Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

ne vidim kako je sale bata djora, konkretna zamerka baboviću je ono što bi iole inteligentniji igrač uradio, a ovo za kontru brašnjavog je i meni tako delovalo da bi bilo pametnije. mada, postojala je i varijanta koju nije pomenuo, a videli smo je u marseju, da bude kontra faul, a brašnjavi fasuje crveni.

 

mada mu priča generalno stoji™

 

U Marseju nije bio kontra faul nego simuliranje, ako se dobro secam. Ne znam, po meni je protiv fer-pleja da igras na to da iznudis faul/penal/crveni. Igras da das gol, ako pri tome bude faula i nesto od ona tri onda ok. Brasnjavom tu ne treba nista zamerati, osim uzasne realizacije, al jbg, sta je tu je.

 

Sto rece Zoki, sve i da vlada ovakvo misljenje, ne treba preko novina drzati lekcije.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste vala u pravu si. Onda je najbolji potez utakmice kad je dzigi polomio nogu svabi i izbacio ga iz tekme a nije dobio crveni...

 

Brasnjavi je pokazao da ima mentalitet za ozbiljan fudbal bas zato sto nije pao nego pokusao da zavrsi utakmicu golom. I za to ima respekt.

 

Ovo me podseti na komentar od prosle nedelje i basketa kada je komentator strucno pojasnio kako je kvinsi miler ugrozio zvezdinu pobedu time sto je dao kos kad je bio sam pod njim umesto da krade vreme i zavuce se u cosak... To je pilicarski a ne sportski rezon.

Link to comment

Ovo me podseti na komentar od prosle nedelje i basketa kada je komentator strucno pojasnio kako je kvinsi miler ugrozio zvezdinu pobedu time sto je dao kos kad je bio sam pod njim umesto da krade vreme i zavuce se u cosak... To je pilicarski a ne sportski rezon.

+1
Link to comment

Igra se za Partizan.

 

 

I zajebite to fer plej i sport čist, taj voz je odavno otišao sa ove planete.

 

Za Partizan je Brasanac i hteo da da gol, nije sigurno za moju babu. Kad je Ilic tako pametan sto protiv Reala nije cuvao 0:0 nego je promasio gol sa pet metara? Samo debil moze da zameri Brasancu na odluci da istrci kontru do kraja i da gol.

Link to comment

nalupa se kapiten za novine samo tako.da su ninkovic i babovic glupani to je jasno al zameri brasancu sto je postupio kao svaki normalan fudbaler.sad sto ne zna to je drugo.pa abu.on gine za tim.ovakve stvari su za svlacionicu.

vidim da se i on nudi olosu iz uprave kao i ilijev.ilijev mi se smucio poslednjih dana.

Link to comment

ovo generalisanje™ posle bitke je deplasirano svakako, a ako nečije iskustvo daje kredibilitet za ovakve izjave onda je to ilićevo. da ga je brašnjavi dao naravno da se o ovome ne bi pričalo, ovako nam ostaje da se bavimo šbbkbb scenarijima.

 

i protiv steaue je bila slična(ista) situacija pa ne vidim da je bilo prozivanja za pilićarski mentalitet, iako ga tuta nije dao iz penala

 

e

sve uz ogradu da je ova ilićeva izjava uopšte data i da je iskreno interpretirana

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Legendarni golman Partizana iz najslavnijeg perioda u istoriji crno-belih Milutin Šoškićkaže da ga je bilo sramota da gleda utakmicu protiv Augzburga i da je znao šta će se dogoditi klubu još onog mometa kada je izabrana nova uprava. On još dodaje da bi trebalo da ostanu svi koji su doveli klub u ovakvo stanje, da poprave što su upropastili i da se onda povuku...
"Crveneo sam i menjao kanal, iako sam bio sam u sobi tokom utakmice. To je bila beda. Sada slobodno možemo da kažemo da je ovo najlošija polusezona u istoriji Partizana",počeo je priču za Sport Milutin Šoškić"Igrače ne krivim. Trudili su se koliko su mogli i znali. Treba im neko da ih vodi, a vođu nisu imali. I oni su sigurno, kao i ja, osetili strah od neuspeha kod odgovornih ljudi, trenera i uprave".

