Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

uopste nisam siguran da bi bio dosudjen penal. brasan je ostao bez snage i krenuo se sa onim medjusobno vuci i gurati.

 

 

Grijesis. Talijanski sudija koji vidi crno-bijeli dres kako pada u ili oko 16m nebitno...

Link to comment

Jbt de vi odoste. Covek je uradio ono sto i treba, skroz fudbalski, povukao je do kraja i isao na gol. 2 dana povika na Ljubinka i njegovu kukavicku bunker taktiku, a ovamo Brasanac govedo, sto nije pao, jeb'o ga gol.

 

U tom svetlu, Fabricio ima masivan respect od mene sto je skupio muda i krenuo u napad kad niko drugi nije. 

Link to comment

U tom svetlu, Fabricio ima masivan respect od mene sto je skupio muda i krenuo u napad kad niko drugi nije. 

 

Par minuta pre kraja, to je bila jedna od glupljih odluka koje je mogao da napravi. A to je inace njegov trejdmark, mrtvi Srdja Knezevic je za njega Fabio Kanavaro.

Edited by ZokiAsov
Link to comment

jasno zato su čekali 89 minut da daju gol koji ih vodi dalje <_<

- istina je da su švabe limitirana ekipa, u rangu prosečnog az-a i da je zato ovo bila šansa za prezimljavanje, avaj vazura je obećao premije za prolaz grupe + za eventualni remi ili pobedu, možda se zato brazilac zaleteo u 89 minutu da istrči kontru, možda je zato brašnjavi toliko vukao loptu umesto da padne na 20m i iznudi crvenu kartu i slobodnjak za krađu vremena ^_^ zaslepele ih premije

- ali opet su veći krivci trener kukavica, te sebični ninkara i živkara koji su samo gledali kako da daju gol i sebi povećaju cenu iako su u nekim situacijama mogli da uposle babumakara na 8m od gola

Link to comment

Brasanac ne ume da relizuje 1 na 1....sa tog aspekta bolje da je pokusao da iznudi penal, neka korist bi od toga mozda i bila. ovako, pokusao je, nije uspeo, kao sto nece uspeti u 9 od 10 situacija. zasto je tako, nema veze ni sa Ilicem, Augzburgom, Drulovicem isl.

 

ne radi se ovde o fudbalskom rezonu, batadjorizmu, ferpleju....radi se o tome da bi igrac trebao da uradi najbolje za tim imajuci u vidu sospstvena ogranicenja. ovde se ogranicenje sastoji u tome sto igrac moze da ubaci samo u prazan gol....realizacija nula.

 

realno, problem je u tome sto imamo vezistu sa realizatorskim sposobnostima na nivou golmana. nacelno, problem se lako resava, dovedes nekoga ko ume.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

 

 

hvala tedu što je u više detalja opisao šta sam hteo reći.

 

ma vidi, ne da padne, da se baci golmanu u naručje nosem napred...

Link to comment

+1

 

ted zaključao slučaj brašanac

:fantom:

 

ok, ted je zaključio slučaj brašanac.

 

ako je on (a jeste) jedini iole kvalitetan fudbaler sredine terena, a pride ne zna da gol, šta to govori o partizanu?

 

kakva nam je sredina terena? sredina ne postoji.

 

mi nemamo poslovođu. zatim nemamo nekoga ko će da čuva leđa tom poslovođi. nemamo žuku, a imamo jevtovića, fudbalera čiji je najviši nivo njegov bivši klub iz kojeg je došao u partizan. 

još jednom da ponovim neophodna su nam dva odlična fudbalera sredine terena i makar jedan odličan zadnji vezni da bi smo mogli da pobeđujemo u domaćem prvenstvu i da pariramo zvezdi. o štoperima i centarforima da ne pričamo.

 

uslov svih uslova - urgentan odlazak babovića, jer on ne sme da igra u partizanu više. ako on ostane, to je znak da se ništa nije promenilo.

 

on je jedan veliki kamen oko vrata partizana i ogroman znak da se stvari u partizanu ne menjaju. kada njega vide da igra u partizanu, odmah i nekim raznim ostojićima i petrovićima svane i pomisle: "hej, ako može on da igra, onda mogu i ja."

skloniti tatu van domašaja fk partizan.

 

silno vreme izgubismo tražeći jednog jebenog običnog levog beka a čak ni to nismo uspeli da nađemo.

 

renoviranje ekipe mora početi već u januaru. ali to ne može i ne sme da radi neki sns političar već neki stručnjak kalibra radomira antića, a ne ljubinka drulovića.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Lotar Mateus kritikuje Drulovića: Nisam shvatio šta si hteo? A, ja bih ovako...

 

Legendarni Nemac dosledan u stavu da bi Partizan uvek trebalo da igra ofanzivno

 

..........Ocenio je Mateus i kvalitet sadašnjeg sastava crno-belih koji je neuspehe u Superligi prikrivao pobedama u Evropi, međutim...

 

Individualno je veoma dobar, naročito po stanama, Živković i Oumaru su odlični, veoma brzi, konkretni. Nedostaje, ipak, pečat cele ekipe. Previše se oslanjaju na njih dvojicu. Bojim se da klub i ekipa nemaju strategiju kako dalje da nastave. Znate, Bajern uvek igra ofanzivno, Čelsi uvek igra ofanzivno. A Partizan“, pita legenda svetskog fudbala.

 

I precizno uzvraća na pitanje šta bi učinio da on sedi na klupi crno-belih, kako bih ih vratio u život?


Prvo bih razgovarao sa svakim igračem posebno. Zatim bih tražio da svi stave prst na čelo i razmisle gde su poveli klub, tražio bih iskrenost, odgovornsot i ono najvažnije - tražio bih vođu na teren. Čini mi se da ga Partizan sada nema“, dodao je Lotar Mateus........

http://www.mozzartsport.com/vesti/lotar-mateus-kritikuje-drulovica-nisam-shvatio-sta-si-hteo-a-ja-bih-ovako/122982

Edited by BlackGeorge
Link to comment
 

grbpartizan.png Partizan: 12 Kljajić, 2 Bandalovski, 13 Ćirković, 44 Fabricio, 3 Leković, 21 Jevtović, 22 Ilić, 8 Brašanac, 17 Živković    

                    Andrija, 11 Ninković, 33 Šaponjić.

 

 

Klupa: 1 Živković Živko, 5 Petrović, 14 Grbić, 86 Božinov, 91 Stevanović, 20 Lukić, 80 Golubović. Trener: Ljubinko Drulović

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...