Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Miloše, ja i dalje ne kapiram koji nivo joge bonito je potreban da se ti malo fokusiraš na Zvezdu. Jbt da u maju 2017-te Grujić i Grof podignu pehar LŠ tebi bi opet najveća briga bila kako da Partizan ispuši na svim frontovima. Kamo pozitivne emocije

 

Neko ko cita ovaj plemeniti topik bi mogao da pomisli da losmi dolazi samo da troluje temu i napise prvo sto mu padne na pamet. Ali.. ima tu nesto dublje, nesto sto ga tera da prati, sto ga vuce da pise. Sto pre to sebi prizna bice lakse i njemu a i nama da ga prihvatimo kao ravnopravni deo nase crno bele lopovsko-domobranske porodice. 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

@beowl

Nisi razumeo, ja sam jedan od onih navijaca koji postuju Partizan i da se ne veselim porazima. Prema Zvezdi gajim najpozitivnije emocije, a prema Partizanu potpunu ravnodusnost. Pre navijam za OFK nego za Partizan i godinama sam isao na Karaburmu i kad igrate vi i mi.

Mada opet, ravnodusnost je nekad gora od mrznje.

Kad bi vi usli u finale LS/LE :lolol: ne bih navijao za vas ali bi bilo drago da pobedite, jer ste nasi kao kad Atletiko pobedi Valensiju, jer su crveno-beli

U JSL naravno zelim da ispadnete :)

 

P.S. Ako mislite da trolujem i zajebavam neka mi bilo ko posalje PP i necete me citati na vasem topicu nikad vise

Pisem sa moba, mrzi me da ispravljam greskice

Edited by Milosh76
Link to comment

@beowl

Nisi razumeo, ja sam jedan od onih navijaca koji postuju Partizan i da se ne veselim porazima. Prema Zvezdi gajim najpozitivnije emocije, a prema Partizanu potpunu ravnodusnost. Pre navijam za OFK nego za Partizan i godinama sam isao na Karaburmu i kad igrate vi i mi.

Mada opet, ravnodusnost je nekad gora od mrznje.

Kad bi vi usli u finale LS/LE :lolol: ne bih navijao za vas ali bi bilo drago da pobedite, jer ste nasi kao kad Atletiko pobedi Valensiju, jer su crveno-beli

U JSL naravno zelim da ispadnete :)

 

P.S. Ako mislite da trolujem i zajebavam neka mi bilo ko posalje PP i necete me citati na vasem topicu nikad vise

 

Kad si toliko ravnodušan zašto onda ovoliko pišeš? Ofk-a pati jer ne pišeš toliko o njoj. Biće ipak da je Zoki Ašov u pravu. U Miloša kuca crno-belo srce.  :fantom:

Link to comment

Uplašio se kada je pročitao šta je Miloš napisao.  :fantom:

Bugarski grafolog je ionako već ustanovio da se rukopis ovog Miloša ne podudara sa onim koji je tvrdio da samo osobe bez socijalnog sadržaja provode sate i dane na komšijskom topiku. Izgleda da i ovde imamo slučaj snažnijeg i pokretljivijeg.

Link to comment

Šta ima da se piše o zvezdi?
Grof jači no murinjo, igramo ko barsa, grujan ide za 16 milki, katai izmislio fudbal za tošića i mora u repku, ne mogu nam ništa ni tolo ni sudije.... Sve smo to davno apsolvirali, dalje potenciranje bi bilo samo nabijanje na nos. Dovoljno valjda poznajete fudbal  da ste posle derbija i sami shvatili gde ko stoji ove sezone, ne moram ja stalno da podsećam koja smo superiornost  :fantom:

 

Kod vas je zabavnije, ima drama, ima kuknjava, ima sve

Link to comment

Nem pojma, ne predstavljam nikakav kolektiv. Smisao mog forumskog postojanja je da seruckam tamo gde mi zabavno ako to pitaš :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Šta ima da se piše o zvezdi?

Grof jači no murinjo, igramo ko barsa, grujan ide za 16 milki, katai izmislio fudbal za tošića i mora u repku, ne mogu nam ništa ni tolo ni sudije.... Sve smo to davno apsolvirali, dalje potenciranje bi bilo samo nabijanje na nos. Dovoljno valjda poznajete fudbal  da ste posle derbija i sami shvatili gde ko stoji ove sezone, ne moram ja stalno da podsećam koja smo superiornost  :fantom:

 

Kod vas je zabavnije, ima drama, ima kuknjava, ima sve

 

+1 

 

Ok

Pozdrav svima, bilo je lepo druziti se sa vama

 

ajde, nemoj da si na kraj srca

Link to comment

Pitanje za navijače Partizana: da li bi mijenjali ovu sezonu, ovakva kakva je, za komšijsku?

 

Moj odgovor glasi - ni u ludilu.

 

+1000

 

Ako izgubite od Auzburga vise od 3-0, bice zreb ali za LE u slucaju da osvojite Kup Srbije... :lolol:

 

kume ima li u tvojim očima išta osim grba jsd partizan? :D

 

 

Slazem se, samo sto je protiv Borca bio los dan sa 3 povredjena kljucna igraca, a vama je 3-0 za Nemce skoro pa realan rezultat po igri koju pokazujete

 

Pogotovo sto ako se zatvorite, razbice vas,. Ako se otvorite, kontrama ce vas rasturiti. Samo je pitanje dokle cete imati snage da se bijete sa njima na sredini. Kad vas tu prodju, gol je samo pitanje sekunda. Odbrana vam je uzasna, kao i gosa.

 

 

Miloše, ja i dalje ne kapiram koji nivo joge bonito je potreban da se ti malo fokusiraš na Zvezdu. Jbt da u maju 2017-te Grujić i Grof podignu pehar LŠ tebi bi opet najveća briga bila kako da Partizan ispuši na svim frontovima. Kamo pozitivne emocije?

 

taman da izustim :))))

 

 

no sikiriki, molim moderaciju da se juzer milosh76 preimenuje u milosh76pfc :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...