Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta ima da se piše o zvezdi?

Grof jači no murinjo, igramo ko barsa, grujan ide za 16 milki, katai izmislio fudbal za tošića i mora u repku, ne mogu nam ništa ni tolo ni sudije.... Sve smo to davno apsolvirali, dalje potenciranje bi bilo samo nabijanje na nos. Dovoljno valjda poznajete fudbal  da ste posle derbija i sami shvatili gde ko stoji ove sezone, ne moram ja stalno da podsećam koja smo superiornost  :fantom:

 

Kod vas je zabavnije, ima drama, ima kuknjava, ima sve

 

 

Ima i evropskih tekmi pa i pobeda cak ;)

Edited by *edited by mod
Link to comment

Alen Stevanovic se oporavio, bice spreman za cetvrtak.

Mozda Bozinov ne pruza partije na nivou, ali meni je omiljeni stranac koji je igrao za Partizan, pored Dijare i Zuke.

Link to comment

Alen Stevanovic se oporavio, bice spreman za cetvrtak.

Mozda Bozinov ne pruza partije na nivou, ali meni je omiljeni stranac koji je igrao za Partizan, pored Dijare i Zuke.

 

Bozinov ispred Moreire i Klea? :O

Link to comment

Za mene da. Moreira je bio doktor i verovatno najbolji stranac, ali mi je pao u ocima posle onog kad je pobegao sa priprema i kasnije prelaska u Vojvodinu. Ne znam ko je tu bio kriv uprava ili on, ali...

Link to comment

Za mene da. Moreira je bio doktor i verovatno najbolji stranac, ali mi je pao u ocima posle onog kad je pobegao sa priprema i kasnije prelaska u Vojvodinu. Ne znam ko je tu bio kriv uprava ili on, ali...

 

Čoveka su 6 meseci blatili po novinama, upravi, treniznima, otprilike samo Đura Mutavi nije opleo po njemu (jer nije znao ko je) jer nije hteo da ode u neki Izrael/Kinu i tako oslobodi platni budžet.

 

Što se mene tiče mogao je da pređe i u Zvezdu, ne bih mu ništa zamerio.

Link to comment

Čoveka su 6 meseci blatili po novinama, upravi, treniznima, otprilike samo Đura Mutavi nije opleo po njemu (jer nije znao ko je) jer nije hteo da ode u neki Izrael/Kinu i tako oslobodi platni budžet.

 

Što se mene tiče mogao je da pređe i u Zvezdu, ne bih mu ništa zamerio.

 

 

+1

 

@Patron Kleu nisi oprostio ruznu proslost? :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...