Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 sa 1:0  za nas ja više nego zadovoljan

 

prva utakmica (sa jakim tempom) za ovaj sastav posle priprema, protivnik koji nije skautiran,

kao hronična činjenica da uvek imamo bolji tim nego što ćemo imati za 365 dana

Link to comment

da li je ovaj tim jači od onog koji je prošle godine krenuo kvalifikacije zavisi rekao bih najviše od božinova i možda oumarua. koliko su oni bolji ili lošiji od škuletića i lazovića. škuntelar jeste oborio onaj rekord ali da se ne lažemo nije neka evropska klasa, dok je lazović koliko je bio koristan toliko i nervirao. sve u svemu očekujem jednu ružnu utakmicu večeras gde ako uspemo da postignemo 2 komada biti više nego zadovoljan.

Link to comment

Ja mislim da cete lagano da ih operete sa nekih 3:0 ili 4:1. Nece to biti neka lepota, ali prosto ste individualno kvalitetniji od njih i to ce presuditi. Ni njima nije jos pocela sezona, tako da nemaju tu prednost koju je imao Kairat nad Zvezdom (na stranu sto je Zvezda sa svime zakasnila), a Partizan ima i trenera i veci deo ekipe koji je zavrsio proslu sezonu. Njih nisam gledao, ali vidim da imaju samo domace igrace + 3 Rusa i jednog Ukrajinca. Vama problem moze da bude samo odbrana, jer Cirkovic i Petrovic nikako ne ulivaju poverenje. Ali ne verujem da ovi imaju kvlaitet da to iskoriste...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...