Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nesto sam propustio. Otkad je ovaj Toletov, dakle Partizanov, specijalac Glodjovic avanzovao u Zvezdinog sudiju?

svako ko nije za nas, protiv nas je

:fantom:

Link to comment

mazic, po stilu sudjenja, najvise podseca na kolinu iskombinovanog s lamonika-attention-whore momentima. kad se tome doda jos i potpuni nedostatak osecaja za igru, nije cudo da ga prozivaju maltene svi kojima je sudio. cak i da je ganci, veci problem mu je sto je jednostavno uzasan sudija.

jedino objasnjenje zasto ga fifa/uefa i dalje delegiraju je pozitivna diskriminacija - izvucen kao nas laki viner. nesto poput onih par ukrajinaca i poljaka u basketu.

Link to comment

jel to onaj sipka iz banjaluke sto je ponistio gol bogdanovicu jos 80-i neke?

Vrh je sudija koji ponistava Piksijev gol sa pola terena zbog  ofsajda  :isuse:   od toga tesko da ima vece kradje...mada nije da se nisu trudili...

 

Link to comment

Nesto sam propustio. Otkad je ovaj Toletov, dakle Partizanov, specijalac Glodjovic avanzovao u Zvezdinog sudiju?

Kad je i grujica aka grobari cokot tu svrstao, sto da be i glodjovica :) fali samo ninoslav spasic, mada me cudi da je izostavio i radomana...

 

Nasmeja me covek ko kad je neko u subotu poceo da vice maju vujovicu picko grobarska :D

Edited by adasevic
Link to comment

Dada, to su te Partizanove sudije, sto protivnicima sviraju penal za igranje nogom u kaznenom prostoru i faulove kad se igrac oklizne na metar od naseg igraca... :D

Link to comment

Kad je i grujica aka grobari cokot tu svrstao, sto da be i glodjovica :) fali samo ninoslav spasic, mada me cudi da je izostavio i radomana...

 

Nasmeja me covek ko kad je neko u subotu poceo da vice maju vujovicu picko grobarska :D

 

 

 

 

:fantom:

 

@miloš

nemoj samo da se gađamo yt klipovima

;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...