol:

Link to comment

mislio sam da će midle ili katamaran ovo pre tebe da okače, ali ti si pobednik :Hail:

 

Služim narodu   :fantom: 

 

Ne obaziri se ti na mene, skroz mi je simpatična ta tvrda muška ljubav između bekare i tebe   -_-

Link to comment

Kaže wiki da je fofanara dao 5 golova na 25 tekmi za Qingdao Jonoon F.C.

 

Kineska druga nije šala :Hail:

 

To je 5 vise nego sto je Bozibov dao u drugoj kineskoj ligi. I koliko je to golova po minutu?

Link to comment

To je 5 vise nego sto je Bozibov dao u drugoj kineskoj ligi. I koliko je to golova po minutu?

 

Praštaj ali nisam zaista taj pedantni statističar i poznavalac prilika u drugoj kineskoj ligi kakvim se predstavljam :(

Link to comment

Dobro, koliko toliko kapiram rezon, ali opet, taj odnos min/golovi gde je on bio dobar su za polivanje govorima one ekipe kod koje nije dobijao šansu čak i kada je pokazivao nešto kada dobije malo vremena na terenu, a konkurenti u timu bili blagi uzas. Sa druge strane, ne zna se da li bi po istom parametru bio bolji od npr. Božinova da je imao tu veću minutažu, ali to je već šbbkbb.

 

Nije moje da brinem ???? ali on mi vise deluje kao neki Ibrahim Some ili Asamoa koji su kod nas nešto pokušavali, nego na Abubakara (njega cu uvek uzimati za primer, jer je lik koji je bio konkretan gde god da sam ga gledao).

No, realno, to vam je sada možda i najmanji problem.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Služim narodu   :fantom: 

 

Ne obaziri se ti na mene, skroz mi je simpatična ta tvrda muška ljubav između bekare i tebe   -_-

?

nema tu nikakve ljubavi, golovi su merilo.

 

ako je drvo neka dokaže da je drvo pa neka leti. u partizanu je uglavnom ulazio sa klupe, igrao malo minuta ali je često davao golove. 

Link to comment

:(

 

Salu na stranu, Fofana i Knezevic su igraci na nivou Subica. Dakle, za Lucane i Jagodinu. 

 

Tako je.

 

Uostalom videćemo kako će teći prelazni rok, nama je hitno potreban kvalitetan centarfor a fofana će biti dobar za klupu. Valerij i šaponjić izgleda (po medijima) sigurno odlaze.

 

Veći je problem pronaći kvalitetne kreatore igre i zadnjeg veznog + minimum jedan odličan štoper.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...