Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaže vukotić da liga evrope ne znači mnogo, ali i ona takva kakva je donosi keš, neprocenjivo iskustvo za mlađe igrače, porast tržišne cene čitavog tima i stavljanje istog u izlog, cementira status baba kao legende kluba...šta donosi naša fakin titula osim nabrekle patke braće Vučić?

Malo li je? Mislim, pomoći narodnim vodjama da dostignu to blaženo stanje. Rade tu kao crnci, niko hvala da im kaže, retki su oni koji misle malo i na njihovu sreću.

Link to comment

to sve pijano i sve drogirano...

 

mislim i ja da je veći uspeh sada, prosto sada nam je tim veći krš nego onda, a protivnici tu negde, španac, nemac i holandez

 

ondašnji tim: kralj - ćirković, emeghara, mirković ©, n.đorđević - nađ, i.tomić, vukčević, s.ilić, ćirić, boya (igrali često još i grubješić, nenad brnović, radonjić, odita došao na polusezoni, jeremić, rnić, radović...)

 

a onda je otišao čika crni, a došao jurgen roeber...

Kakav tim, to zvezda ne moze da ima i nikada nece

imati. Ifeani Emeghara velika mi kara i Obiori Odita

velika mi kita...

Nego Moco, a se vracas filmu?

Edited by zakintos
Link to comment

Mislim da ne ne preterujem. Igrao se jednokružni sistem, 5 ekipa mi bili 3. Imali smo skor 1-2-1 i osvojili 5 bodova, a sada imamo 9 i drugi smo, ali opet nismo sigurni 100% da ćemo proći..

 

Pobedili samo Grčki Egaleo, nerešeno sa Laciom i Viljarealom i prsli protiv Midlsbroa kada je sve bilo gotovo/ u odnosu na dvostruku pobedu protiv AZ Alkmara i jednu protiv Augsburga. Ovo u grupama sada meni deluje malkice ozbiljnije, odnosno teže je doći do proleća.

 

Jbmliga, nereseno sa Laciom i Viljarealom mi se cini kao ozbiljniji rezultat od pobeda protiv ovih krnjih ekipa. Neka su oni pandan Bilbaou u ovoj grupi - otresli su nas dva puta bez da su se oznojili. I sto je najbitnije, tada nismo stali posle prolaska grupe.

 

Ako sve ovo posmatramo kroz raspalost domaceg fudbala koji pomera dno dna iz godine u godinu, onda ovo svakako jeste veci uspeh, pogotovo jer dolazi posle nekih 5-6 sezona sa ucinkom 0:0:6 i gol razlikama 4:19.

Link to comment

Jbmliga, nereseno sa Laciom i Viljarealom mi se cini kao ozbiljniji rezultat od pobeda protiv ovih krnjih ekipa. Neka su oni pandan Bilbaou u ovoj grupi - otresli su nas dva puta bez da su se oznojili. I sto je najbitnije, tada nismo stali posle prolaska grupe.

 

Ako sve ovo posmatramo kroz raspalost domaceg fudbala koji pomera dno dna iz godine u godinu, onda ovo svakako jeste veci uspeh, pogotovo jer dolazi posle nekih 5-6 sezona sa ucinkom 0:0:6 i gol razlikama 4:19.

Nerešeno sa, te godine potpuno raspalim, Laciom smo izvukli jer je Boja dao dva gola na utakmici, što se desilo tad i nikad više. A za Viljareal si mlad, pa se ne sećaš sa kakvom ekipom su došli u Beograd, plus nam sudija poklonio penal.

Link to comment

A za Viljareal si mlad, pa se ne sećaš sa kakvom ekipom su došli u Beograd, plus nam sudija poklonio penal.

u begeu nam gol dao tada mlađani santi cazorla

Link to comment

Nerešeno sa, te godine potpuno raspalim, Laciom smo izvukli jer je Boja dao dva gola na utakmici, što se desilo tad i nikad više. A za Viljareal si mlad, pa se ne sećaš sa kakvom ekipom su došli u Beograd, plus nam sudija poklonio penal.

 

Solidno je Cika Crni poslozio odbranu te sezone, mislim da u prvenstvu nijednom nismo izgubili.

 

Viljareal nas je pojeo prvo poluvreme, loptu nismo pipnuli, posle smo uz dosta srece i sudiju dosli do boda. Slicno je bilo i sa CSKA u Bgd, koji je bio jak kao zemlja, Karvaljo i Vagner su sahranili Sporting u finalu usred Lisabona.

Link to comment

bilo je i hladno svaki put. ne znam kad sam se više smrzao da li na egaleu ili viljarealu. dnjepar i cska da ne pominjem. te sezone u evropi nam se od prvog kola sve poklopilo, i sistem i rezultati drugih. pa mi smo u midlsboro na poslednju utakmicu otišli turistički, tako nešto skoro nećemo videti.

proleće™ je priča za sebe

 

edit

ringla

:Hail:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Nego šta kažete za eksperiment - bandalovski na štoperu? novi pazar, az alkmaar...

ja tu nista ne bi dirro.

bandalovski je stvarno ispao car sto je istrpeo ocigledan pokusaj kenovanja koji traje od kraja priprema letos - samo mu jos nisu uvalili da brani - a bolje je odigrao prethodne dve tekme od svih stopera zajedno od pocetka sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...