Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Mozzart okuplja  Ruznalov drim tim- , Darjan, Joksic, fali tu 1 Zoran Stojadinovic da bi se prica zaokruzila™ na pravi nacin u kvalitetnu simfoniju™ sportskog novinarstva

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego grobari, može li je jedna mala anketa? Bliži se polusezona, uvideli smo da se nagomilalo mnooogoo škarta i drvne građe.Da vidimo koga bi ste izbacili iz partizana već na zimu. Evo i spiska:

ostaju ti dakle sledeca 11ica:

 

Kljajic Filip ?
Ivan Bandalovski
Miroslav Vulicevic
Aleksandar Subic
Darko Brašanac
Andrija Živkovic
Nemanja Glavcic ?
Saša Lukic
Marko Golubovic ?
Alen Stevanovic
Nikola Trujic
Abubakar
Valeri Božinov
 
gde andrija najverovatnije pali, a isto cujem i za vulicevica, dakle ostaju 9ica.
 
ja stavio i znak pitanja/kvaliteta na kljajica, uz ovu dvojicu klinaca sto maltene uopste nisu igrali. i spade knjiga na 6 slova/igraca, gde je i tuta-selja-hipster takodje upitan.
 
na leto sledi potpuni raspad, fk ce biti poput kk nam na jesen :(
Link to comment

bitno je koga će dovesti a treba nam čitava kičma prvog tima, golman, štoper, zadnji bezvezni, playmaker i centarfor, u zavisnosti da li odlaze živkara i abu i krilni igrači

Link to comment

 

ostaju ti dakle sledeca 11ica:

 

Kljajic Filip ?
Ivan Bandalovski
Miroslav Vulicevic
Aleksandar Subic
Darko Brašanac
Andrija Živkovic
Nemanja Glavcic ?
Saša Lukic
Marko Golubovic ?
Alen Stevanovic
Nikola Trujic
Abubakar
Valeri Božinov
 
gde andrija najverovatnije pali, a isto cujem i za vulicevica, dakle ostaju 9ica.
 
ja stavio i znak pitanja/kvaliteta na kljajica, uz ovu dvojicu klinaca sto maltene uopste nisu igrali. i spade knjiga na 6 slova/igraca, gde je i tuta-selja-hipster takodje upitan.
 
na leto sledi potpuni raspad, fk ce biti poput kk nam na jesen :(

 

 

kljajića sam ostavio jer mi je nerealno da kupimo dva golmana a vrišti u odbrani, zadnji vezni, ofanzivni vezni i napad. božinova bih ostavio na klupi u slučaju da šutnemo klinca padavičara, ali realno bih više voleo da šutnemo obojicu. golubović ovo što je igrao za mene deluje pozitivnije nego ovih desetak (ili više?) utakmica koje je odigrao lukić. teško da će igde da ide vulićević posle još jedne teške povrede, a i ima preko 30 godina, gde će? znam da andrija pali i to me brine, a ako se ostvari ovo što predviđa lezilebović iznad gore onda smo ga baš,baš najebali.

 

 

i nikodije je u pravu, ništa od ovoga ne bi trebalo da se ostvari ako PRVO NE ODE BABOVIĆ. 

 

njegov odlazak mora da bude svetli primer da se nešto pozitivno dešava u fk partizan.

 

još ako bi u paketu, kao prvi odlasci bili ninković i ostojić to bi definitivno značilo da duvaju neki drugačiji vetrovi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

umalo da zaboravim, ukoliko ima ijedna pozitivna stvar koju je drulovic uradio je povratak ninkovica iz mrtvih maltene. tako da bi njega i ostavio barem do leta. steta sto promasi onaj penal pre par nedelja (gosa stopalom bukvalno slucajno odbranio koliko se secam) i sto ne udje ono protiv svaba, digao bi cenu sebi barem za par 100k vec sada...

 

btw, ne bi zeleo da sam u kozi bilo kog od nasih igraca u ovom momentu, situacija je uzasna, a lesinari salecu sa svih strana. stvarno mi zao ljudi :( sem babovica naravno  :evil:

Link to comment

Nemoj Ninkaru, ja njega volim k'o majka ludo dete. Ovo ostalo moze.

 

Nego jbt ja sam skroz zaboravio na Lukica, jel' on povredjen ili jednostavno slab?

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

U principu potreban je kompletan remont, potrebni su igraci kvaliteta moreire, zuke, dijare, tosica i klea,ali ... To mozda u nekom svetu iz  maste, ono na sta mi mozemo da racunamo su povratak Brezancica, Knezevica i Reme Jovanovica. Eventualno Rna, Srdja, Lolara ako ih ne mrzi da se bakcu s fudbalom. 

Link to comment

jebiga, rumeni jeste neuroticna seljacina, ali ne secam se, od djoleta tomica, da je neki nas igrac umeo iz trka da sutira.

plus je relativno agilan.

mislim, dao bih i njemu sutubulju, ali nije mi na vrhu liste.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Fudbaler Partizana Abubakar Oumaru ima ponudu iz inostranstva i po svemu sudeći danas će protiv čačanskog Borca odigrati poslednji meč za tim iz Humske.

Za njega je navodno u klub stigla ponuda od 1,2 miliona evra. Ime kluba se čuva u tajnosti, a odlazeći čelnici crno-belih ne žele da govore o prelaznom roku.

Oumaru je došao na leto kao slobodan igrač, tako da će od njegovog transfera crno-beli biti u plusu.

Izvor: BUTASPORT

 

Link to comment

fali još najmanje 1 dobar igrač, kakve smo sreće dvojica će se teže povrediti, uostalom alen je više vremena proveo u doktorskoj ordinaciji ove jeseni nego na terenu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...