Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači, mi krenemo sa centra i pet sekundi kasnije njihov igrač šutira na gol malte ne iz našeg peterca. Ovo još nisam video.

 

ima na nba topiku, denver protiv lejkersa.

 

Kakav kriminal kod zivog zida :D

 

otprilike mu je ideja bila: manja sramota da ga primim u stranu nego kroz uši!

Edited by Malvo
Link to comment

kljajić pokvario utisak trećim primljenim golom ;) ali mi se čini posle prvog poluvremena da će ga drula ostaviti na golu i u narednim utakmicama, čini mi se da bolje vlada šesnaestercem nego živko.

subić odličan.

jevtović je crno-bela tačkica na ekranu koja nepravedno i ničim izazvano uzima mesto u timu bilo kojem drugom igraču, recimo trujiću. ubedljivo i upadljivo najgori igrač u ovom poluvremenu. beži od lopte, pravi žuti, pravi nepotrebne faulove. pogubljen u vremenu i prostoru. poslati ga kući ranijim letom.

lukić sjajan osećaj za prostor, biće igračina od njega.

babović nie toliko loš koliko ga hvalite.

grbić uzeo 2 gr od mog dilera, napredak vidljiv golim okom.

stevanović se bori ali uvek udvojen.

BabuMakaru podići spomenik. faca - daaaajte mi lopte debili vidljiva svako malo.

Link to comment

Sudija svira da se izvede faul a golman ide do druge stative da proveri kako stoji zivi zid i stane na sred gola. Ovo je strasno gledati uz svo mucenje kod prijema lopte i dodavanja nigde  i nikome.

Link to comment

Balažic je ortak nekog na forumu, ili kako? Još nisam pročitao neku kritiku na njegov račun ovde.

 

Ne sjećam se da sam gledao neki tim sa tolikom razlikom u kvalitetu između defanzivne i ofanzivne linije tima.

Link to comment

Ovo je neverovatno kako igramo u odbrani. Kod prvog gola Balazic briljira, a ni Fabrisio se nije istakao. Kod drugog gola pogubljenost Vulicevica je za svaki respekt. Kod treceg gola Kljajic nije morao ni da stoji na golu. Ako Aduriz ne da sledeci gol, pa da Baskijci malo zastanu, sprema nam se istorija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...