Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

postali smo najgori hejteri, samo zracenje, niko da prokomentarise na momente sasvim pristojnu igru u subotu popodne. sale kapiten jos jednom pokazao da je doktor fudbala za ove s kojima igra - poor man's partizanov inijesta - s njim na terenu uvek imamo barem nesto sto lici na igru. dzigi nakon ocigledne transpantacije mozga deluje upotrebljivo, bandalovski sasvim ok na uvaljenoj mu poziciji. babovic standardan a.k.a. neupotrebljiv.

 

abubakar je delovao nesto nadrkan prilikom zamene - da li zato sto je hteo jos da igra ili sto su ga uopste mucili da se presvlaci obzirom da je dosao dan ranije iz afrike.

 

andriji nije islo pa se unervozio, al' je samo jedno primanje lopte bilo dovoljno da pokaze klasu. s druge strane, cudi me da dzorz vec nije napravio kompilaciju babovicevih pokusaja primanja iste :P

 

sve u svemu, definitivan pomak nabolje od onoga do pre nedelju dana.

Pravo da ti kazem mrzi me,moze jedino el patron da me aktivira samo ako krene da ga hvali. :)

 

Stao sam kod 10 minuta, protiv jagodine. Idemo redom, necemo da preskacemo.

Link to comment

trening oporavka, odmah posle utakmice da bi sutra bili slobodni. makar jedan dan bez treninga. to je objašnjenje.

 

drulović ide u korak sa najmodernijim trendovima u teoriji treninga :lol:

Link to comment

Sasa Ilic u sezoni pretrci kao Inijesta za jednu utakmicu, Milijas style.

 

Ilic ni u najboljim godinama nije mnogo trcao ali je klasa za sebe, duh nekog drugog fudbala iz nekog drugog vremena. Po meni je u poslednje vreme zrtva kurobecanja serije Partizanovih dunstera na klupi koji ga drze predaleko od protivnickog gola iz nekih satro taktickih razloga ili da bi krpio lelemudjenje raznih nabedjenih zvezda koji mogu sinovi da mu budu, umesto da cela ekipa trci za njega.

Link to comment

steta sto ne postoji nigde (barem ja ne uspeh da nadjem) npr ona std statistika iz cl o pretrcanim (kilo)metrima po tekmi - mislim da ilic tu uopste nije los, a koliko je rasprostranjeno neko misljenje o njemu, pre svega zbog "sportskog" lajfstajla.

glavni problem odvajkada mu je bio ne to sto malo trci, nego sto je spor.

dodatno, glavni problem u poslednjih par godina je sto su mu vecina saigraca klasicni idioti.

 

edit: evo jedne zanimljive statistike - za ukupno 7 odigranih minuta u evro kupu - 1. asistencija :)

Edited by Nebojsa
Link to comment

steta sto ne postoji nigde (barem ja ne uspeh da nadjem) npr ona std statistika iz cl o pretrcanim (kilo)metrima po tekmi - mislim da ilic tu uopste nije los, a koliko je rasprostranjeno neko misljenje o njemu, pre svega zbog "sportskog" lajfstajla.

glavni problem odvajkada mu je bio ne to sto malo trci, nego sto je spor.

dodatno, glavni problem u poslednjih par godina je sto su mu vecina saigraca klasicni idioti.

 

edit: evo jedne zanimljive statistike - za ukupno 7 odigranih minuta u evro kupu - 1. asistencija :)

 

Kretanje i brzina nisu nikad bili Ilicev forte, trcao on ili ne. Onde gde je uvek bio mnogo jak su inteligentan zavrsni pas i ubacivanja iz drugog plana, dok je bio mladji i dok je igrao iza napadaca nadavao se golova iz tih situacija. A ovako da iz manevra drzi ledja raznoraznim mediokritetima koji su prodefilovali kroz klub samo je mucenje i za njega i za tim. Gotov je on i ovako, stigle su godine, ali bar to malo minuta sto igra ja bih ga gurao blizu protivnickog gola gde jednim potezom moze da promeni situaciju na terenu.

Link to comment

Ilic je za nase prilike vrhunski igrac, jedna od legendi i Partizana i exYu fudbala. Zalosno je sto on sa 38 je i dalje najbolji igrac u ekipi, a to je stvar struke i "najbolje omladinske skole u Evropi"

Link to comment

Ilic je za nase prilike vrhunski igrac, jedna od legendi i Partizana i exYu fudbala. Zalosno je sto on sa 38 je i dalje najbolji igrac u ekipi, a to je stvar struke i "najbolje omladinske skole u Evropi"

 

Ma, nije on odavno najbolji, mali Zivkovic je najbolji. Majstori na lopti kao sto je Ilic nisu bili narocito cesti ni u vreme kad je bio u najboljim godinama.

Link to comment

Da ne bude baš da svi nešto mračimo ovde, mada za tim itekako ima potrebe, hteo bih da pohvalim drulovića ako je stvarno mislio da u budućnosti mnogo računa na mladog golubovića i mladog mihajlovića koji je stigao iz rada, a ima pravo da igra za nas od decembra (za sada je u teleoptiku). Pričao je i pojačanjima, najverovatnije iz portugalske lige, portugalci ili brazilci svejedno...ali neće nijedno ime da otkrije da ne bi razgovarali sa onim nesrećnikom, bivšim trenerom zvezde.

 

I još jedna vest, ne znam koliko je dobra ili loša. Fabrisio definitivno neće moći da igra protiv Holanđana u četvrtak, tako da će nam štoperski tandem biti bandalovski-ćirković.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...