Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

ali drulović, kakav je to car. redak spoj manjka harizme, autoriteta, znanja i muda.

 

babinjo je u nokdaunu:

 

 

Fudbaler Partizana Stefan Babović rekao je da su mu nakon sinoćnjeg poraza od Augsburga i eliminacije iz Lige Evropa srušeni snovi, kao i da je ova sezona za crno-bele "totalni neuspeh"

 
"Srušen je san, srušena je jedan šansa koja se sigurno neće dugo ukazati. Mislim da je ova sezona totalni neuspeh. Trebalo bi dobro da razmisle ovi gore (Uprava) na koji način da Partizan ponovo bude ono što je bio", rekao je Babović novinarima posle sinoćnje utakmice u Beogradu.
 
Partizan nije uspeo da se plasira u šesnaestinu finala Lige Evropa, pošto je sinoć u Beogradu izgubio od Augsburga s 1:3, u šestom kolu Grupe L, poslednjeg u prvoj fazi takmičenja. Obe ekipe imaju isti broj bodova i identičan odnos u medjusobnim susretima, ali nemačka ekipa ide dalje zbog bolje ukupne gol-razlike.
 
"Na najsuroviji i najbrutalniji način je Partizan kažnjen. Opredelili smo se na igru iz kontranapada, postigli prvi gol, a onda u najgorem mogućem momentu primimo izjednačujući gol, a na početku drugog poluvremena dozvolimo preokret... Onda se ispromašujemo iz kontri, a za to usledi kazna u 90. minutu", kazao je Babović.
 
Gol za Partizan postigao je Abubakar Oumaru u 11. minutu, dok su strelci za Augsburg bili Hong Džeong-Ho u drugom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu, zatim Paul Ferheg u 51. i Raul Bobadilja u 89. minutu. Crno-beli su u drugom poluvremenu imali tri dobre prilike za gol, koje su, uz nedostatak sreće, ali i koncentracije propustili Nikola Ninković, Darko Brašanac i Andrija Živković.
 
"I trener nam je zamerio taj detalj, to što smo promašili veliki broj prilika u drugom delu", rekao je Babović i dodao:
 
"Džabe smo bitke bili kada smo na kraju ispali i kada one tri pobede iz ranije faze gube na značaju. Plan igre je bio da oni imaju posed, a mi da pretimo iz kontri. U prvom poluvremenu smo kontrolisali, ali onda u nastavku kao da se uvukao strah u noge, pa smo kažnjeni za malo oprezniju igru", rekao je on.
 
Novinare je zanimalo kako će se crno-beli uzdići posle eliminicaje i loše pozicije u Super ligi Srbije.
 
"Ne pamtim da mi je teže bilo rezultatski nego ove godine. Nikada nisam bio u ovakvoj situaciji. Prosto ne znam da se ponašam u ovim momentima. Partizan se nikada neće ugasiti, uprkos teškom momentu. Kao što sam rekao, sada bi trebalo dobro da se razmisli i da se donesu prave odluke", rekao je Babović.
 
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Partizan se nikada neće ugasiti, uprkos teškom momentu.

Hvala Babo na ovim mudrim utesnim recima posle sinocnjeg debakla i nervnog sloma vecine navijaca ...

Edited by Geo
Link to comment

I posle prospavane noći ostaje isti onaj osecaj mucnine i razocaranosti. Sto je najgore, u prvom poluvremenu sam imao utisak da su cak i nemci poznati po svojoj disciplini, digli ruke od meca i cekali kraj. Naravno tu su bili nasi igraci da im svojim greskama daju nadu, i na kraju omoguce i prolaz.  Zile daje gol u Alkmaru, ja na tribini, cuka hoce da iskoci... i onda ovo juce, par minuta pre kraja, cao zdravo. Ali to smo mi, od sjaja do ocaja, uvek neka drama, triler gde na kraju najcesce popusimo.

 

Velika steta sve u svemu, ako se ne varam Partizan je samo pet puta  prezimeo u evropi, sto dovoljno govori koliki bi sinocnji prolaz bio uspeh.  

 

Sto se uprave tice, to me uopste ne dotice. Ne sumnjam da ce ono govno postaviti neku od svojih bezbrojnih podguznih muva, jednako poslusnu, zadriglu i odvratnu kao i ove do sad. A mozda i ostane ovaj olos. Isti kurac.

Link to comment

Drulovicev poraz.

 

Zasluzio je da leti sa klupe. Batadjorista i sns uprava,ima li sta goreg?

 

 

zivkovici nas upropastili

i ovo govedo od trenera da ne ubaci saleta 15-ak minuta.neverovatno

i otkud ovaj zec da brani?jel nam povredjen golman ili se govedo pravi pametno?

 

 

Jebeni Ninković i Tešović koji ga razume.

 

 

kakav jebeni raspad, primamo golove iz peterca, u zadnjim minutima poluvremena, igrači bez kondicije a Ljubunko ne menja da slučajno neizbaksuzira nešto. pa jos i Živković koji se kao najbolji igrač onako oprašta od kluba.

 

stvarno velika šteta, ovo je mogla biti sezona za pamćenje, ovako će biti samo za zaborav. uprava ako je smenjena bolju ne očekujem. imavsi u vidu ko je ovu postavio ladno bi mogli i onog keramicara da nam pošalju da nas konsoliduje...

 

ljubinko je prvi trener za bunkerisanje, to je juče poypuno pokazao i to se videli sve da je i bilo 2-1, za nešto više od "drži gaće" jednostavno nije sposoban. u svakom slučaju neka se spremi Tomić, ionako se već godinama vrzma oko klupe, pa da i njega skinemo sa dnevnog reda.

