Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Sad kad nas je middle rasterao makar ne moram da priznam da sam iskopao staru temu i da je većina grobara tada ipak priznala da ono miljkovićevo jeste penal :fantom:

 

A ovo sa yt-om smara tako da moram naći neki drugi izgovor da ne radim, van foruma :(

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaci izbegavas odgovor iako si imao video snimak.

 

OK

 

over and out

vidiš, mislim da sam se upecao na taj odgovor tičer bi imao apsolutno pravo da me banuje zbog patkometrije, ovako smo što kaže ruxin samo raspravljali o konzistentnosti sudijskih odluka.

 

+1

na over and out

:fantom:

Link to comment

Jel se seca neko one situacije kad smo raspravljali o najzapadnijoj tacki lopte? Ne secam se ko je tad bio ostecen.

 

Jao da, carski! :lol:

 

Nego, zaboravih - jesu li nam grobari priznali onaj gol iz auta - Ziga -> Pantela?

Link to comment

^To je bio vrh :lol:

 

Reagovali i eksperti sa etf-a ili tako nečega, izvlačile se linije, pravili proračuni... :Hail:

Mislim da smo mi pokrali njih ali nisam siguran

Edited by Ruxin
Link to comment

a šta se gleda kad lopta pogodi igrača u nogu pa se svira penal?

Simovicu sto se pravis naivan, kao nisi cuo za pravilo produzenog uda. Ruka u kontaktu sa nogom cini jedinstvo, to je ud od ramena do stopala....recimo, ako su obe ruke u kontaktu sa nogama jedino pogodak u glavu nije penal.....elementarne stvari....bre!

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

dublji odnos sa celokupnom sudijskom organizacijom. glavina, čolić, jokić, mrakić, čokanica, grujić, ilievski, šipka, mažić, glođović...

 

Koliko biste titula tek osvojili da ste imali i sudije na svojoj strani?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...