Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ceo tim je večeras odigrao za bata djorine udžbenike.

Ја и даље не капирам у чему је Киза гори од Друле.

Da, potpuno je svejedno da li izlaziš iz grupe ili ne. A pošto ne izlaziš, onda je svejedno da li se takmičiš. A pošto ne moraš da se takmičiš bez potrebe onda ne moraš ni da postojiš. Sve je samo prašina na vetru.

+1

Link to comment

Da, potpuno je svejedno da li izlaziš iz grupe ili ne. A pošto ne izlaziš, onda je svejedno da li se takmičiš. A pošto ne moraš da se takmičiš bez potrebe onda ne moraš ni da postojiš. Sve je samo prašina na vetru.

 

Samo sam hteo poručiti da sam onaj™ partizan stvarno želeo videti u nokaut fazi, bilo bi mi mnogo žalije da se ovako ispali sa kizom.

Za ovaj™ sad makar nemam dilemu da li propuštam nešto specijalno...

Edited by Ruxin
Link to comment

Jeste da bi Kiza verovatno prosao, ali i ova Drulina taktika nije bila tololiko losa, nisu prismrdeli golu dok ga nismo primili u 46. minutu kako samo mi znamo.

Posle toga sam znao da nece biti lako, jebem mu mater koliko zicera nam treba da damo taj gol.

Jbg koliko nas je usralo protiv njih tamo, toliko danas nije htelo.

Nema vise nerviranja sto se tice fudbala ove sezone, titula izgubljena, mozda jos u kupu, ali to je nebitno.

Glupo je reci da nismo imali srece posle taktike da se branimo i posle vodjstva 1-0, ali ovako samo nasi klubovi mogu da ispadnu. 

Pre 3 gola je bila kontra 2 na 1, Abu i Fabricio.

Link to comment

Koliko sansi da se sve resi i onda primis ovakav gol, a i ostala 2 su glupa. Brasanac sam znao da nece da ga da, bar da je pao penal bi bio.

Krivo mi zbog njega najvise je pretrcao, trudio se, ali ne ume da resi zicer.

 

Brasancu dati dozivotni ugovor. Najbolji i najposteniji igrac ovog Partizana.

 

Drulovic je ono sto se znalo da ce biti kad je dosao. Tunjavi ziheras bez trunke vizije. Ovo je njegov poraz. Dobro, i uprave, koja je oborila svetski rekord po broju levih bekova a mi opet nemamo pola krstenog igraca na tom mestu. 

Link to comment

Kapiram  drulovicev batadjorizam i da nije talentovan trener ali opet mi ne ide u glavu izmena subic-kiksara Petrovic i neuvodjenje jedinog igraca u tumu koji ume da sakrije i stane na loptu (umesto naravno beskorisnog Babovica)

 

bilo bi vrh da naprave grafiku kretanja kapitena.

Ta grafika ne bi mogla da prikaze beskorisnost tih isrtanih putanji ... 

Link to comment

Jebeni Ninković i Tešović koji ga razume.

 

+ milion ... željan fudbala i utakmica. pa pička mu materina, ne mora zbog toga da čoveku slomi nogu. ne znam zašto je uopšte sudija u toj situaciji izvadio žuti, a ne crveni i šut u dupe.

Link to comment

Kapiram  drulovicev batadjorizam i da nije talentovan trener ali opet mi ne ide u glavu izmena subic-kiksara Petrovic i neuvodjenje jedinog igraca u tumu koji ume da sakrije i stane na loptu (umesto naravno beskorisnog Babovica)

 

Ta grafika ne bi mogla da prikaze beskorisnost tih isrtanih putanji ... 

 

meni delovalo da je subić šepao pri izlasku, moguće da se povredio. tj. to mi je jedino moguće obrazloženje. a za babovića ne postoji razlog. pa i zašto je Oumaru odigrao do kraja, kada se videlo da jedva stoji

Link to comment

Mislim da je Petrovic usao jer se povredio Subic.

Jebeni Bobadilja nam ga je stavio na kraju, a skoro svi su pisali po internetu da nam od daje gol sigurno.

Edited by El Patron
Link to comment

Ne znam za vas ali meni ovo gore od peterzalke. Kod prvog augsburgovog gola u nadoknadi vremena, je vec bilo jasno da kola idu nizbrdo, ali ostao je tracak nade da cemo nesto moci napred da uradimo. I mogli smo, tri puta smo presli centar i imali odlicne sanse, precka, brasnjavi 1 na 1... Ko to promasi realno gubi i ispada. Svaka cast upravi, trogloditu na klupi  i zivku. Pas ih jebo...

Link to comment

U ovom timu partizana valjaju samo 3 igraca - abu, zivkovic i brasanac. Sve ostalo je uzas. Sale je mator, ne moze vise, jos par njih moze ponekad nesto da odigra (bandalovski, subic) ali nedovoljno cesto i to je to. Nema kvaliteta ni igrackog ni trenerskog. Kiza je za drulu trener. Realno, skoro vam nije tim bio ovoliko los...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...