Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ono nije da je nešto bitno ali valja vas opet oprati u derbiju, pretpostavimo da će nam za to trebati kao neka priprema. Čisto šale i zabave radi, lepa je ona niška histerija ali oni nedelju dana i kraj...vi kad se rasplačete to je ipak jedna druga dimenzija

Link to comment

za to ne treba da vodite 30 igrača u žarkovo™

dovoljno je mažaru na vreme instruisati, ili glođaru

 

:fantom:

 

nemoj mi da vas učimo tome. zna se čiji je to ™

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ali do jaja me zabavlja što vam se mažara zamerio onomad kad je svirao 2 penala  :lol: 

 

Dobro možda jesu bila oba, ali otkud bre tom đubretu obraz da svira dva, ej DVAAA, penala na derbiju  :mad:

Link to comment

Ej, a ne pricas kumse kako ste namjestili Lalatu suspenziju i to da mu tece od vaseg meca. Ziv je Tole, koprca se jos uvjek, ali nece dugo!

to je dimna zavesa da raja zaboravi da lažni grof od mojkovca nije sankcionisan za mnogo ozbiljniji prekršaj. al onda moramo da se prisećamo ofke i vračara, a to nije popularno.

:fantom:

Link to comment

Je l' otkad vam je poklonio pobedu u Subotici pre neku godinu?

Ne, sve je pocelo na turniru "Stevan Ćele Vilotić" 1996, kada je presmesno iskljucio u polufinalu  omladinca Radnickog iz Pirota ... sada okajava grehe na derbijima, sto se mene tice sve ok ...

Link to comment

Je l' otkad vam je poklonio pobedu u Subotici pre neku godinu?

dublji odnos sa celokupnom sudijskom organizacijom. glavina, čolić, jokić, mrakić, čokanica, grujić, ilievski, šipka, mažić, glođović...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...