Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realno nećemo uzeti ni bod iz preostale dve utakmice, tako da ne moramo da se maltretiramo računicom.

 

+1

 

Realno, jedina šansa ovog tima leži u apsolutno otvorenoj igri gdje smo se još i mogli nadati nekom useru.

Link to comment

Realno nećemo uzeti ni bod iz preostale dve utakmice, tako da ne moramo da se maltretiramo računicom.

 

 

Posle drulovicevog dvomeca u evropi, deluje da ce biti bas tako. Dve nebitne utakmice..

jel mi kao drugoplasirani u grupi čekamo trećeplasirane u lš, ili kako?
Link to comment

kakav crni prolaz dalje, tim se raspao i u totalnom je kurcu. upitno je dal bi prošli grupu sa Sinđelićem, Brodarcem i Dinamom iz Pančeva.

 

uprava je obezbedila sebi mesto u istoriji, cilj je ostvaren. sad mogu da puste nekog drugog. recimo šizofrene i drogirane majmune sa teškom mentalnom retardacijom. i to bi bio neki napredak.

Link to comment

Nevezano za to sto ni sa Milinkovicem, verovatno ne bismo bolje prosli protiv Bilbaa, ali menjati trenera zbog nekvih losih rezultata, a mi prvi put vezali dve pobede u nekom evropskom takmicenju, postigli 6 golova, Steaui dali 4. To samo kod nas moze.

Edited by San Epifanio
Link to comment

Ova kretnja igraca Atletika kod petog gola je numericka analiza za nase igrace. Sva trojica krecu istovremeno i sva trojica ucestvuju u akciji do gola kao na treningu.

Link to comment

Ova kretnja igraca Atletika kod petog gola je numericka analiza za nase igrace. Sva trojica krecu istovremeno i sva trojica ucestvuju u akciji do gola kao na treningu.

 

 

+1

 

 ubedljivo najlepsi gol u dvomecu.

Link to comment

Samo da kazem da se meni cini da igrate gore nego pod Kizom [uz ogradu da nije bas da sam ne znam koliko utakmica gledao], i manje bitno za ovaj topic - Benat je fenomenalan igrac. 

Link to comment

prvo promeniti upravu a onda se zahvaliti sledećim igračima:

 

živković

ostojić

čirković

balažic

fabricio

jevtović

babović

grbić

božinov

ninković

 

...možda sam nekog preskočio?

 

edit: petrović, a bogami i trener drulović može da ide.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

prvo promeniti upravu a onda se zahvaliti sledećim igračima:

 

živković

ostojić

čirković

balažic

fabricio

jevtović

babović

grbić

božinov

ninković

 

...možda sam nekog preskočio?

trujića?!?
Link to comment

trujića?!?

pa ne znam...igrao je par utakmica i bio dobar. steaua kod kuće, protiv borca u čačku takođe..

 

edit: e da, i bandalovski može da ide jer se neće naigrati pored nezamenljivog vulićevića. samo zauzima mesto stranca.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...