Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Промоцији Партизановог дреса присуствовала је и Милица Дабовић, капитен женске репрезентације Србије у кошарци, златне на Европском првенству у Мађарској

+1

el ovo markinjos?

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Broj 2 je apsolutno nenadmašan :Hail:

 

Jbt znam za ćoravu kokoš i zrno ali totalna mi je misterija kako je ovaj mučenik uspeo da zalila onaj antologijski gol ganima. Što je najgore, nije tako loš u otvaranju za pas, ume da se otkrije i udje u šansu ali realizacija mu je ubedljivo najgora u svemiru.

 

Odgovor na to pitanje, nije umeo da da ni sam Kojara, jutro posle derbija. Pitali ga da li se seća upućene lopte, centaršuta, svog šuta, kaže ' ničega. Sećam se samo lopte u golu. Daklem, slučajno :D Noga mu se pozlatila!

Link to comment

da ga jebem, mogli su bolje da nalepe reklamu, a ne da se vidi crna traka pozadi

+1

 

hvala milanu lukaču za sve, a posebno za ona dva penaltika

 

:Hail:

Link to comment

Ovo verovatno nece ni jedan golman u derbijima odbraniti, za ovo treba  i srece mnogo. 

Plus su i Ninkovic i Mijailovic slabo sutirali, a i Lukac se skoro uvek kod penala baca u desnu stranu.

Ne znam sta toliko imate protiv Zivkovica, do sada je sasvim dobro branio, cekao je sansu , nikad se nije bunio sto je na klupi.

Kako je Lukac branio posle povrede sasvim je bio zasluzio mesto na golu. Lukac je branio za svaku pohvalu kad je dosao u Partizan, pogotovo protiv Siraka kad nas je izvukao, ali posle povrede je bas slabo branio.

Zivkovic je kiksnuo jedino protiv Novog Pazara, ali ta utakmica i nije imala neki takmicarski znacaj.

Posle ove utakmice je Nikolic priliku dao Zivkovicu

 

Edited by El Patron
Link to comment

Jedno je sigurno, niti jedan golman komšija neće napraviti što Lukač, razmak između dva penala duži je od golmanske karijere.

 

Lukač i Živko su ista klasa. Lukač je imao tu nesreću da se povredi, Živko je iznenadnu šansu iskoristio na najbolji način, pa je epilog logičan.

Link to comment

Realno, necemo se valjda porediti sa kesama od timova kao sto su ajduk i alborg. Inace prodaja sezonskih funkcionise kao sat, otprilike pola cuke po coveku traje, ja bio jutros ispred mene 10 ljudi, popodne je  kaze drugar, red narastao na celih 50 cekalo se satima.

Link to comment

Realno, necemo se valjda porediti sa kesama od timova kao sto su ajduk i alborg. Inace prodaja sezonskih funkcionise kao sat, otprilike pola cuke po coveku traje, ja bio jutros ispred mene 10 ljudi, popodne je  kaze drugar, red narastao na celih 50 cekalo se satima.

sta su trazili? izvod iz maticne knjige rodjenih? krvnu sliku? Snimak pluca?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...