Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Sto bi rekao kizara nece pa nece. Prvo poluvreme nista, osim gurkanja i pola madjar... Drugo poluvreme mi napadamo, vosa bunker onaj klasican, kod nas jedino zile nesto pokusava, pri tom ga sve vreme biju i cuvaju po dvojica-trojica. Sale je bio dosta los, i onda da loptu na tacni bugarcetu da bi je ovaj car neometan  u maniru rasnog centarfora poslao na jug.  Odakle ideja da ringla koji celu tekmu sutira fild golove proba sa kreca, ne znam, ali nije bilo mnogo promisljeno. Gol smo primili posle prekida koje cele sezone lose branimo i to je to. Idemo sad da iskidamo svabe, nema nam  druge, kokeza liga je za nas odavno zavrsena. 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

stvari se odvijaju po planu....plan je, iskreno, neobican....obicnom smrtniku mozebit neuhvatljiv ili tesko shvatljiv....ali sve ide po planu. rezultati ce se videti u maju i junu. cini se da smo pri dnu....a ustvari malo fali da oblake dotaknemo. cuti, radi i drzi se plana. svako svoj deo posla.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

tačno tako, strpljen - spašen... bliznakinja nam od sledeće sezone prelazi u slovenačku ligu, ostajemo sami, boli nas paja. brinem se jedino kako će srbija na tri stuba  :cry:

Link to comment

A zasto bismo menjali?

 

Ako kojim slucajem pobedimo sada nemce, imacemo vise pobeda u evropi jedne sezone nego komsije 1991 :D

 

Ako ne, onda isti broj pobeda.

Link to comment

Pitanje za navijače Partizana: da li bi mijenjali ovu sezonu, ovakva kakva je, za komšijsku?

 

Moj odgovor glasi - ni u ludilu.

imali smo mi takvih sezona na kamare

vreme je da uđemo u expert mod igrice

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...