Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

sta su trazili? izvod iz maticne knjige rodjenih? krvnu sliku? Snimak pluca?

 

Nalaz od prostate. Radi jedan lik koji je pritom uzasno spor. Kazu da je u tiketlajnu na trgu n.pasica nesto bolje i manji red. 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nalaz od prostate. Radi jedan lik koji je pritom uzasno spor. Kazu da je u tiketlajnu na trgu n.pasica nesto bolje i manji red. 

 

ja hteo danas u tiketlajnu da kupim dve karte za jug, ali me ortak u poslednji cas ispalio i rekao da ipak ne moze da dodje. :(

 

inace u novinama v.novosti u glavnim sportskim vestima nema nista o sutrasnjoj utakmici, ali zato ima o orlandicu i njegovoj povredi. ccccc.....

Link to comment

A prosle godine izbacise Danski Alborg:

 

 

Nisu prosle godine, nego te godine kad su i Hajduk. Alborg je prosle godine izbacio Dinamo.

Prosle godine mislim da nisu ni igrali evropu.

Link to comment

ja hteo danas u tiketlajnu da kupim dve karte za jug, ali me ortak u poslednji cas ispalio i rekao da ipak ne moze da dodje. :(

 

inace u novinama v.novosti u glavnim sportskim vestima nema nista o sutrasnjoj utakmici, ali zato ima o orlandicu i njegovoj povredi. ccccc.....

Koja je cena karata ? Predpostavljam da se moze kupiti u butiku danas?

Link to comment

gledao juče kizaru. neca™ mu je prva opcija na lbeku, a trujić na dmc.

neka nam je dobri alah u pomoći.

 

 

tananananananana

:s_w:

Link to comment

gledao juče kizaru. neca™ mu je prva opcija na lbeku, a trujić na dmc.

neka nam je dobri alah u pomoći.

 

 

tananananananana

:s_w:

imas li podatak za svih prvih 11?

 

dmc bese zadnji vezni? milinkovic i ja slicno razmisljamo :D

 

@kums, daj link za konferenciju da pogledam, jednostavno ne verujem da ce to da uradi :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

jeftović, ne trujić. maj mistejk.

 

kizara bio na areni pa sam na pola uva uhvatio nešto. brašanac i jeftović će biti opcije za zadnjeg veznog. a petrović, onaj riđi klinac, bandalovski i brazilac za levog beka u zavisnosti od protivnika.

 

cenim™ da izlaze

živković, vulićević, ostojić, slovenac, petrović, jeftović, medžik, ninković, ?, abubakar, bugarin.

 

2:0

ringla™ i bojinov

:fantom:

Link to comment

aha, ok. bas i nisam verovao da ce to da uradi, makar ne odmah :D

 

tim, hmmm, ostojic? zar ne moze cirkovic tu? ostojic kao krajnja nuzda. na mesto znaka pitanja zivkovic, ako moze da trci 90min., ako ne onda ilic i zivkovic po poluvreme recimo, pa da se menjaju pozicije kada ko bude igrao.

Link to comment

brasnjavi, jeftovic, caletov sin, petrovic, ostojic...ovo je bas previse.

 

jedino ovaj jeftovic tu moze malo da igra, pogotovo napred.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

PARTIZAN: Ž. Živković, Vulićević (od 45. Bandalovski), Ostojić, Ćirković, N. Petrović - Jeftović, Brašanac, Ninković (od 81. Lukić), Babović (od 62. S. Ilić) - Abubakar (od 62.Trujić), Božinov (od 83. Kojić).

 

Ovo je ekipa koja je igrala zadnju utakmicu protiv Vasasa (4:1). Tu bi trebalo traziti prvih 11.

 

Realno je, ali ne i ispravno da stvarno igra ostojic ispred cirkovica, bez obzira na to ko igra bolje levom nogom a ko desnom. n.petrovic u timu je ozbiljna pretnja, koliko sam gledao preko jutjuba oni imaju jako brza krila, tako da ih nece moci ni lasom uhvatiti.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...