Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Generalno u situaciji da Atletik nagazi AZ i Augsburg mi sa dve neresene idemo dalje. Ali mi je i dalje realnije deluje da prodjemo na to sto ce Atletik da dobije AZ a mi na neko ludilo da ne izgubimo od Augsburga.

brat po optimizmu. to cenim.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako Bilbao nagazi Augsburg i AZ, nama mozda i bod protiv AZ-a, uz minimalan poraz kuci protiv Augzburga bude dovoljan. Mislim da se gledaju medjusobni susreti, ako imamo isto bodova kao Augzburg.

Sjebao sam se nesto :D Trebala bi nam ili pobeda protiv AZ-a ili bod kuci protiv Augzburga

Edited by El Patron
Link to comment

Ako Bilbao nagazi Augsburg i AZ, nama mozda i bod protiv AZ-a, uz minimalan poraz kuci protiv Augzburga bude dovoljan. Mislim da se gledaju medjusobni susreti, ako imamo isto bodova kao Augzburg.

Sjebao sam se nesto :D Trebala bi nam ili pobeda protiv AZ-a ili bod kuci protiv Augzburga

 

Dve mec lopte za Drularu. Ako nista ne uradi dzabe su ga dovodili.

Link to comment

Ajde čak i da prodjemo grupu, koja je poenta toga? Da se primi još deset golova u narednom dvomeču? Sakupljanje bodova je OK ali neka poenta evropskih utakmica valjda treba da bude da tim stiče iskustvo, da igrači polako poboljšavaju sebe tamo gde su tanki, da stručni štab malo vidi koje finese rade ili ne rade u ozbiljnom fudbalu. Umesto toga mi sad igramo Evropu bez pola prvog tima i pokušavamo da nekako ostanemo na jednocifrenom broju primljenih golova po meču jer je bukvalno svaki posed lopte protivnika gol u najavi. Tu će oni što nečemu vrede samo da nazaduju i teško da će neko da sazri ili ispeče fudbalski zanat.

Link to comment

Bozinov daje gol danas

 

Kljajić - Vulićević, Ćirković, Fabrisio, Bandalovski - Jevtović, Lukić, - Grbić, Babović, Stevanović - Božinov. Rezerve: Ž. Živković, Ilić, Ninković, Glavčić, Trujić, Golubović, Šaponjić. 

Link to comment

gol jagodine---kakva akcija

 

kako su redom svi poispadali, banda,fabrisio,ćirković i mat ispred vulićevića

Edited by BlackGeorge
Link to comment

koliko dobro igraju naši u sredini: lukić-jevtović-babović, božinov je tek u 15 minutu prvi put pipnuo loptu. :(

 

gde je žuti karton crnom jagodincu za pogibeljan start? 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...