Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Georgije, kakve veze ima Filip Knezevic sa Babovicem? Knezevic je klasicno krilo, Babovic vezni igrac. Nisu bas konkurencija jedan drugom. 

 

Inace, taj Knezevic je vec bio kod vas i bio prilicno balvanast. On ima izuzetnu brzinu, ali mu je preciznost izuzetno slaba. Dao je on i ove godine solidan broj golova, ali treba mu bas dosta prilika da mune gol. U Borcu koji igra na kontre on je sjajan, ali kod vas je problem sto se protiv vas (kao i kod nas) protivnici uglavnom brane, pa on redje ima prilike koje ima u Borcu. Nesto slicno ko sto je Gavric delovao sjajno u Napredku, a onda kod nas pokazao sav svoj "raskosan talenat"... 

 

Sto se Sedlara tice, nisam ga primetio dok nije pocelo da se pise o Zvezdi i njemu, pa sam pogledao par klipova i deluje veoma dobro. Mada treba uzeti u obzir da je on uglavnom bio vezni igrac a da se na klipovima uglavnom ne vide njegove defanzivne kretnje, pracenje linije itd. Fizicki i tehnicki deluje vise nego ok...

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Georgije, kakve veze ima Filip Knezevic sa Babovicem? Knezevic je klasicno krilo, Babovic vezni igrac. Nisu bas konkurencija jedan drugom. 

 

Inace, taj Knezevic je vec bio kod vas i bio prilicno balvanast. On ima izuzetnu brzinu, ali mu je preciznost izuzetno slaba. Dao je on i ove godine solidan broj golova, ali treba mu bas dosta prilika da mune gol. U Borcu koji igra na kontre on je sjajan, ali kod vas je problem sto se protiv vas (kao i kod nas) protivnici uglavnom brane, pa on redje ima prilike koje ima u Borcu. Nesto slicno ko sto je Gavric delovao sjajno u Napredku, a onda kod nas pokazao sav svoj "raskosan talenat"... 

 

Sto se Sedlara tice, nisam ga primetio dok nije pocelo da se pise o Zvezdi i njemu, pa sam pogledao par klipova i deluje veoma dobro. Mada treba uzeti u obzir da je on uglavnom bio vezni igrac a da se na klipovima uglavnom ne vide njegove defanzivne kretnje, pracenje linije itd. Fizicki i tehnicki deluje vise nego ok...

 

Odigrao je 1  ili 2 utakmice.

Link to comment

Ja se secam da je potpisao za nas pre 2-3 godine ali takodje se secam da su mu odmah "preporucili" da ode negde na pozajmicu..ne znam da li je uopste zaigrao za nas prvi tim u zvanicnom mechu.?

Kaki god bilo, po blicu: izgleda da se sigurno vraca, na zalost potpisace i marko jovanovic (vozdovac),na gol nam dolazi saranov (terza trlja ruke od srece), a ne dolaze ni askovski, a ni sedlar.

@adasevic: pise mu na klipu midfielder a ne wing, nisam znao da igra iskljucivo krilo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Бранко Брновић више није селектор ЦГ, могли сте њега умјесто Друле, не би ли се и код вас примио црногорски пелцер

Link to comment

Бранко Брновић више није селектор ЦГ, могли сте њега умјесто Друле, не би ли се и код вас примио црногорски пелцер

Nemoj brnovica radije nam dajte Pizona :)

Link to comment

f.knezevic je kezmanov pulen (bio)

i ovaj ga je bas bas hvalio, mislim da bi mogao da bude dobro iznenadjenje uz mihajlovica.

 

opet smo nafilovani po krilima, avaj samo tu.

Link to comment

Ja se knezevica secam jos kad je bio bas klinac u sezoni kad smo igrali finale kupa sa borcem u krusevcu. Poceo je sezonu ranije i delovalo je da bi mofao da bude sledeci lazovic. Od tada nije puno napredovao. Tehnicki je prilican duduk. Ima brzinu i dobre fizikalije generalno, ali slab je sa loptom i nije vrhunski finiser. Brzina mu je definitivno glavni kvalitet.

 

Sto se mihajlovica tice on je po meni najbolji igrac kog imate u najavi. U toj generaciji 96 su se od pionira isticala 4orica. Pantic i zivkovic iz partizana, grujic iz zvezde i mihajlovic iz rada. Gruja i zile su vec pokazali klasu, donekle i pantic mada mislim da ce on tek da se pokaze. Mihajlovic je imao hendikep her je iz manjeg kluba pa kapiram da je zato i pristao da se ladi polusezonu. On je primarno levi spoljni vezni igrac. Dakle krilo, ali moze i u napad i u srednji deo veznog reda iza napadaca. Ako bude dobio sansu potencijalno je ozbiljna zlatna koka. Zao mi je sto ga mi nismo capili (mada smo i mi odlicno pazarili na njegovoj poziciji).

Link to comment

Ja se knezevica secam jos kad je bio bas klinac u sezoni kad smo igrali finale kupa sa borcem u krusevcu. Poceo je sezonu ranije i delovalo je da bi mofao da bude sledeci lazovic. Od tada nije puno napredovao. Tehnicki je prilican duduk. Ima brzinu i dobre fizikalije generalno, ali slab je sa loptom i nije vrhunski finiser. Brzina mu je definitivno glavni kvalitet.

 

 

Jednog takvog sto samo trci i ne zna nista drugo imamo, zove se Petar Grbic. 

 

Potencijalni golman...

 

12366474_920713371346507_512908923675369

 

Čuvar mreže osvajača Kupa Srbije izjavio je za Mozzart sport da bi prelazak u Partizan za njega predstavljao korak više u karijeri, ali da Čukarički ima poslednju reč.

Link to comment

Jednog takvog sto samo trci i ne zna nista drugo imamo, zove se Petar Grbic. 

 

Potencijalni golman...

 

12366474_920713371346507_512908923675369

 

Čuvar mreže osvajača Kupa Srbije izjavio je za Mozzart sport da bi prelazak u Partizan za njega predstavljao korak više u karijeri, ali da Čukarički ima poslednju reč.

Нечовек, одма напалм и то је то...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...