Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam za vas ali meni ovo gore od peterzalke. Kod prvog augsburgovog gola u nadoknadi vremena, je vec bilo jasno da kola idu nizbrdo, ali ostao je tracak nade da cemo nesto moci napred da uradimo. I mogli smo, tri puta smo presli centar i imali odlicne sanse, precka, brasnjavi 1 na 1... Ko to promasi realno gubi i ispada. Svaka cast upravi, trogloditu na klupi  i zivku. Pas ih jebo...

 

meni nije. daleko od toga.

 

mnogo više me brine što ne možemo da smenimo upravu, što smo nemoćni. ja i dalje u šoku kakva je nula od trenera drulović.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ma sve su to slicni igraci kao i 5-6 godina u nazad koje ima Partizan, samo sto je Zvezda bila jos veca kanta proslih sezona, a ove sezone u ligi igramo nikad gore. Rasovic i Jesa su vodili po igracima 2 najgora tima u istoriji.

Link to comment

Ne znam za vas ali meni ovo gore od peterzalke. Kod prvog augsburgovog gola u nadoknadi vremena, je vec bilo jasno da kola idu nizbrdo, ali ostao je tracak nade da cemo nesto moci napred da uradimo. I mogli smo, tri puta smo presli centar i imali odlicne sanse, precka, brasnjavi 1 na 1... Ko to promasi realno gubi i ispada. Svaka cast upravi, trogloditu na klupi  i zivku. Pas ih jebo...

Jeste gore of Petrzalke. Lakse se podnosi ispadanje kada si egal sa protivnikom pa eto, kome se bolje zalomi. Večeras se prvo nekih pola sata čekalo kada će sve da krene da se raspada a posle toga još 60 minuta rekreativne trke sa vremenom i molbe dobrom Allahu da ne bude više od tri komada. Ali Allah dž.s. nagradjuje hrabre a ne batadjore.

Link to comment

I da, zao mi brasanca, ako neko nije zasluzio da bude tragicar onda je to on...

 

ma niko njega ne krivi. ne brini, gnev navijača partizana je usmeren na sasvim drugu stranu. brašanac se kod te šanse malo teturao, gubio je ravnotežu zbog starta, malo neravan teren i propadne šansa. šteta.

Link to comment

I da, zao mi brasanca, ako neko nije zasluzio da bude tragicar onda je to on...

Ako je neko tragičar ove utakmice onda su to golman, Bandalovski, Ringla i Petrović. Tri momenta njihove gluposti = tri laka gola.

Link to comment

ma niko njega ne krivi. ne brini, gnev navijača partizana je usmeren na sasvim drugu stranu. brašanac se kod te šanse malo teturao, gubio je ravnotežu zbog starta, malo neravan teren i propadne šansa. šteta.

 

 

Igrac sa ledja ga je taman malo gurnuo da ga poremeti...

Link to comment

I meni gore od Artmedie jer smo bukvalno sve uradili da primimo ta dva gola i nedamo vise od jednog ... Cak ni cist penal+crveni+potrosenih zadnjih par minuta, nismo zeleli da uzmemo (evo sada pogledao opet na dnevniku taj detalj :isuse: )

Edited by Geo
Link to comment

Jeste gore of Petrzalke. Lakse se podnosi ispadanje kada si egal sa protivnikom

Hteo si napisati kad si bolji od protivnika. Kako je Petrzalka mogla biti egal sa nama, a centar nisu presli na JNA

Link to comment

Protiv Petrzalke mi nismo bili egal, nego smo bili bar za 2 klase bolji protivnik.

Da je iskoristena neka sansa, uspela bi ova taktika, tako da je sve to sreca, eto mi smo sa tom batadjorinom taktikom imali 3 zicera i precku da se sve resi.

Kovinjalo baksuz opet vikao gol, kad je bila precka.

Link to comment

Kurac moj sreca. Taktika je bila kukavicko dno dna i drulovica treba jebati zbog toga.\

 

Plus zbog povratka dokazanih imbecila dornelasa i zivka zivkovica, dabogda mu lozu nastavljali.

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Protiv Petrzalke mi nismo bili egal, nego smo bili bar za 2 klase bolji protivnik.

Da je iskoristena neka sansa, uspela bi ova taktika, tako da je sve to sreca, eto mi smo sa tom batadjorinom taktikom imali 3 zicera i precku da se sve resi.

Kovinjalo baksuz opet vikao gol, kad je bila precka.

 

Ma naravno, to je bila tragedija, bili bolji za tri klase, a ovde em uglavnom sabijeni, em odigrali  preplaseno.

 

Sa ostalim se ne slazem.

Edited by Yoda
Link to comment

Ne slazem se ni ja da je Drulovic trebao ovakvu taktiku da postavi, samo kazem da je kojim slucajem zavrseno 2-2, niko ne bi ni mislio o tome.

I tada je Bjeka bio kriv jer nije hteo da dovede krstenog napadaca, nego se Boja ispromasivao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...