Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

boli što nas je izbacila ova kanta od tima

 

pa jebote koliko zicera smo imali...

 

Ne da su kanta, nego kontejner, ali ako u tekmu sezone udjes kilavo, onda si zasluzeno ispao.

 

Bobadilja zakucao, vratilo se sve za prvu. Jbg, zasluzeno su prosli ljudi.

Link to comment

Šta li je Drulović hteo večeras? Šteta za ove momke. Igrali su dobro u Evropi. Nije ni htelo. A i ne može da hoće kada se psiho hvali kako pobeđuju kk i fk po Nemačkoj.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

ajde, ajde, ne mracite....ima tu i pozitivnih stvari. ne mogu trenutno da se setim ni jedne, ali pre par minuta sam ih imao barem tri. jebiga, kad ne zapisah. pisem kad se setim.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

 

niste zasluzili da ispadnete ali ni da prodjete

Nego da ostanemo, gde - u cardaku ni na nebu ni na zemlji.

 

Potpuno zasluzeno ispadanje, ali potpuno.

 

Drula isto napolje, ovo se jednostavno ne gubi ovako. Vodio je kriminalno tekmu.

 

Tesovic: borili su se junacki, borili su se za Partizan. :0.6:

Edited by Yoda
Link to comment

Partizan je inače grozan i negledljiv na svom terenu ali ovo večeras je bila kombinacija svega najgoreg što postoji u klubu i timu. Ne može tako da se dočeka proleće.

 

Drulara razbio sa izmenama, što se videlo po načinu na koji je Necara iskusno pogledom ispratio mrtvog Bobadilju da sa tri metra overi plasman.

Link to comment

Nego da ostanemo, gde - u cardaku ni na nebu ni na zemlji.

 

 

Potpuno zasluzeno ispadanje, ali potpuno.

Da smo mi prosli bili bi kanta za nabijanje gol razlike, ovako ce to biti Ausburg.

Link to comment

Ja i dalje ne verujem da drulovic uopste nije razmatrao da u ovakvu bitnu utakmicu ne uvede sasu ilica? Pa pocepaj diplome majstore. Odlican si fudbaler bio ali kao trener si nula.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...