Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Peticija navijača Partizana

Navijači crno-belih pokrenuli peticiju za povratak legendi na čelo kluba. Apel bivšim igračima da se bore za klub.

"Partizanovci,

U jednoj od najtežih i najtužnijih sezona u 70 godina dugoj istoriji Partizana, u trenutku kada je sadašnja uprava podnela ostavku, ne smemo dozvoliti da klub ponovo padne u ruke ljudi kao što su Miloš Vazura, Milorad Vučelić ili ne daj Bože Falji Ramadani! Klub je na putu finansijskog ozdravljenja, zarađen je lep novac u evropskim takmičenjima i sada se na naš klub nadvila velika opasnost da ponovo padne u ruke korumpiranih političara, sumnjivih tajkuna i ljudi koji apsolutno nikakve veze sa sportom nemaju. Postoji velika opasnost da Miloš Vazura preuzme Partizan u 'tehničkom mandatu' i da nastavi da mešetari u klubu! Apelujemo i pozivamo bivše igrače Partizana da se uključe aktivno u rad kluba i da spreče propast Partizana! Pozivamo Predraga Peđu Mijatovića, Zorana Batu Mirkovića, Ivicu Kralja, Mateju Kežmana, Dragana Ćirića, Radomira Antića i druge legende kluba da spreče scenario propasti Partizana, da spreče propast našeg voljenog kluba. Trenutak odavno nije bio povoljniji, ne smemo dozvoliti da više ijedan političar uđe u naš klub! Takođe apelujemo i na jednog, jedinog, legendarnog kapitena Sašu Ilića, čija reč se neizmerno poštuje od strane svakog Partizanovca, da se aktivno uključi u borbu za spas kluba i da podrži vraćanje kluba u ruke poštenih ljudi, dokazanih u sportu!

Molimo sve kojima je Partizan u srcu da potpišu ovu peticiju i pozivamo medije da rašire ovu vest", piše u peticiji.

http://mondo.rs/a856891/Sport/Fudbal/Peticija-navijaca-Partizana.html

 

 

 
Link to comment

Vidim da ste svi precutali gol sa 30m po zemlji iz slobodnjaka koji je primio Kljajic za koga su neki cak tvrdili da je bolji od Zivka. Oba golmana su teske rupetine. Sale je opet pokazao koliko ne ume da sutne loptu. Penale promasuju zato sto ne znaju da sutnu loptu. Niko od njih ne zna fore za pucanje penala pa zato sut dolazi do izrazaja. Kada hoce da plasiraju u ugao dodaju loptu golmanu, kada hoce jako i visoko da sutnu prebace stadion, kada hoce jako i precizno da sutnu i to lagano zavrsi u rukama golmana. Blage veze nemaju. A tek drugi gol Rada kad je strelac ostao sam ko duh na petercu... Bolno za gledanje.

Link to comment
 

Vidim da ste svi precutali gol sa 30m po zemlji iz slobodnjaka koji je primio Kljajic za koga su neki cak tvrdili da je bolji od Zivka. Oba golmana su teske rupetine. Sale je opet pokazao koliko ne ume da sutne loptu. Penale promasuju zato sto ne znaju da sutnu loptu. Niko od njih ne zna fore za pucanje penala pa zato sut dolazi do izrazaja. Kada hoce da plasiraju u ugao dodaju loptu golmanu, kada hoce jako i visoko da sutnu prebace stadion, kada hoce jako i precizno da sutnu i to lagano zavrsi u rukama golmana. Blage veze nemaju. A tek drugi gol Rada kad je strelac ostao sam ko duh na petercu... Bolno za gledanje.

 

 

Ovo je vjerovatno tačno, s tim što im zasigurno ne pomaže rotacioni sistem koji je Drulović uveo. Kljajić je branio odlično u Holandiji i zaista nije bio razloga da se miče sa gola.

 

 

Mislim da je Salekapiten promasio jer je 11m prevelika razdaljina za njega, cudim se da je uopste i dobacio. Jel on ikada dao gol sa vise od 6-7 metara daljine?

 

Čudi me kako se ovo pitanje postavlja svako malo..Marakana neke 2001/02, pobjeda Partizana u kupu 1-0.

Link to comment

Mislim da je Salekapiten promasio jer je 11m prevelika razdaljina za njega, cudim se da je uopste i dobacio. Jel on ikada dao gol sa vise od 6-7 metara daljine?

Dao ga je i protiv Slavije u kupu UEFA

Link to comment

E jeste, finale kupa 2001., bilo je barem 17 metara.

 

   Ono finale kupa kad mu Kradoman nije dao crveni karton uz obrazloženje da bi to pokvarilo derbi. Jedna od bizarnijih stvari koje sam čuo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...