Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Pretpostavljam Vojislav Nedić predsednik, a Vučelić izvršni dopredsjednik. Nakon sledećeg debakla i podnošenja ostavki će da se zarotiraju, pa onda opet u početni položaj.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ili ima drvnu gradju u timu ili tek stizu. Ne znam ko bi mogao da bude njegov pa valja ocekivati pojacanja.

Naravno, on polaze ekskluzivna prava na jaki brend pod imenom "najveci talent CG".

 

via Tapatalk

Link to comment

ko je sad ovaj Nedić  :unsure:  ?

 

on ti je glavni u partizanu. čak po mom mišljenju i ispred vazure, samo se ne eksponira. inače potpredsednik SNS. mislim na starijeg nedića, advokata. sinu je obezbedio igračku...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

on ti je glavni u partizanu. čak po mom mišljenju i ispred vazure, samo se ne eksponira. inače potpredsednik SNS. mislim na starijeg nedića, advokata. sinu je obezbedio igračku...

Ne bi ga ni bilo da nije Nedica...

Link to comment

Pretpostavljam Vojislav Nedić predsednik, a Vučelić izvršni dopredsjednik. Nakon sledećeg debakla i podnošenja ostavki će da se zarotiraju, pa onda opet u početni položaj.

 

Naravno. Dilema je kao i uvijek samo u tome ko će na mjesto Popovića, figure koja se ništa ne pita a koja može podnijeti odgovornost kad kola krenu nizbrdo.

Link to comment

imao je Dusko Radovic cini mi se, jedan super komentar vezan za poskupljenja u nekom proslom vremenu - "koliko me iznervira poskupljenje, toliko me nasmeje obrazlozenje".

 

isto vazi i za ove glupave komentare utakmice, koliko me iznervira poraz, jad i cemer, toliko me nasmeje interpretacija istog od strane tzv. struke. cast izuzecima.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

 

Vlada Bulatovic VIB

Link to comment

posteni uzgajivac svinja

 

"Glavni problem je u tome što su se u rad kluba mešali ljudi koji nisu u organima kluba. Imena i detalje neću objavljivati javnosti do održavanja Skupštine".

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...