Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Vecina navijaca, cak i sa ovog foruma je bila da se Kiza otpusti zbog losih utakmica u nasoj ligi, a covek je igrao uvek napadacki. Mozda nije neki trener, ali za razliku od Drule igrali smo bar neki fudbal.

Ne mogu da verujem da nije ubacio u 2. pol. Stevanovica umesto Ninkovica i pred kraj Saleta. Abubakar ne moze da igra centarfora, jeste juce dao gol, ali da je igrao krilo, a Bozinov ili makar Saponjic u napadu dali bi smo jos neki.

Milinkovic je sa ovim timom izvukao maksimum u Evropi, a doveden je Drulo koji se proslavio sa reprezentacijom Makedonije.

Ja sam bio za Kizinu smenu jedino ako bi ga Paunovic zamenio, a verujem da je slicno govorila vecina forumasa. Kad su Kizu smenili rekao sam da Drulovic nece uzeti ni jedan bod do kraja grupne faze. Uzeo je tri protiv Alkmara jer je dobro iskoristio reprezentativnu pauzu. Paunovic je bio jedino resenje jer je pravi covek za promenu Partizanove zakrzljale filozofije i organizacije kluba. Al Paun je bas zato i zavrsio u Americi kao pravi svetski covek jer nema nameru da dozvoli da mu idioti i klosari blate ime. Edited by parmezzzan
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Primetio sam da se spominje Brasanac kao neki tragicar, ali ja ga zaista ne gledam tako. Postupio je igracki u onoj situaciji i na terenu je bio u top 3 najbolja igraca. A posle neprespavane noci razumem ga sto nije pao, ipak bi to bio penal na ovosezonski ukleti gol ka jugu, pitanje je ko bi smeo da ga izvede i kako.

Za mene je Brasanac pravi Partizanovac, borac do samog kraja. To sto ga niko u Partizanu nije naucio da sutira nije njegova krivica. I sto se mene tice ima ogromno postovanje sto nije pao kao vecina nalickanih fudbalercica vec je gurao do samog kraja. On je taj gol zasluzio, ali klub nije.

Link to comment

kao cigan, samo da izjavim...tuga.

ovo mi je druga grobarska evro tekma, prva je bila protivu kvins park rendzersa... oba puta je ispusio tim za koji sam navijao :(

Link to comment

kao cigan, samo da izjavim...tuga.

ovo mi je druga grobarska evro tekma, prva je bila protivu kvins park rendzersa... oba puta je ispusio tim za koji sam navijao :(

 

Jbg, ovo je nas Strazbur.

Link to comment

Za mene je Brasanac pravi Partizanovac, borac do samog kraja. To sto ga niko u Partizanu nije naucio da sutira nije njegova krivica. I sto se mene tice ima ogromno postovanje sto nije pao kao vecina nalickanih fudbalercica vec je gurao do samog kraja. On je taj gol zasluzio, ali klub nije.

+1

potpis i na pricu o "nasoj" skoli i sutu u jednom od prethodnih postova. nasi igraci su odvajkada mlohavili po tom pitanju. za razliku od komsija, nazalost...

Link to comment

hm, a ni reci o tvom miljeniku, koji nas je (ponovo) satreo sinoc?

 

Mislis na Andriju Zivkovica? :D

Brasanac je bio nas najbolji igrac juce, a i vidi se da je bez njega igra Partizana nebo i zemlja.

Ja bas ne bih rekao da je Veljko Paunovic sigurno dobro resenje za trenera, jeste osvojio svetsko prvenstvo do 20 godina, ali sa kakvim igracima...

On jos nije trenirao ni jedan klub, tako da bi i on bio macka u dzaku da je dosao, al ne verujem da bi igrao bunkericu kakvu je Drula.

Link to comment

+1

potpis i na pricu o "nasoj" skoli i sutu u jednom od prethodnih postova. nasi igraci su odvajkada mlohavili po tom pitanju. za razliku od komsija, nazalost...

Tacno. Zvezdini igraci su na Rajku uvek nabrijani do daske. Svaki derbi kod kuce udju maksimalno nalozeni sa izrazito jakom duel igrom. Mi se na kod njih budimo obicno oko 60. minuta

Link to comment

+1

potpis i na pricu o "nasoj" skoli i sutu u jednom od prethodnih postova. nasi igraci su odvajkada mlohavili po tom pitanju. za razliku od komsija, nazalost...

 

Nemojte se zavaravati, taj što ima sve što je potrebno sigurno neće čekati da mu Partizan otvori vrata prvog tima kako bi se probio na velikoj sceni. Živković je u svakom slučaju incident. Što se tiče Brašanca, moraće da uradi nešto po pitanju završnice kako bi mogao da računa na pristojnu karijeru.

 

Što se tiče šuta, evo, recimo, padaju mi na pamet braća Marinković.

Link to comment

Mislis na Andriju Zivkovica? :D

Brasanac je bio nas najbolji igrac juce, a i vidi se da je bez njega igra Partizana nebo i zemlja.

Ja bas ne bih rekao da je Veljko Paunovic sigurno dobro resenje za trenera, jeste osvojio svetsko prvenstvo do 20 godina, ali sa kakvim igracima...

On jos nije trenirao ni jedan klub, tako da bi i on bio macka u dzaku da je dosao, al ne verujem da bi igrao bunkericu kakvu je Drula.

da, brasnjo nam igra na poziciji drincica od prosle godine, jebe ga jedino sto nema sut. uz abubakara i zileta, definitivno nas najbolji/konstantniji igrac u ovoj polusezoni.

