Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fabricio pre toga krenuo u kontru, izasao bi 1 na 1 da mu je Abubakar bolje dodao. Nije stigao da se vrati.

Ovo je meni bila jedna od najsmesnijih situacija, stoper nase klimave odbrane pokusava da istrci kontru u 88 minutu, nakon sto je lopta presecena pocinej da nesto siri ruke, vraca se nazad ali ne dovoljno brzo da ne poremeti sve ostale mentole iz odbrane i ko gde treba da se postavi

Link to comment

ne, ne, vučela ne podnosi ostavku. on je prešao na funkciju predsednika sportskog društva partizan. stari je to as, zna kako da se skloni sa vetrometine, kao u politici  :fantom:

Link to comment

ništa novo na jna... hehe, mislili su da će švabu tek tako da izbace, pa jebote... kolko puta treba da nas izbace u poslednjem minutu da skontamo, 84?

nema veze, preživećemo... sledeća sezona...

ljubinko, jebemu mater, pa igrao si po evropi, you outta know better...

čestitke augzburgu, nisu neki al igraju ljudi, nema panike, riskantno ali jebitačno. trijumf mentaliteta.

Link to comment

Ako je olos zaista dao ostavku, onda je veceras ostvarena velika pobeda! :D

 

ne verujem dok ne vidim saopštenje..poslednje od ove smrdljive uprave.

 

ali šanse su manje od 50% da je ovo istina.

 

ipak je ovo šupačka sportska redakcija B92.

Link to comment

Pa ko je lud da sad formira upravu?

A to i ovi znaju, zato i "odlaze"..

Pa ce biti "eto, nece niko, moramo onda mi da ostanemo"

 

Ne brini, ima ko. Pre mesec dva su se javili bivši fudbaleri partizana koji su tražili da oni odu, pa ništa od toga.

 

ima ko hoće, ali oni NEĆE da idu već poturaju neke lažne vesti da malo smire navijače.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne znam cemu sreca , kada je najveca verovatnoca da ce ih naslediti slican ako ne i gori olosh ? Imali smo lepu sansu da dodje mlad pametan strucnjak sa nekom drugom vizijom  ali to izgleda niko ne zeli ...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...