Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakve rezultate prave sa 0 uloženih eura, preduzeće godine. Titulu smo prezalili te je ovo i više nego dovoljno da nas greje u zimskom prelaznom roku.

 

 

Jel se zna dal onaj mali Veljković naginje ganima ili nama kad je navijačko opredeljenje?

Link to comment

Abubakaru stvarno lezi AZ. Juce je mogao da ima jos 3 asistencije, zicer Ninkovica, pre toga posle kiksa odbrane AZ-a kad je lose dodao samom Ninkovicu i ne znam da li je neko primetio kad je pokusao da doda samom Zivkovicu, jedan igrac Alkmara je u poslednjem trenutku izbacio nekako. 

Plus jos 2 gola u Beogradu protiv njih. Zapamtice ga dobro :D

 

Abubakar: Sanjao sam da dajem golove u Evropi, a sad ceo Kamerun navija za Partizan zbog mene        

http://www.mozzartsport.com/vesti/abubakar-sanjao-sam-da-dajem-golove-u-evropi-a-sad-ceo-kamerun-navija-za-partizan-zbog-mene/121720

 

A bio je onaj delijski yt uradak od pre par godina ,,Abubakar Oumaru zavuk'o ga Partizanu"...ko kome šta sada zavlači :fantom:

Link to comment

A bio je onaj delijski yt uradak od pre par godina ,,Abubakar Oumaru zavuk'o ga Partizanu"...ko kome šta sada zavlači :fantom:

 

Bila je valjda i kombinacija da pređe kod njih iz Vojvodine, pa se nešto zamrsilo te su odlučili da ga pošalju u Beveren kako bi odatle mogao u Zvezdu? Posle se to izjalovilo kad je u Zvezdi promjenjeno rukovodstvo. Tako sam bar ja načuo.

 

Svejedno, Abubakar je za ovaj nivo fudbala vanzemaljac. Ono što ne mogu da shvatim, kako ga u Belgiji nije zapazio neki od tamošnjih većih klubova.

Link to comment

Sa fejsa:

 

Ako je neko od Grobara jos u Alkmaru, Amsterdamu ili u Holandiji uopste, nek se javi Shady McCoy, decko je ostao bez para i izgubio ekipu, sam je na zeleznickoj u Hagu i nema resenje za povratak u Srbiju!

 

 

 

12144647_1692933550926962_51184787812605
Shady McCoy долази рајко брежанчић по мене,хвала вам свима који сте се поцимали да ми нађете превоз живот сам вам дужан,пуно вам хвала од срца
 

 

Link to comment

Sad tek vidim, mi smo sa sedam pobeda u evropi u jednoj sezoni bukvalno rekorderi u Srbiji po broju pobeda.

 

Recimo zvezda je ostvarila pet pobeda kada je osvojila keš, a vermez u partizanovoj uefa sezoni 4 pobede. Zvezda je još jednom ostvarila 5 pobeda u sezoni 1977/78 kada su izgubili u finalu kupa uefe, i jednom 6 pobeda u sezoni 1991/1992 keš.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

zbog promene sistema takmičenja trebalo bi da računamo pobedu protiv bateta, az-a x2, i za sad ovu u nemačkoj. ove ostale nek služe za poboljšanje statistike.

 

brezančara

:Hail:

Link to comment

prolazimo, izvlačimo Molde i izbacujemo ga, a onda idemo na Bragu koja izbacuje Dortmund pa izbacujemo i nju. onda nas iznenađujuće čeka Mitjiland koji izbacije Liverpul....posle idemo na Andrleht, prenosi Strajnić, penali, ajmooooo Stefane......goooooolllll.....u finalu smo, a tamo.....jebeni Krasnodar.....e to će biti tekma.

 

naravno, ako spospobna uprava ojača tim u prelaznom roku, biće lakše.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...