Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Realno nije trebao uopšte trčati ka golu nego ka korner zastavici, da se zabije u ćoše™. Tako ne bi napravili kontru a možda bi čak i neki korner pao. Posle kojeg bi mogao neko drugi da se zabije u ćoše.

 

Ali to sve alavo i željno slave :(

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako je, cilj opravdava sredstvo, pasti i iznuditi penal, osakatiti protivnika lomljenjem noge, sve je to dio livadarsko fudbalskog folklora.

 

via Tapatalk

 

Lepo si to primetio. Sale je ispickarao ringlu sto mu nije obe noge polomio, a ciljopravdavasredstvo ekipa sa topica sto nije i vrat pride. 

Link to comment

Tako je, cilj opravdava sredstvo, pasti i iznuditi penal, osakatiti protivnika lomljenjem noge, sve je to dio livadarsko fudbalskog folklora.

 

via Tapatalk

da, teze povrede se desavaju samo u Srpskom fudbalu....nije zabelezen ovakakv slucaj u jacim ligama, to je svima poznato. similiranje takodje, toliko sam fudbala gledao za svojih 39 godina, ali iskreno nikad nisam video pokusaj simuliranja osim u Srbiji. sve smo to mi izmislili, posto smo inventivan narod. cuvanje rezultata isto nezapamcen skandal. gledajuci strani fudbal opazio sam da, kada ekipa ima povoljan rezultat, uvek se ide na rizik, jurisa napred, uvodi pet napadaca. ne secam se da sam vidjao suprotno. mislim da je tamo negde to i kaznjivo, a nije ni moralno, pa moze da se desi da komisija za fudbalski moral, koja svuda postoji osim ovde, izda prekor zbog povrede morala. a tamo je to kao smrtna kazna. grize te savest do kraja zivota. uzas bre.

 

istina je jednostavna. tamo negde - sve super. ovde - sve sranje.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

Jbmu malo karikiram i zajebavam se naravno.

Pretpostavljam da rijetko ko podrzava Saletovu izjavu oko glume radi iznudjivanja penala (ukoliko je stvarno to rekao).

 

 

via Tapatalk

Link to comment

novosti,mocart itd..pišu kako tata i sin nedić žele da daju popovića kao žrtveno jagnje a oni da ostanu i dalje na čelu. naravno sa nedićima (tata podpredsednik SNS a sin sekretar u vladi Srbije) je i pogađate, VAZURA i VUČELIĆ.

Link to comment

Brasanac ne ume da relizuje 1 na 1....sa tog aspekta bolje da je pokusao da iznudi penal, neka korist bi od toga mozda i bila. ovako, pokusao je, nije uspeo, kao sto nece uspeti u 9 od 10 situacija. zasto je tako, nema veze ni sa Ilicem, Augzburgom, Drulovicem isl.

 

ne radi se ovde o fudbalskom rezonu, batadjorizmu, ferpleju....radi se o tome da bi igrac trebao da uradi najbolje za tim imajuci u vidu sospstvena ogranicenja. ovde se ogranicenje sastoji u tome sto igrac moze da ubaci samo u prazan gol....realizacija nula.

 

realno, problem je u tome sto imamo vezistu sa realizatorskim sposobnostima na nivou golmana. nacelno, problem se lako resava, dovedes nekoga ko ume.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

+1

 

ted zaključao slučaj brašanac

:fantom:

Link to comment

 

 

Brasanac ne ume da relizuje 1 na 1....sa tog aspekta bolje da je pokusao da iznudi penal, neka korist bi od toga mozda i bila. ovako, pokusao je, nije uspeo, kao sto nece uspeti u 9 od 10 situacija. zasto je tako, nema veze ni sa Ilicem, Augzburgom, Drulovicem isl.

 

ne radi se ovde o fudbalskom rezonu, batadjorizmu, ferpleju....radi se o tome da bi igrac trebao da uradi najbolje za tim imajuci u vidu sospstvena ogranicenja. ovde se ogranicenje sastoji u tome sto igrac moze da ubaci samo u prazan gol....realizacija nula.

 

realno, problem je u tome sto imamo vezistu sa realizatorskim sposobnostima na nivou golmana. nacelno, problem se lako resava, dovedes nekoga ko ume.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Ima logike samo sto sa ovim timom ni penal nije sigurica. Ko bi sutirao? Ninkovic ili Grbic? Sale je bio na klupi a Zivkovic iskljucen. Brasnjavi ne moze jer Drula ne dozvoljava da iznudjac bude izvodjac. TSL igracima se stisnu jaja i kad je TSL utakmica a kamoli penal za odluku za LE.

Po svoj fudbalskoj logici onde ae ide na sut. Jedino je mozda mogao jos jedan korak da napravi pa da sutira. Znam da je crkao ali cuvar je bio iza njega a golman jos daleko. Jos jedan korak i ulazi u 16. Veca sansa za penal i veca sansa za gol jer je laksi sut.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...