Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najgori čovek za predsednika FKP će izgleda i biti izabran. Do sada me nije bilo briga za bagru, a tačno ću da od sad da navijam protiv Partizana.

 

Eeej, jebeni Ćurković. Ne mogu da poverujem iako je skroz logično iz njihovog ugla.

Link to comment

čeeekaj polako, pisac teksta ne komentariše da li je to dobro ili loše, već konstatuje povratak fofane (i ja ga priželjkujem, pa ne likujem) i stavlja dve tabele sa odlascima / dolascima igrača.tekst je interesantan jer je obuhvatio sve što se trenutno dešava a uspelo je da procuri ispod severne tribine

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/pobedila-nediceva-struja-curkovic-vodi-partizan-od-popovica-ni-traga-ni-glasa/123630

 

to je to. ništa se ne menja, potpredsednik SNS partije nedić nastavlja da jaše partizan.

 

 

 

 

 

makar jedna koliko-toliko lepa vest. istina je za babovića da hoće da ide:

 

http://www.sportklub.rs/babovic-zeli-da-ode-iz-partizana

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Iako je tema izbora, odlaska, tj. ne odlaska ikoga iz Uprave na meniju, mene interesuje zašto i čime je mnogo vas fasicinirano Fofanom?

 

Jasno mi je bilo da je pre godinu dana on u svakoj normalnoj glavi bio bolji izbor od npr. Kojića, pa je stoga i ono legendarno glasanje donelo Fofani pobedu, ali mi zaista nerealno deluje da njegov povratak može da Vam donose neki boljitak.

Da uzmem Middle-ov način prezentovanja kvaliteta, rekao bih da je on max 0,5 Abubakara.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

možda njegova duplo veća efikasnost u odnosu na valeri božinova, a o šaponjiću da ne pričamo.? pričam u odnosu minuti u igri/golovi. imaš to na netu, kompletnu statistiku, mrzi me sad da tražim.

 

 meni je samo to merilo. a ako se pokaže da nije više toliko efikasan, lako ćemo ga šutnuti.

 

kao što i sam vidiš, sns upravi ne pada na pamet da uopšte kupi nekog kvalitetnog centarfora tako da "daj šta daš", kada je još pod ugovorom.

 

uskoro ni takvi nam neće dolaziti, već razni povratnici poput marka jovanovića, kada taman pomisliš da se otarasiš jednog (babović) stiže ti drugi.

 

kada se bude vratio čadikovski kukaćemo za fofanom ili šaponjićem, itd, itd...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

mene interesuje zašto i čime je mnogo vas fasicinirano Fofanom?

+1

 

arslanagić i ja smo ga gledali kada je igrao za one stance™ protiv nas, kad smo ga i doveli. vola nije mogao da ubode. drvo.

:fantom:

Link to comment

+1

 

arslanagić i ja smo ga gledali kada je igrao za one stance™ protiv nas, kad smo ga i doveli. vola nije mogao da ubode. drvo.

:fantom:

 

:fantom:  vidi, vidi, kakvo drvo...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...