Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

nije bitno koliko je licenciranih nego koliko je upotrebljivih....kad se oduzmu mahači peškirom i davaoci moralne podrške, realno je tu malo igrača koji pored volje imaju i mogućnost da doprinesu.

 

sve u svemu na titulu se mora ići.....tri realne činjenice na to ukazuju.....mi ćemo se odmoriti, sastaviti i pojačati, oni će se raspasti a bodovi će se prepoloviti. sve ide u našu korist, zec je šumi, ražanj su već spremili....film je tek na polovini, rasplet se kao naslućuje ali dobar režiser uvek iznenadi....istrese iz gaća na kraju.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

U 1/16 izbacujemo Liverpool, u osmini United a u 1/4 finalu Arsenal

 

 

Prodato! A ilustracija snage nase grupe se vidi po tome sto u top 10 strelaca 4 iz nas grupe a dva iz Partizana. 

 

Samo jos Bobadilju da svedemo na pravu meru i to je to.

Link to comment

koga da stavimo da čuva tu popadiju?

 

evo recimo peru grbića. pošto sada igra nekog lažnog beka, a igrao je u švabiji pa neka ga provocira. deluje mi kao da ima kratak fitilj.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dolazi nam Mancester u 1/8 finala. Sa Englezima smo uvek dobro igrali :fantom:

 

 

U 1/16 izbacujemo Liverpool, u osmini United a u 1/4 finalu Arsenal

 

 

A u 1/2 finalu izbacujemo Midleov Lever :)

ne sviđa mi se atmosfera koja provejava ovde. vi kao da ne znate na šta smo spremni.

Link to comment

Ako ne bude pun stadion u cetvrtak, niko nema pravo da zameri nista igracima, mi smo onda na nivou Cukarickog.

Da je Zvezda na nasem mestu u cetvrtak bi bilo 100.000 navijaca, a mi ne mozemo da napunimo stadion od 30.000. 

Posle 10 godina imas zicer za prolece u evropi, a kod nas je pitanje da li ce doci 15-20.000 navijaca...

Imali smo silne titule poslednjih godina, a na stadionu 2000-3000 navijaca prosecno, pa se onda zapitajmo da li smo zasluzili da imamo bolje igrace.

Link to comment

Samo da Partizan prodje u cetvrtak, a za uprave me zabole, jer i kad odu ovi doci ce ista bagra. 

Jbg mi verovatno nikad u istoriji nismo imali upravu po zelji navijaca.

Sto se tice FK Partizan, ja sam uvek optimista, cak i da nam dolazi Barsa u cetvrtak verovao bih u povoljan rezultat, bar dok ne pocne utakmica :D

Edited by El Patron
Link to comment

Ako ne bude pun stadion u cetvrtak, niko nema pravo da zameri nista igracima, mi smo onda na nivou Cukarickog.

Da je Zvezda na nasem mestu u cetvrtak bi bilo 100.000 navijaca, a mi ne mozemo da napunimo stadion od 30.000. 

Posle 10 godina imas zicer za prolece u evropi, a kod nas je pitanje da li ce doci 15-20.000 navijaca...

Imali smo silne titule poslednjih godina, a na stadionu 2000-3000 navijaca prosecno, pa se onda zapitajmo da li smo zasluzili da imamo bolje igrace.

Vala baš. Kriv je loš i nezahvalan narod koji ne prepoznaje one silne uspehe koje im je vlast tj. uprava donela tokom 8 evropskih sezona, zaključno sa pretvaranjem Babovića u legendu kluba, pa se okreću nečem drugom u životu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...