Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

A zasto bismo menjali?

 

Ako kojim slucajem pobedimo sada nemce, imacemo vise pobeda u evropi jedne sezone nego komsije 1991 :D

 

Ako ne, onda isti broj pobeda.

 

E moj Dzordze... losa ti je matematika...poredis babe i zabe... ocekivao sam vise od tebe....

 

razocarao si me i kao grobar i kao antizvezdas

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

I jel vam pomoglo nesto to sto cete imati vise pobeda? Bolji koeficijent, manji dug, plate na vreme, bolju upravu, necete da kupujete balvane od pojacanja? Ne zajebavaj, naravno da vam to nista ne menja, uostalom kao ni nama imali vise ili manje pobeda, titulu sa 20+ i pojacanja kao npr Donald ili Hugo...

Link to comment

na našu žalost za vrednost koeficijenta se ne borimo samo mi već i zvezda, vojvodina, čuka, jagodina. i gle čuda uvek se nađe neki anti heroj iz lihenštajna, azerbejdžana da stane na put kokijevim šampionima.

 

:(

Link to comment

Zar se nacionalni koeficijent ne koristi da bi se odredio broj ucesnika u fazama takmicenja LS/LE, ono prvi kval. krug, drugi kval. krug itd.

 

A nosioci unutar tih krugova se odredjuju po klupskim koeficijentima, tu cepamo, zar ne?

Link to comment

Kao sto rekoh jos prosle sezone, titulu iz nase lige menjam svake godine za prolazak iz grupne faze LE

 

 

Jbg ljudi izgleda da me je neko ipak drzao za rec. Ako slusa i dalje, menjam i narednu titulu za 1/4 finale LE

Link to comment

Jbg ljudi izgleda da me je neko ipak drzao za rec. Ako slusa i dalje, menjam i narednu titulu za 1/4 finale LE

:lolol:   bolje menjaj sledecu titulu da ne izgubite 4-0 u bg od Auzburga! Do 1/4 finala necete stici svakako

Link to comment

:lolol:   bolje menjaj sledecu titulu da ne izgubite 4-0 u bg od Auzburga! Do 1/4 finala necete stici svakako

 

Ako nas zdrijeb pogleda sve je moguce. Onda ces valjda konacno priznati da navijas za partizan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...