 

posto ponovo izbegavas pricu o miljeniku ti, samo da dodam na sve sto su ljudi o njemu pricali na prethodnim stranama, da se juce najbolje videlo koliko smo mi zapravo hendikepirani s njim na toj poziciji - mozda on i moze nesto u jsl da uradi, ali protiv pravih pro igraca, koji su mnooogo brzi, fizicki jaci, agresivniji, te imaju kondicije za ceo mec, on bukvalno nema nikakvih sansi. da nesto vredi, u ovim godinama, realno, nikada ne bi igrao u partizanu.

 

nama treba barem 5 ljudi s brasanac/drincic mindsetom/cojones da bi nesto uradili - bandalovski je juce bio odlican npr, ali ostatak ekipe isuvise defanzivan i pasivan. kad se na to doda i realno neznanje, uopste mi ni je krivo sto je bolji tim prosao.

Link to comment

Primetio sam da se spominje Brasanac kao neki tragicar, ali ja ga zaista ne gledam tako. Postupio je igracki u onoj situaciji i na terenu je bio u top 3 najbolja igraca. A posle neprespavane noci razumem ga sto nije pao, ipak bi to bio penal na ovosezonski ukleti gol ka jugu, pitanje je ko bi smeo da ga izvede i kako.

Ostalo bi vremena samo da se izvede penal i eventualno Drulovic izvrsi tu genijalnu izmenu u zadnjem minutu zaustavnog vremena ... Bez obzira na dobru partiju, naravno da je tragicar utakmice.

Link to comment

Mislis na Andriju Zivkovica? :D

Brasanac je bio nas najbolji igrac juce, a i vidi se da je bez njega igra Partizana nebo i zemlja.

Ja bas ne bih rekao da je Veljko Paunovic sigurno dobro resenje za trenera, jeste osvojio svetsko prvenstvo do 20 godina, ali sa kakvim igracima...

On jos nije trenirao ni jedan klub, tako da bi i on bio macka u dzaku da je dosao, al ne verujem da bi igrao bunkericu kakvu je Drula.

 

Tacno je da nema klupskog trenerskog iskustva, ali je na reprezentaciju primenjivao moderan fudbal i ono sto je jako vazno bio je pedagog fudbalerima - ucio ih je istoriji fudbala, pustao im je muziku koju njihove napacenje narodnjacke usi nikad nisu cule, drzao im je odlicne motivacione govore. Njegova reprezentacija je prva i jedina u nasem fudbalu savladala tranziciju iz odbrane u napad i obrnuto i mnoge druge stvari koje odlikuju moderan fudbal. Te stvari barem meni govore da bi bio odlican klupski trener. Ko zna, mozda Veljko ni bod u Alkmaru ne bi uzeo ali bih za njega imao visegodisnje strpljenje da sacekam rezultate njegovog ozbiljnog i temeljnog rada koji je jako potreban Partizanu. Nista se ne menja preko noci, to su Nemci (od pre par godina i Cesi) 2000. godine shvatili i uhvatili se ozbiljnog posla. Kod njih svaki klub skoro do cetvrtog ranga takmicenja ima fudbalski pismene igrace. Kod nas ne postoji takav klub.

Link to comment

Ostalo bi vremena samo da se izvede penal i eventualno Drulovic izvrsi tu genijalnu izmenu u zadnjem minutu zaustavnog vremena ... Bez obzira na dobru partiju, naravno da je tragicar utakmice.

 

Meni su Zivkovici a i Drulovic ipak veci krivci i tragicari. RIngla takodje.

Link to comment

da, brasnjo nam igra na poziciji drincica od prosle godine, jebe ga jedino sto nema sut. uz abubakara i zileta, definitivno nas najbolji/konstantniji igrac u ovoj polusezoni.

 

posto ponovo izbegavas pricu o miljeniku ti, samo da dodam na sve sto su ljudi o njemu pricali na prethodnim stranama, da se juce najbolje videlo koliko smo mi zapravo hendikepirani s njim na toj poziciji - mozda on i moze nesto u jsl da uradi, ali protiv pravih pro igraca, koji su mnooogo brzi, fizicki jaci, agresivniji, te imaju kondicije za ceo mec, on bukvalno nema nikakvih sansi. da nesto vredi, u ovim godinama, realno, nikada ne bi igrao u partizanu.

 

nama treba barem 5 ljudi s brasanac/drincic mindsetom/cojones da bi nesto uradili - bandalovski je juce bio odlican npr, ali ostatak ekipe isuvise defanzivan i pasivan. kad se na to doda i realno neznanje, uopste mi ni je krivo sto je bolji tim prosao.

 

Ozbiljan problem Ziletu pravi koncepcija Partizanove igre. Bace mu loptu i to je to. Ceo stadion zajedno sa svim igracima na terenu gleda u njega jer se od njegovih saigraca niko ziv ne pomera da mu ponudi resenje. Zile kada je sa loptom uglavnom ima izbor izmedju "solo akcija + ubacaj" ili "solo akcija + sut na gol". Jednom mu je Vulicevic protrcao iza ledja i dao je gol Steaui. A velika je steta sto igramo takvu tranju od fudbala jer ga cesto udvajaju sto ostavlja dosta prostora drugima da ulecu i probijaju protivnika. Bandalovski je juce bio onaj najklasicniji a la Kristijan Panuci desni bek jer mu je takav zadatak dao Drulovic.

Link to comment

Meni su Zivkovici a i Drulovic ipak veci krivci i tragicari. RIngla takodje.

Glavni junak™ utakmice na samom kraju iste, propusta kolosalnu sansu da postigne gol ili barem padne i izbori penal(istekne vreme) , posle toga u sledecem napadu primamo gol za ispadanje ... Kako nije tragicar ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...