Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Solidno je Cika Crni poslozio odbranu te sezone, mislim da u prvenstvu nijednom nismo izgubili.

 

Viljareal nas je pojeo prvo poluvreme, loptu nismo pipnuli, posle smo uz dosta srece i sudiju dosli do boda. Slicno je bilo i sa CSKA u Bgd, koji je bio jak kao zemlja, Karvaljo i Vagner su sahranili Sporting u finalu usred Lisabona.

Nije on ništa posložio, nego je imao dobre igrače u odbrani. Generalno mi se kenja od priče kako je tu Vermezović nešto posložio, uradio, osmislio... Imao je solidne igrače i poklopilo mu se na žrebu. Inače je on samo jedan smrdljivi batađorista koga je jedne sezone ukenjalo.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da se bitno razlikuje bodovanje u evro takmičenjima sada, i kada je Vermez bio trener.

Tada smo poprilično lako izbacili Otelul i Dinamo, pa u grupi gaženje Egalea, bod u Rimu, bod kući Viljareal..utakmice sa Midlsborom se jedva i sećam. Onda opaka zima protiv Dnjepra kući, Odita 2 komada i prolaz ni iz čega tamo..

CSKA je bio klasa iznad, što su posle i potvrdili osvajanjem.

Čini mi se da mi je ova sezona ipak draža. Vermez je od jačih pobedio samo Dnjepar tamo, a sada su pali Steaua, Bate, AZ (2x) i Augzurg (možda 2x :naughty: )

Koeficijent nam je u ovoj sezoni već sada odličan..ako ga poredimo sa koeficijentima iz sezona koje će se računati za sledeću

1.925   3.600   2.000   2.550   6.850

Link to comment

Vazura :Hail:  A smejali ste se coveku kad je nudio milion i po evra Vojvodini za Ivanica. Da je uspeo da ostvari sve zamisli u prelaznom roku vi biste sada kalkulisali da li vam vise odgovara da budete prvi u grupi LS, i time izbegnete ove najjace, ili da budete drugi i izbacite nekog od velikana dok nije dostigao top formu. :fantom:

Link to comment

Abubakaru stvarno lezi AZ. Juce je mogao da ima jos 3 asistencije, zicer Ninkovica, pre toga posle kiksa odbrane AZ-a kad je lose dodao samom Ninkovicu i ne znam da li je neko primetio kad je pokusao da doda samom Zivkovicu, jedan igrac Alkmara je u poslednjem trenutku izbacio nekako. 

Plus jos 2 gola u Beogradu protiv njih. Zapamtice ga dobro :D

 

Abubakar: Sanjao sam da dajem golove u Evropi, a sad ceo Kamerun navija za Partizan zbog mene        

http://www.mozzartsport.com/vesti/abubakar-sanjao-sam-da-dajem-golove-u-evropi-a-sad-ceo-kamerun-navija-za-partizan-zbog-mene/121720

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...