Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

I posle ovakve pobede koja donosi 99,99% prolece u evropi ti moras da pljujes Babovica.

Posle 10 godina, na korak od proleca smo u evropi raduj se malo, jebes i Babovica, kad vec tako gledas i sa njim smo izjednacili, a da je Ninkovic dao zicer bilo bi i sa njim na terenu 2-1 :D

Daj malo neki komentar jebem mu za majstoriju Abua za 2-1, sjajan centarsut Ninkovica, povratak Brasanca koji nam je dosta znacio danas itd

Eto imali smo i Moreiru, Zuku, Vukica i kakve sve ne klase poslednjih godina, pa nismo osvojili ovoliko bodova u LE, tako da sto se mene tice nek igra Babo dozivotno, ako cemo svake godine ovako :D

Jezik pregrizao odgriskom se udavio.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

nek igra Babo dozivotno, ako cemo svake godine ovako :D

 ma zabole me baš za ligu evrope, ako nam je to maksimum (a jeste) onda nek ide u kurac. partizanu bi valjda trebalo da bude cilj eventualno redovnije igranje u ligi šampiona, a sa tim dečkom u timu to neće da može. dakle, ne, što pre nestane iz prvih 11 to bolje, bez obzira igramo li proleće ili ne. lepo je ovo sad, ali to je samo za spas sezone, realno nije neki ne znam kakav uspeh. lepo je i tući augsburg i az, ali ono što treba da gledamo su mečevi protiv bilbaoaoaoa, to je mnogo merodavnije.

Link to comment

Ja se za Babovica vise zajebavam, a za LS mi nismo, bolje pobede u LE, nego da gledam kako primamo po 5+ komada od onih azdaja.

Ajde kazi da ne preterujes sada, pa kad smo mi, a da nije bilo pre 30+ godina, imali pobede na strani protiv Nemaca i Holandjana. 

Bilbao je 3 klase jaci klub, tako da mi necemo moci sa njima da se merimo ni za 10 godina, osim ako nas ne kupi neki arapin i dovede pojacanja od 10 miliona.

Ako vec neki Zvezdini navijaci gledaju kako da umanje kvalitet timova u LE, ne moramo i mi sami da pricamo da je Augzburg i Az slabiji od Jagodine. 

Pa eto taj Augzburg koji tebi nije meredovan je pobedio Stutgart u gostima 4-0.

Edited by El Patron
Link to comment

Ja se za Babovica vise zajebavam, a za LS mi nismo, bolje pobede u LE, nego da gledam kako primamo po 5+ komada od onih azdaja.

Ajde kazi da ne preterujes sada, pa kad smo mi, a da nije bilo pre 30+ godina, imali pobede na strani protiv Nemaca i Holandjana. 

Bilbao je 3 klase jaci klub, tako da mi necemo moci sa njima da se merimo ni za 10 godina, osim ako nas ne kupi neki arapin i dovede pojacanja od 10 miliona.

Ako vec neki Zvezdini navijaci gledaju kako da umanje kvalitet timova u LE, ne moramo i mi sami da pricamo da je Augzburg i Az slabiji od Jagodine. 

Pa eto taj Augzburg koji tebi nije meredovan je pobedio Stutgart u gostima 4-0.

nisam rekao da ugsburg i az nisu merodavni, već da je bilbao merodavniji. ima razlike. mislim da su obe prvopomenute ekipe kvalitetnije od partizana, ali da smo mi jači na drugom planu, u ovom trenutku bitnijem od kvaliteta. augsburg je mali klub, i kao klub nema iskustvo igranja u evropi, tj. na više frontova. az je u tom smislu nešto bolji, ali i oni su ušli šmrljavo u sezonu, a ipak im je bitnije da se čupaju kod kuće nego u evropi. pa i mi smo takođe ove rezultate na neki način platili lošim učinkom u prvenstvu. cela grupa je takva, svi su loše ušli u sezonu a eto, mi i bilbao se čupamo kroz evropu. bilbao još i može da se tripuje sa osvajanjem, a mi ne. tako da... kažem lepo je imati nekad i ovakvu sezonu u LE, ali uvek glasam za LŠ. što se tiče aždaja u njoj, igrali smo sa raznim i aždajama i aždajicama u toj LŠ, a nismo nikad primili više od tri gola na jednoj tekmi. ok, nismo baš ni dali mnogo, ali eto makar nismo pucali 5-6:0.

Link to comment

Nismo pucali, ali opet nismo ni imali sta da trazimo. Jesmo sa Mateusom mogli do 3 mesta, ali to je bilo pre 12 godina.

Barselona lagano nabije Romi 6 komada, a sta je Roma za nas u ovom trenutku...  

Ni proslih sezona nismo imali neke ne znam kakve protivnike u grupama LE, pa se opet nismo proslavili, nismo mogli da pobedimo Nefci, Asteras itd... 

Tako da je ovo ipak veliki uspeh, ako se pogleda kako igramo u evropi po grupama...

Link to comment

 

– Pokazali smo da imamo veliko srce, mu*a. Svi smo verovali u pozitivan rezultat, iako je i Augzburg vodio. Svaka čast i za Bilbao, igrali su pošteno – rekao je Božinov, a onda se osvrnuo i na oreol neporaženosti koji prati njegovog najboljeg prijatelja Ivana Bandalovskog.

– Bandalovski kaže kad on igra mi ne gubimo. Tako je bilo i sada. Banda je fenomenalan. On kaže da nikad nismo izgubili u sivom dresu. Otkud on zna sve to? Igra na svim pozicijama, on je naš Serhio Ramos ili Maskerano – zaključio je vidno ushićeni Bugarin.

 

Link to comment

 

Ako vec neki Zvezdini navijaci gledaju kako da umanje kvalitet timova u LE, ne moramo i mi sami da pricamo da je Augzburg i Az slabiji od Jagodine. 

Pa eto taj Augzburg koji tebi nije meredovan je pobedio Stutgart u gostima 4-0.

 

Mislim da ste vi jedini to i pričali dok ste bili u fazonu kite na panj zbog izbugljenog derbija. Ali da, smešno je pričati da prolazak iz ovakve grupe nije ogroman uspeh.

Kaže vukotić da liga evrope ne znači mnogo, ali i ona takva kakva je donosi keš, neprocenjivo iskustvo za mlađe igrače, porast tržišne cene čitavog tima i stavljanje istog u izlog, cementira status baba kao legende kluba...šta donosi naša fakin titula osim nabrekle patke?

Edited by Ruxin
Link to comment

Svaka čast! Sa željom da nastavite evro sezonu.

Utakmica je bila zanimljiva i otvorena. Moglo je da bude i 5:3 za nekog od rivala koliko je bilo prilika. Velika šteta bi bila da ne prođete.

 

Poslao tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...