Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

I još povećasmo koeficijent.

Valjda će dobri Alah dati da budemo medju prva 4 u Kokeza super ligi.

 

Daće dobri, ali neće dati braća Vučić. Ali to nije bitno, ako ovu jesen okončamo sa dvocifrenim brojem bodova u grupi fudbal realno više nema šta da nam ponudi. Otići ćemo u istoriju na vrhuncu slave.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

bem ti sreću i posao. gledao sam prvo pol. na mah, a drugo ni tolko. sreća te sam vas pratio.

živi mi bili.

 

sve vas volim

:wub:

 

i midlea i ruxina

Link to comment

Mora se reći da Drulović nije batađorisao otkako smo izjednačili.

 

Za mene je Kljajić prijatno iznenađenje. Dobro se postavlja, ide na visoke lopte..ostaje da se vidi da li je pravo lice pokazao u Bilbau ili ovde.

Link to comment

Golman vam je siguran, prijatno iznenadjenje. Realizacija je mogla biti bolja, no na kraju je sve ispalo dobro.

meni kljajić baš i ne uliva poverenje, no dobro, šta ja znam, nego ta realizacija... nije da ih branim, ali izgleda da je teren bio baš težak za igru, svi su mi delovali usporeno maksimalno, plus su se naši klizali ko po ledu. uprkos svemu ninković je morao da postigne gol, nemamo baš milion takvih šansi na meču.

Link to comment

Od danas je Drula dobio moje poverenje, ali da ne zaboravimo i brata Kizu koji je uzeo 6 bodova.

Ne znam sta da kazem, produziti ugovor sa Bandalovskim, bolji od svih nasih stopera.

Sale legenda i muk na stadionu dok se ori jedan je Ilic kapiten

Link to comment

meni kljajić baš i ne uliva poverenje, no dobro, šta ja znam, nego ta realizacija... nije da ih branim, ali izgleda da je teren bio baš težak za igru, svi su mi delovali usporeno maksimalno, plus su se naši klizali ko po ledu. uprkos svemu ninković je morao da postigne gol, nemamo baš milion takvih šansi na meču.

Mnogo bolji od predhodnika kod visokih lopti pri prekidima sa strane ali ima problema(nesigurnosti) pri istrcavanju kod kontri ... sve u svemu zadovoljan (brani sta treba da se brani)

Edited by Geo
Link to comment

Sanjao sam kako cekam utakmicu, a nesto sam se zajebao i palim tv, ono vec poluvreme, Strajnic govori kako AZ vodi 4-1.

Igrac koji bi danas mogao da nam donese pobedu, jer je igrao u Holandiji i poznaje taj stil fudbala

Pre par godina drzao casove fudbala danas velikom majstoru i specijalcu za slobodne udarce

 

willian-stefan-babovic-2010-11-23-15-51-

 

Sanjao sam da neki trener skupi hrabrosti i ovog skota zameni sa drugim fudbalerom. I san mi se ostvario u 75.minutu, izašao je idiot i ušao Saša Ilić pa smo zaigrali napokon sa 11 fudbalera zadnjih 15 minuta.

 

I gle čuda, dadosmo drugi gol i pobedismo. 

 

O Druloviću hrabri čoveče, ti koji pokušavaš da upališ iskru svetla u ovom partizanovom mraku. Raduj se veliki čoveče, jer ti se hrabrost isplatila.

Link to comment

I posle ovakve pobede koja donosi 99,99% prolece u evropi ti moras da pljujes Babovica.

Posle 10 godina, na korak od proleca smo u evropi raduj se malo, jebes i Babovica, kad vec tako gledas i sa njim smo izjednacili, a da je Ninkovic dao zicer bilo bi i sa njim na terenu 2-1 :D

Daj malo neki komentar jebem mu za majstoriju Abua za 2-1, sjajan centarsut Ninkovica, povratak Brasanca koji nam je dosta znacio danas itd

Eto imali smo i Moreiru, Zuku, Vukica i kakve sve ne klase poslednjih godina, pa nismo osvojili ovoliko bodova u LE, tako da sto se mene tice nek igra Babo dozivotno, ako cemo svake godine ovako :D

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...