Šoškić dalje dodaje da je ovakvu katastrofu naslućivao još pre godinu dana...
"Znao sam šta će da bude kada smo birali aktuelno rukovodstvo. To je bio cirkus. Postojali su neki predlozi, a onda je došao Žarko Zečević, izvadio spisak i džepa i pročitao imena. Sve je to trajalo koliko mu je bilo potrebno vremena da iščita imena. Onda mi je prišao mali Nedić, zagrlio me i rekao: Čika Šole, pobedili smo! Pitao sam ga o čemu priča kad skupština nije završena. On se samo nasmejao".

Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije naterao bi aktuelnu upravu da ostane i vrati klub u stanje u kojem je bio pre nego što su došli, ako već ne umeju bolje, istakavši da tako česte smene rukovodećih garnitura ne može da razume.
"Pustili su Drinčića, Volkova i ostale koji nisu bili ništa posebno, ali oni su bili bolji od ovih koji sada igraju. Borili su se. Rezultat je merilo lošeg rada uprave, a uz to nisu obezbedili novac za normalno funkcionisanje. Strašno je kada se pogleda tabela i vidi da Zvezda beži 24 boda. Još će povećati tu razliku", ogorčeno je u razgovoru za Sport zaključio popularni Šole.

Link to comment

Ljubinko u par rečenica objasnio™ sprskog™ trenera

 

Šef struke crno-belhi se ponovo osvrnuo na eliminaciju iz Evrope.
 

- Poraz ne smatram debaklom, Partizan može da bude ponosan igrama u Evropi. Bilo bi fenomenalno da smo prošli, ali smo ispali usled spleta nesrećnih okolnosti. Imali smo četiri ili pet šansi a ti promašaji se ne praštaju. Taktički smo bili sjajni u prvom poluvremenu, primljeni gol nas je poremetio.
 

Drulović nije želeo da priča o eventulanoj smeni.
 

- Nisam bio uslovljen evropskim prolećem! Mogli smo i bolje, ali... Želeli smo da ostanemo u Evropi, protivnik ima 10 puta veći budžet od nas. Dali smo sve od sebe. Fokusiran sam na svoj deo posla. Profesionalac sam i dajem maskimum za klub. Razmišljam o ove dve utakmice i kako da pobedimo. Posle toga ćemo pričati, zadovoljan sam kako Partizan igra od kada sam došao.

 

odlični smo, ali nas neće pa neće... i jebena sreća se prodala, prati one sa budžetima :(

Link to comment

Po meni je sve iz ilicevog intervjua na mestu(isto sam komentarisao i za vreme utakmice), samo sto je momenat pogresan i nema nikakve koristi od tog javnog rezonovanja sada . Kapiten je morao da odigra barem zadnjih pola sata umesto one pogubljene stetocine, samo taj detalj je dovoljan da vise ne gledamo gospodina Drulovica.

Link to comment

Ja sam generalno uvek za napadacki fudbal, gol vise i fer plej. E sad... treba biti iskren, pa reci da su neke utakmice bitnije od drugih i da nekada vaznost utakmice kao sto je bila preksinoc moze donekle da opravda i neke ne bas sportske postupke i resenja. Kada se radi o utakmici za trofej, prolaz ili opstanak ipak treba biti malo i namazan, da ne kazem pokvaren. To je nazalost sastavni deo sporta. Ako cemo da budemo skroz fer daj onda da se pokenjamo i po zvezdinoj tituli iz Barija, jer se u finalnoj utakmici grcevito branila i nije uopste pokusala da da gol 120 minuta.  Po visokim merilima i standardima koji se ovde spominju to isto nije fudbal, zar ne? Naravno da jeste. Meni je kao navijacu smetao kukavicluk i malodusnost za vreme utakmice, ali pricati da poslednjih 15 minuta sa igracem manje nismo trebali da se branimo i da krademo vreme pri rezultatu koji nas vodi dalje je malo licemerno.

 

Sto se saletovog intervjua tice, i ja gajim sumnje da je on to ispricao novinaru u diktafon. Pre ce biti da je neka interna prica koja je osvanula na netu. Ako je on svesno to ispricao, onda nam to samo govori kakva je atmosfera u ekipi ako kapiten javno i  poimence kritikuje igrace. Brasanac je morao da sutne jer je bio u odlicnoj prilici i niko ne zna da li bi sudija uopste svirao prekrsaj,  a hejt prema strancima je sranje, pogotovo sto uz Zivkovica jedino Abu daje neki ozbiljniji doprinos ove sezone. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...