Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

U ovom timu partizana valjaju samo 3 igraca - abu, zivkovic i brasanac. Sve ostalo je uzas. Sale je mator, ne moze vise, jos par njih moze ponekad nesto da odigra (bandalovski, subic) ali nedovoljno cesto i to je to. Nema kvaliteta ni igrackog ni trenerskog. Kiza je za drulu trener. Realno, skoro vam nije tim bio ovoliko los...

 

 

Kakav crni Subic, taj nije ni za Javor. A tim nam je dovoljno dobar da ovu utakmicu rutinski odradi. Tako bi i bilo da nismo primili gol na kraju prvog.  

Link to comment

Ne znam, ja sve nekako krivim Drulovica.

Kada ne ide, i kada vidis da sve ide u pravcu 1-3 pa valjda je na tebi kao treneru da to pokusas da sprecis.

Uff, gadna noc, verovatno jos gadnije jutro.

Link to comment

Da li je dao izjavu Vučelić? Kako je stručno razvaljen Partizan. Oporavili ga kao Đenka. Meni je zato krivo. Što očas posla rasturimo nešto što ima potencijal. Na takvim poslovima smo majstori.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Ne slazem se ni ja da je Drulovic trebao ovakvu taktiku da postavi, samo kazem da je kojim slucajem zavrseno 2-2, niko ne bi ni mislio o tome.

I tada je Bjeka bio kriv jer nije hteo da dovede krstenog napadaca, nego se Boja ispromasivao.

 

Ovi kondicionali su uvek bili savrsena pratnja samoubilackih taktika. Kad bi, da je, da nije to malo zafalilo, da je jebena sreca otisla na drugu stranu, bla, bla,... Klasika srpskog fudbala.

Link to comment

Fabricio pre toga krenuo u kontru, izasao bi 1 na 1 da mu je Abubakar bolje dodao. Nije stigao da se vrati.

Kazu neki da su podneli ostavke ovi iz uprave, ne znam da li je tacno...

Edited by El Patron
Link to comment

Ovi kondicionali su uvek bili savrsena pratnja samoubilackih taktika. Kad bi, da je, da nije to malo zafalilo, da je jebena sreca otisla na drugu stranu, bla, bla,... Klasika srpskog fudbala.

 

+1

Link to comment

Nije dosao na konferenciju za stampu jer je morao da razgovara hitno sa jos jednim retardom(sportskim diretktorom), kako da vrate ekipu iz soka zadnja dva prvenstvena kola  :isuse:

 

Link to comment

Kompletna Uprava Fudbalskog kluba Partizan podnela je ostavku, posle šokantne eliminacije od Augzburga u poslednjem kolu Lige Evrope, nezvanično saznaje B92.

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=12&dd=11&nav_id=1073197

 

 

 

nadam se da nije laž, kao i većina bombastičnih vesti sa sport B92.

 

kao recimo ona da je ivanić potpisao za partizan oko ponoći, a on isključio mobilni telefon da ga ne smaraju..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kompletna Uprava Fudbalskog kluba Partizan podnela je ostavku, posle šokantne eliminacije od Augzburga u poslednjem kolu Lige Evrope, nezvanično saznaje B92.

Dok GoranZ ne potvrdi, ne verujem ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...