Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

ovo što sam gledao, celo drugo poluvreme, evidentna je bila ne razlika u klasi već razlika u hemisferama na kojima obitavaju učesnici večerašnje predstave

 

ništa, ostaje nam da se vadimo na holanđanima i švabama

:fantom:

 

e

prtzn!

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da kazem da se meni cini da igrate gore nego pod Kizom [uz ogradu da nije bas da sam ne znam koliko utakmica gledao], i manje bitno za ovaj topic - Benat je fenomenalan igrac. 

I sto do sada nismo susretali sa timom klase Bilbaa i sto nam fale dva najbolja igraca iz ionako kilave sredine terena ...

Link to comment

meni se čini da nema majčinog sina koji bi ovo zaustavio za nedelju-dve. sve je logična posledica diletantizma uprave.

 

sa vedrije strane, brzometni raspad sistema je bolji od lagane i dugotrajne smrti. imamo pravu grobarsku upravu. saraniše nas brzo i efikasno.

Link to comment

no dobro atletiko je klasa za sve ekipe u grupi, drularina stručnost će se videti protiv raspada iz holandije i švabije, meč u holandiji je za 3 nedelje sasvim dovoljno vremena da nešto promeni u igri i pokaže kakav je trener

Link to comment

meni se čini da nema majčinog sina koji bi ovo zaustavio za nedelju-dve. sve je logična posledica diletantizma uprave.

 

sa vedrije strane, brzometni raspad sistema je bolji od lagane i dugotrajne smrti. imamo pravu grobarsku upravu. saraniše nas brzo i efikasno.

+1

 

kao što rekoh, ne može niko da ih smeni. oni kao da su u nekoj tvrđavi, a okolo tvrđave u vodi su aligatori iz alkatraza i ostalih narkodilerskih organizacija koje ne dozvoljavaju ni da im priđeš.

Link to comment

Moraju Ninković i Luka umesto Stevanovića i Abubakara, ovako više ne ide.

Поздравља те Њујоркер и нешто те сочно псује за овај пост

 

 

Tapatalk

Link to comment

no dobro atletiko je klasa za sve ekipe u grupi, drularina stručnost će se videti protiv raspada iz holandije i švabije, meč u holandiji je za 3 nedelje sasvim dovoljno vremena da nešto promeni u igri i pokaže kakav je trener

 

drulinu stručnost sam video već protiv metalca. sada je samo diplomirao. trešnja na torti je zamena: abu-šaponjić, a šlag pre toga grbić u prvih 11   :lolol:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

tek je došao treba mu dati šansu :P

- a njegovu stručnost sam ja video još u litvaniji na u19 i tada poželeo da nikada ne postane selektor ili trener pfc

Link to comment

Поздравља те Њујоркер и нешто те сочно псује за овај пост

 

 

Tapatalk

"About the chess game, you were right, I was dead in two."

"It was obvious."

Link to comment

tek je došao treba mu dati šansu :P

- a njegovu stručnost sam ja video još u litvaniji na u19 i tada poželeo da nikada ne postane selektor ili trener pfc

 

ma daaa, može to i do laganih -30. kad je beg bio cicija :D

Link to comment

Drulović se zajebo što je dolazio. da je birao gori trenutak, nije mogao da ga izabere. sad će biti kriv i za ono za šta jeste, a najvećim delom i za ono šta nema veze sa njim.

Link to comment

no dobro atletiko je klasa za sve ekipe u grupi, drularina stručnost će se videti protiv raspada iz holandije i švabije, meč u holandiji je za 3 nedelje sasvim dovoljno vremena da nešto promeni u igri i pokaže kakav je trener

 

Pa da, uteha je sto AZ za 3 nedelje a Augsburg za mesec dana. AZ mora da napadne tako da ce biti veselo sa odbranom ako Drulara odluci da cuva rezultat ili neku slicnu egzibiciju ali u nekoj otvorenoj tekmi ko zna. Ali kao sto rekoh prolaz resavamo na JNA u dirketnom duelu za sta mozemo samo Kizi da zahvalimo.

Link to comment

Skoro svaki faul dobijamo zuti jer su igraci spori, slabi i ne znaju da se postave.

 

Ceo tim se muci sa prijemom lopte.

 

Dodavanja tragicna i neprecizna.

 

Babovic koga svi kolektivno pljujemo jedini nesto nabada od fudbala.

 

Nisu pipnuli loptu zadnjih pola sata. Alkmar ce ih isto napucati, o Augsburgu da ne pricam jer ce im se vratiti svi i oni nerealni promasaji plus se bore za prolaz dalje. Alkmar je u LE kod kuce igrao jako dobro. Ceo tim Partizana je fudbalski nepismen. Stalno im skace lopta, krecu se ko da su pijani, u duelu kesa (setite se derbija kako ih je Zvezda oduvala u duelu), ne znaju loptu da izbiju iz sesnaesterca, prave glupe faulove... Partizanova najbolja utakmica je bila protiv Steaue i to ona u Bukurestu dok nisu gol primili. U Beogradu su Rumunji sami sebe pobedili. Alkmar je pobedjen jer smo vise zeleli pobedu a Augsburg je neprevazidjeni user nad userima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...