Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Brezancic alkos, svaka mu cast kako je uspeo da se vrati u zivot preko Cukarickog i da ode u Holandiju.

Mislio sam da od njega nema nista, a pricalo se da je dobar igrac, samo budala, kad je poceo u Partizanu... Do pre 2 godine igrao po drugoj ligi sa Bezanijom.

Edited by El Patron
Link to comment

Blokirala ti je uefa ovaj snimak...

 

 

Uefa me prati   :lol:

 

Nego, koliki nam je sada uefa koeficijent za sledeću sezonu? 17? 18? statističari?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ja se vratio iz slavlja. Moram da priznam da nakon prvog pouvremena, primljenog gola i onakvih propustenih sansi, da sam vise nade ulivao u Bilbao nego li u nas, ali su me momci skroz demantovali. Ovo je zaista istorijska sezona u Evropi. Tukli Nemce,dve pobede u gostima, na korak od proleca u Evropi, i to sa dva trenera u polusezoni. Ninkara se na srecu iskupio asistencijom jer mi je kod onog promasaja malo falilo da gadjam zid dajinskim.

Link to comment

Ok, znači ovako:

 

Ove sezone, od uslovno rečeno jačih ekipa, do sada tukli smo Az Akmar 2 puta, Augsburg jednom, Steauu jednom i jedna nerešena, Bate Borisov jednom

 

Vermezovićeva sezona: rumunski ocelul jednom, dinamo bukurešt jednom, grčki egaleo jednom, dnjepar jednom, i gomila nerešenih: rumuni 2 puta, viljareal, lacio, opet dnjepar, cska ( i poraz)...samo je bio tada jednokružni sistem u grupama.

 

Ako odigramo nerešeno, bez obzira kako prođemo prvu na proleće, mislim da je ove godine ipak veći uspeh..Više pobeda i teže se dolazilo do ove situacije u kojoj smo sada.

Link to comment

Malo preterujes, taj Vermezov Partizan je bila ozbiljna ekipa, ispali smo (i to ne lagano) od osvajaca kupa.

 

Super je ovo do sada, ali nije jos kraj.

 

Mislim da ne ne preterujem. Igrao se jednokružni sistem, 5 ekipa mi bili 3. Imali smo skor 1-2-1 i osvojili 5 bodova, a sada imamo 9 i drugi smo, ali opet nismo sigurni 100% da ćemo proći..

 

Pobedili samo Grčki Egaleo, nerešeno sa Laciom i Viljarealom i prsli protiv Midlsbroa kada je sve bilo gotovo/ u odnosu na dvostruku pobedu protiv AZ Alkmara i jednu protiv Augsburga. Ovo u grupama sada meni deluje malkice ozbiljnije, odnosno teže je doći do proleća.

Link to comment

Imaš reprizu za sat vremena na rts 2

:Hail:

 

evo sad sam se uključio do 25 min.

 

apropo vermez vs. kiza/drulara mrtva trka je. tada je lacio kao jedan od glavnih favorita odmah izgubio od čini mi se midlsbora i time maltene okončao takmičenje, sada imamo -1 bod u odnosu na vermezovu sezonu, a i dalje nam visi prolaz. ova grupa je mnogo teža, a time i rezultat značajniji. još u jednačinu uključiti i sunovrat srpskog fudbala za tih desetak sezona.

 

 

nego evo da se počastite

 

Link to comment

to sve pijano i sve drogirano...

 

mislim i ja da je veći uspeh sada, prosto sada nam je tim veći krš nego onda, a protivnici tu negde, španac, nemac i holandez

 

ondašnji tim: kralj - ćirković, emeghara, mirković ©, n.đorđević - nađ, i.tomić, vukčević, s.ilić, ćirić, boya (igrali često još i grubješić, nenad brnović, radonjić, odita došao na polusezoni, jeremić, rnić, radović...)

 

a onda je otišao čika crni, a došao jurgen roeber...

Edited by MocaVukotic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...