Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Nece Savo otpustiti Radovana tek tako. Jer jutro je pametnije od večeri, ne treba seči preko kolena, Radovan je najtalentovaniji trener na ovim prostorima, treba imati malo strpljenja.

 

ili kako kaže drulović:

 

“I veći timovi od Partizana gube i bivaju eliminisani, pa se od toga ne pravi tragedija“

 

ili kako ocenjuje dosadašnji rad u klubu:

 

"U odnosu na uslove koje sam zatekao, mogu da kažem da bi ta ocena bila izuzetno pozitivna"

 

ili ovako nešto:

 

"meni je savest mirna, jer su mi mnogi čestitali na hrabrosti što sam uopšte pristao da preuzmem Partizan"

 

ili ovakve standardne floskule, što se tiče prvenstva:

 

"Porazi su u fudbalu moguća opcija i ne bi ih trebalo shvatati kao tragediju."

 

i kad nam bude prekipelo, citiraće opet drulu:

 

"Radim maksimalno profesionalno i ne mogu u ovom trenutku da vam kažem da li je poslednja ili nije, jer imam ugovor do kraja sezone."

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dobar je curcara, dovesce u odbrani neke prekaljene siledzije iz ksl-a nece moci niko golu da nam pridje. A napred sta uradimo, na kontre i duge lopte, samo strpljivo i pametno.

Link to comment

Kontre protiv tolobunkera baš i neće da rade, tako da nam ostaju duge lopte na Babovića koji će u dva poteza upošljavati napadača.

 

Zajebacemo ih tako sto cemo mi igrati jos grdji bunker. Ako neko zna, zna curcara.

Link to comment

Naravno, okrivi stranca. Zato treba pozdraviti konstantno lošu igru domaćih uzdanica.

Neke stvari se nikada neće promenuti™

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Kad djordje zabusava, moram ja : 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/slucaj-abubakar-sta-se-krije-iza-golova-u-evropi/123204

 

Ukratko kaze brat joksara da je abu sisa jedna najobicinija koja hoce da se proda i da se trudi samo u evropi dok u nasoj ligi nece da igra. Prljavistrancikojiotimajuhlebanasojdeci.

 

Znaci meni je digao pristisak, a mogu da zamislim kako je navijacima Partizana. 

 

Pusti covek masti na volju i ispljuvao verovatno jedinog igraca u ovoj uzasnoj sezoni za Partizan koji se moze oceniti pozitivno i koji je sprecio da ovo bude jos gore. Da li je realno da nesto ovako napise? Pa jebote, pored uzasavajucih izdanja Babovica, Jevtovica, kompletne odbrane, golmana, Bugarina, on ispljuje coveka koji je jedini napravio nesto pozitivno i realno kad god je igrao delovao je kao jedini igrac koji moze da doprinese da partizan pobedi. Ajd da ne gresim dusu i da dodam tu i Brasanca koji je doduse cesto bio povredjen. Zivkovic je imao odlicnih partija, ali je i on dosta propustio, plus je nedisciplinom direktno uticao na neke neuspehe. Ostali su bili toliko ocajni da je prosto sramota da s eovako nesto napise i jos ga optuzi da je simulirao povrede... bem ti ko je sve danas novinar...

Link to comment

Aleksandar Joksić - da li je ovaj čovek u top 5 najodvratnijih novinara? Za ovaj tekst dupli burek i litar jogurta od babovića za prilično dobar rad podizanja dimne zavese.

 

Definitivno jedan od najodvratnijih tekstova koji se mogao pročitati na internetu u zadnjih godinu dana. 

 

Ne smem ni da zamislim šta će biti sa Partizanom kada odu Abu i Živković. To će biti ekipa kojoj će predstavljati nemoguću misiju plasman na makar 6. mesto.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Znaci meni je digao pristisak, a mogu da zamislim kako je navijacima Partizana. 

 

Pusti covek masti na volju i ispljuvao verovatno jedinog igraca u ovoj uzasnoj sezoni za Partizan koji se moze oceniti pozitivno i koji je sprecio da ovo bude jos gore. Da li je realno da nesto ovako napise? Pa jebote, pored uzasavajucih izdanja Babovica, Jevtovica, kompletne odbrane, golmana, Bugarina, on ispljuje coveka koji je jedini napravio nesto pozitivno i realno kad god je igrao delovao je kao jedini igrac koji moze da doprinese da partizan pobedi. Ajd da ne gresim dusu i da dodam tu i Brasanca koji je doduse cesto bio povredjen. Zivkovic je imao odlicnih partija, ali je i on dosta propustio, plus je nedisciplinom direktno uticao na neke neuspehe. Ostali su bili toliko ocajni da je prosto sramota da s eovako nesto napise i jos ga optuzi da je simulirao povrede... bem ti ko je sve danas novinar...

+1, to je to - najprecizniji size nase polusezone u tri recenice.

Link to comment

Nego grobari, može li je jedna mala anketa? Bliži se polusezona, uvideli smo da se nagomilalo mnooogoo škarta i drvne građe.Da vidimo koga bi ste izbacili iz partizana već na zimu. Evo i spiska:

 

Živković Živko  da

Kljajić Filip  ne

Ivan Bandalovski  ne

Nikola Leković  da

Miroslav Vulićević  ne

Nemanja Petrović  da

Gregor Balažic ?

Lazar Ćirković da

Aleksandar Subić ne

Miloš Ostojić  da

Fabrisio  da

Predrag Luka  da

Darko Brašanac  ne

Babović Stefan da

Nikola Ninković  da

Grbić Petar  da

Andrija Živković  ne

Nemanja Glavčić  ne

Saša Lukić  ?

Marko Jevtović  da

Saša Ilić - penzija

Nebojša Kosović  da

Ivan Petrović  da

Marko Golubović  ne

Alen Stevanović  ne

Nikola Trujić ne

Abubakar  ne

Ivan Šaponjić da

Valeri Božinov ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...