Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad spomenuste travu, jeste dobili vi crno-bijele stolice, a mi autobus od Lav piva?

jesmo dobili smo crno bele stolice, ali ih sad nećemo nego hoćemo da vrate plavo-žuto-bordo

:fantom:

 

trava je menjana posle totenhema, a prva igrana je bila bešiktaš pre koga je tri dana padala kiša pa se dovelo u pitanje odigravanje utakmice, ali je zbog dobre drenaže ipak odlučeno da se igra

Link to comment

Podsetimo, Fudbalski savez Srbije nedavno je finansirao obnovu terena u Humskoj 1, nova trava je "debitovala" na utakmici Srbija - Albanija, zatim je proverena na minulom 147. večitom derbiju, ali izgleda da drenaža terena nije urađena kako bi trebalo.

 

Prva je bila protiv Albanije, pa Derbi, pa onda je bila kisa 24h u kontinuitetu, ali je utakmica sa Turcima ipak odigrana...

Edited by Milosh76
Link to comment

Jel moze da se napravi nekako da ima neki BBCode za Beowla, da ne mora svaki dan da kuca citav ovaj post o sklanjanju nekim ekipama, nego da ima templejt koji bi se dobio na klik?

Link to comment

Znam da nije baš 100% popularno spominjati tu sitnicu ali sve se nešto mislim, radim to u naša 4 zida pa nikom neću pokvariti ekstazu najvećeg pobedničkog niza u svijet i napada na završnicu CL. Pojma nisam imao da nekima sve to ne znači ama baš ništa ako ne mogu da se zaslade na ovom topiku. Ajde videću da vam manje zagorčavam život ubuduće.

Edited by beowl
Link to comment

Slobodno piši beowle. Mene uvek podseti kako smo vas razbili u derbiju i zaradili pravo da kupimo sve do kraja ako zatreba.

 

Good times :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...