Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad vam Bandalovski bio najbolji onda jbg:)

 

Salu na stranu stvarno bio dobar...

 

 

A inace sve ostalo vec vidjeno mnogo puta od nasih ekipa u evropi, da je goste vodio rez 0-4 dalje, ja sam nekako ubedjen da bi oni opet prosli dalje, jer nasi idu logikom kako je 0-3 dobar rezultat u tom mecu...

Link to comment

Koliko sansi da se sve resi i onda primis ovakav gol, a i ostala 2 su glupa. Brasanac sam znao da nece da ga da, bar da je pao penal bi bio.

Krivo mi zbog njega najvise je pretrcao, trudio se, ali ne ume da resi zicer.

Edited by El Patron
Link to comment

Bedak jeste, ali drulin partizan bi svakako rutinski ispao u osmini bez obzira na protivnika

Da, potpuno je svejedno da li izlaziš iz grupe ili ne. A pošto ne izlaziš, onda je svejedno da li se takmičiš. A pošto ne moraš da se takmičiš bez potrebe onda ne moraš ni da postojiš. Sve je samo prašina na vetru.

Link to comment

bitno je samo da uprava ostane....da razum preovlada, a ne ovi krici razularene mase. toliko jos toga mozemo postici ove sezone, ako li samo uspemo ponoviti prethodni prelazni rok.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

Šteta zbog Babovića, bio je na svakom delu terena, ginuo za svaku loptu, ali mu se jednostavno nije dalo.

Na kraju sezone ćemo povući desetku iz upotrebe i okačiti je na krov novog stadiona sa njegovim imenom.

Link to comment

posle druge kontre brašanca bilo je viđeno da će nam ga umuvati, i posle prve su imali opaku šansu ali je živkara nekako odbranio

#starofudbalskopravilo

Link to comment

ajde, ajde, ne mracite....ima tu i pozitivnih stvari. ne mogu trenutno da se setim ni jedne, ali pre par minuta sam ih imao barem tri. jebiga, kad ne zapisah. pisem kad se setim.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

 

Okretanje obavezama u domacem prvenstvu™. Ruku na srce ionako bi ispali u sledecoj rundi.

 

Upravo taj defetizam koji postoji u nasem fudbalu, to samo da ne izgubimo 2:0, samo da prezimimo i uzmemo lovu.

Ne secam se da sam u zadnjih par nedelja igde procitao kalkulacije o mogucim protivnicima. Sion, Braga, Midtijland, Sparta Prag, Krasnodar... Ekipe sa kojima se moglo igrati i izaci na kraj.

 

A tek ako sutnete i Drulovica bice vam pakao.

Link to comment

Na kraju sezone ćemo povući desetku iz upotrebe i okačiti je na krov novog stadiona sa njegovim imenom.

ja predlazem da okacimo i samog Babovica...zasto samo dres?

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

zivkovici nas upropastili

i ovo govedo od trenera da ne ubaci saleta 15-ak minuta.neverovatno

i otkud ovaj zec da brani?jel nam povredjen golman ili se govedo pravi pametno?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...