 

 

sve +100000 i pride:

 

majku vam jebem što celu noć nisam spavao, stoko raspala!!!!!!!!!!

 

taktika u drugom poluvremenu je morala da se promeni, igrači kojima je duša u nosu da se zamene igračima koji mogu da igraju (stevanović & sale). subić mislim da se povredio, petrović je mogao da uđe umesto jevtovića koji se borio ali džaba. ninković bi (kako sam oduvek i govorio) mogao da igra samo na blatuši i to danima kad bude dobar i pojede sve za ručak. ma bre da uđe sale da sakrije loptu krv vam jebem imamo dva gola fore celo poluvreme to bre nije rocket science, serem ti se u trenera, taktiku i sve što ide uz to.

 

kad je brašanac promašio zicer znao sam da je utakmica izgubljena.

 

trener diletant, stavlja linijaša živkovića koji ne vlada ni svojim petercem, vežba prekida bez markacije pa igrači trčkaraju pored njihovih koji daju golove. pritom da dodam +1000 za beowl-ov post.

 

mučeni babumakar da dobije mesto počasnog sportskog direktora po završetku karijere a danas ugovor na narednih 5 godina ili dokle god može da trči ovom brzinom.

 

uprava je posebno D-N-O. umesto radomira antića ili bilo kojeg krštenog trenera koji ume da vodi utakmicu i s kojim bi i danas u euforiji goli trčali po stadionu od sreće. ali neeeee, njima je draže da uštede 300.000€ danas kako slučajno se ne bi desilo da mooožda ali možda zaradimo 600.000€ na proleće. o miru u kući i njihovoj budućnosti i da ne pričamo.

 

toliko sam se razočarao sinoć i u tim usranog mentaliteta i jebenog ninkovića i živka živkovića na čelu sa još jebenijim trenerom da mi je došlo da u 05:45h jutros kad sam poslednji put ustao iz kreveta psujući u mraku da izguglam im brojeve telefona i u slušalicu saspem šta mislim o njihovom performansu!

Link to comment

jedina nam je nada da su radomir i antić naprednjaci pa da ih nekako instaliraju umesto svinjara i ekipe, što je naravno u zoni sf-a.

 

ono sinoć je bio poraz fudbalskog mentaliteta, kao po šablonu. prvi gol da zavara, a onda slede udarci u pleksus po udžbeniku. i naravno posle kontre brašnjavog usledio je direkt u našu staklenu bradu.

 

proći će, al ostaju ožiljci.

:(

Link to comment

babovićeva igra je fenomen. sad je još gori jer se nešto trudi, pa to izgleda još komičnije.

 

Nakomicniji je kad prica

 

Plan igre je bio da oni imaju posed, a mi da pretimo iz kontri. U prvom poluvremenu smo kontrolisali, ali onda u nastavku kao da se uvukao strah u noge, pa smo kažnjeni za malo oprezniju igru", rekao je Babović.

 

 

Dakle, covek kome se iz cista mira uvuce strah je oprezan covek, a ne kukavica.

Link to comment

pa dobro, to je više posledica loše fizičke spreme. kad se igra protiv protivnika koji je fizički superiorniji, onda se cela ekipa nesvesno povlači nazad. na kraju svi završe u +-5m oko šesnaest metara.

Link to comment

I dalje mi ne ide u glavu kako smo uspjeli da izgradimo ovaj jajarsko-luzerski mentalitet. Čini se da, što je zadatak pred njima lakši, to se njima gaće više napune. Valjda su godine školovanja pod batađorinom trenerskom školom uzele svoje.

 

I nemojte Tomića, tako vam svega. Nama treba neki dokazani šaban mihajlovićevskog tipa. Šta radi Bata Mirković?

Link to comment

Mislio sam da neću ovo nikada da kažem, ali svaka čast na sezoni u Evropi. I pored nesrećnog kraja, napravili ste nekoliko velikih rezultata i utakmica koje će se pamtiti.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Nakomicniji je kad prica

uh, ja citam ono sto je sinoc ispricao i javlja mi se jos strasniji scenario od ovoga dok igra - kakvi smo baksuzi, bice nam babovic i trener jednog dana :(

Link to comment

Drulović: Baboviću je najteže.

 

"Šta reći nakon onakve utakmice? Postaviš odličnu taktiku, nadigraš renomiranog rivala i na kraju izgubiš i ispadneš. Taktika koja sam odabrao prolazi na svakom Menadžeru, ali večeras se jednostavno nije moglo protiv više sile. Sreća nas nije pogledala, poterao nas je maler, nebo se zaverilo protiv nas, zvezde nam nisu bilo naklonjene, neko nas je prokleo, nije se dalo usranom do potoka jednom rečju.
Moram da istaknem i da sam Partizan preuzeo u najgorem mogućem trenutku, kada je odnos pobeda i poraza bio 2:0, a svi znate da je to najopasniji rezultat.
Stefanu je kao kapitenu svakako najteže, videlo se odmah posle utakmice kad pod tušem nije mogao da mu se digne. Vlažan i otromboljen, kao puž... jezivo. Nadam se da će se oporaviti za vikend.
Od igrača bih istakao golmana Živka Živkovića. Čuvao je gol-liniju kao da mu je dedovina, nije se od nje odvajao ni za sekund. Ljudina.
"

izjavio je trener Partizana Ljubinko Drulović za Mondo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...