Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

gde je u pravu? šta pričate to? čovek poziva saigrače da padaju umesto da šutnu u 1-1 situaciji pred golmanom, odnosno da uzmu nebuloznih 10 sekundi kod korner zastavice umesto da pokušaju da pritisnu protivnika. to je seoska liga state of mind, a vi kako hoćete...

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

gde je u pravu? šta pričate to? čovek poziva saigrače da padaju umesto da šutnu u 1-1 situaciji pred golmanom, odnosno da uzmu nebuloznih 10 sekundi kod korner zastavice umesto da pokušaju da pritisnu protivnika. to je seoska liga state of mind, a vi kako hoćete...

+1

ja sve nisam siguran dal se ovo ozbiljno pise il zajebancija neka

Link to comment

Po meni je sve iz ilicevog intervjua na mestu(isto sam komentarisao i za vreme utakmice), samo sto je momenat pogresan i nema nikakve koristi od tog javnog rezonovanja sada . Kapiten je morao da odigra barem zadnjih pola sata umesto one pogubljene stetocine, samo taj detalj je dovoljan da vise ne gledamo gospodina Drulovica.

 

Naprotiv, ja mislim da je dobro što je najzad neko smogao hrabrosti da analizira utakmicu bez upotrebe otrcanih fraza iz batađorinog riječnika. Sad, što se ja ne slažem sa nekim dijelovima ove izjave, to je druga stvar - zaboravlja se da je Ilić ipak veći dio karijere proveo po jsl pašnjacima. Mislim da je izbjegao da kaže ono što vidjelo iz aviona, ali se može pročitati između redova, a to je to da u ekipi nema igrača koji je u stanju da stane na loptu i da zadrži posjed, i da je katastrofalna greška Drulovića što ga nije upotrebio u ovakvoj utakmici.

Edited by keitel
Link to comment

"Imao sam ideju da Saleta uvedem, ali kad smo ostali bez Andrije Živkovića (zbog crvenog kartona) mislio sam da je bolje rešenje bilo da Stefan Babović ostane. Malo pre gola sam mislio da napravim izmenu, primili smo gol i nije bilo potrebe za tim"

 

sve ima smisla kad se lepo objasni

Link to comment

Ne radi se o sportskom momentu nego o tužnoj činjenici da toloigrač posle tri driblinga koja su nekim čudom prošla, plus poluizbačen iz ravnoteže jer ga je Nemac pipnuo taman koliko treba, ima male do nikakve šanse da završi akciju golom. Kada bi bio u stanju da to reši rutinski, ne bi bio toloigrač. Ako se uzme u obzir da pričamo o srpskom poimanju fudbala, onda ne vidim čemu zavaravanje - Kapiten glasno kaže ono što svi ostali misle a to je da je Braško platio danak neiskustvu tj. nije pao. Pobogu, pa srpski igrači su naučeni da padaju po celom terenu a kamoli na ivici 16 u kontaktu sa protivnikom, ajde da se lažemo da im to nije prva opcija u svakoj situaciji?

 

Jeste to jajarski mentalitet ali čak i to ponekad prolazi (za razliku od ostajanja na nogama i šuta nakon ispadanja iz daha i ravnoteže koje nikada ne prolazi kod naših neobradjenih fosni). Ono što meni smeta kod ovoga - ako je uopšte izrečeno - je to što sad Braško ispada kriv za nešto a ne onaj retard što lomi protivnicima noge ili onaj što mu tatko plaća da bude igrač više svakom protivniku.

Link to comment

Opako smarate sa ilicem i njegovim imaginarnim izjavama. Covek nije ni ulazio u igru a trebao je.

 

A na forumu se i dalje manje prica o onima kojima mora najvise da se prica:

 

Babovic

 

Ninkovic

Link to comment

Brasanac ne ume da relizuje 1 na 1....sa tog aspekta bolje da je pokusao da iznudi penal, neka korist bi od toga mozda i bila. ovako, pokusao je, nije uspeo, kao sto nece uspeti u 9 od 10 situacija. zasto je tako, nema veze ni sa Ilicem, Augzburgom, Drulovicem isl.

 

ne radi se ovde o fudbalskom rezonu, batadjorizmu, ferpleju....radi se o tome da bi igrac trebao da uradi najbolje za tim imajuci u vidu sospstvena ogranicenja. ovde se ogranicenje sastoji u tome sto igrac moze da ubaci samo u prazan gol....realizacija nula.

 

realno, problem je u tome sto imamo vezistu sa realizatorskim sposobnostima na nivou golmana. nacelno, problem se lako resava, dovedes nekoga ko ume.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Edited by Ted
Link to comment

pa da on to ume da realizuje nebi igrao u pfc-u u 24 godini, on je probojan igrač, dobre stamine, jedini u trilingu babirlo-jefta-brašnjavi koji može da istrči onakvu kontru i koji se često ubacuje iz drugog plana što može da stvori pometnju u protivničkoj odbrani, nažalost podjednako je verovatno da će postići gol i odbraniti protivnički, setimo se dile :lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...