Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Hehe, samo se ti nadaj :)

 

Uprava samo nije znala sta ce sa Andrijom i ocem (nisu znali da li ostaje u partizanu ili ne, da li zele da on ide?), a zna sta ce sa zahavijem :) . Bice revizije ugovora skoro sigurno, a zahavi im vec duguje pare za markovica (transfer u liverpul) koje su vec trebale da budu uplacene do 1.jula, a evo sada i mitrovic ide kod nasih evropskih musterija za 18 miliona pa ce i tu morati da daje pare. Morace da padne neki dogovor, vec se osporava taj nakaradni ugovor.

 

Partizan ce biti sampion :)

Jadan Zahavi odakle ce da isplati milion Partizanu :O

Te price kako vasa i nasa uprava nece da rade sa menadzerima itd to su ciste budalastine ovi se sad gicaju samo zato sto i oni hoce svoj deo.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

ima ugovor do juna naredne godine tako da ne može da ode nigde do 30 juna, pfc bi ostao bez obeštećenja ako ode u januaru ali bi barem mogli da zahebu i faljija, pinija i damjanaca  (da ga ostave do isteka ugovora) za par milki € jer i njihovo robovlasničko pravo nad živkarom prestaje da važi u maju naredne godine....

- mada svakako očekujem da će ga prodati ovoga leta, daleko ja 31 avgust....

Ne moze da ode do juna ali u januaru moze da potpise predugovor sa bilo kim. Tako je nama otisao Lazovic.

 

A ako sve ostane kao sada cisto sumnjam da se nece pojaviti neki klub daleko platezno sposobniji od Partizana da ga uzme za dzabe. Jedino da verujete u njegovu ljubav prema klubu.

 

 

edit: odgovaram pre nego sto sam procitao dalje od prve recenice  :blush:

Edited by katamaran
Link to comment

Bandalovski ostaje.

 

Sto se tice zivkovica, naravno da su sanse da ode do 1.septembra vise od 50% ali moram malo da bockam katamarana koji se nada nekom bosmanu :D

 

I razmisljamo isto,hoce ljudi da se ugrade i traze reviziju ugovora. To je logicno. Uostalom videcemo od 1.septembra kako ce se vec dogovoriti.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

U razgovoru za “Sport” supertalentovani fudbaler, za čiji potpis u redu su stajali Čelsi, Atletiko Madrid, Valensija, Roma, Benfika i još nekolicina velikana, potvrđuje da će i naredne jeseni nositi najdraži dres.

 

- Bilo je svakakih napisa i nagađanja u medijima, te da idem, te da ostajem, da sam u Partizanu još kratko, ali ništa od toga nije bilo istina. Porodično smo seli, porazgovarali o svemu i doneli zajedničku odluku da ostajem, jer je Partizan moj prvi izbor. Volim klub, srećan sam u Humskoj i to nema cenu - kaže Andrija Živković. - Uveren sam da nisam pogrešio i da će predstojeći period biti uspešan za Partizan, kao i minula sezona, koja je donela titulu i Evropu.

 

Interesantno je da vaši vršnjaci uglavnom gledaju da što pre pobegnu iz srpskog fudbala, a vaše razmišljanje je sasvim drugačije. Zašto?

 

- Odrastao sam u Partizanu, doživeo mnogo lepih trenutaka, i u omladinskim kategorijama i u prvom timu. Praktično sam tek zagazio u profesionalne vode i smatram da u Humskoj imam sve što mi je neophodno da još napredujem. Zato je i odluka takva, za neke možda iznenađujuća, ali za mene nimalo.

 

Ponuda je, otkrio nam je otac Jovica, bilo sa svih strana...

 

- Istina, ali sam se trudio da se izolujem od svega toga i gužve koja se stvorila posle Svetskog prvenstva. Bilo je zaista milionskih ponuda, ali sam želeo da ostanem. Novac u ovom momentu nije prioritet, već neke sasvim druge stvari i sve se one tiču isključivo Partizana.

 

Da li su čelnici kluba i trener upoznati sa vašom odlukom?

 

- Verujem da jesu, zapravo gotovo sam uveren, a i ko nije, putem vašeg lista su mogli da vide odluku naše porodice.

 

Čime biste bili zadovoljni u narednoj sezoni?

 

- Iskreno da vam kažem, bio bih najsrećniji kada bismo ušli u grupnu fazu Lige šampiona. To bi bilo sjajno za Partizan, navijače, nas igrače. Ipak, treba ostati skroman i ići korak po korak u kvalifikacijama. Imamo dobar tim, biće potrebno i malo sreće u žrebu, no, moramo svi da budemo fokusirani na krajnji cilj - plasman u grupe, pa ako bude i Liga Evrope. Što se domaćih okvira tiče, uopšte ne treba postavljati pitanje - idemo na oba trofeja. Teže je braniti titulu, to je jasno, ali mi smo Partizan i želimo novu seriju kruna, jer imamo najbolji tim u Srbiji - jasan je Andrija Živković.

 

MOGU NA TEREN U UTORAK

 

Zbog činjenice da je zbog Mundijalita propustio ceo odmor, Živković se saigračima na treningu priključio u petak popodne. Radio je odvojeno od tima i postepeno će se vraćati u ritam, ali je, tvrdi, spreman da odigra meč sa Dilom, ako to trener Zoran Milinković bude želeo.
- Odmorio sam sasvim dobro, a tokom pauze i radio po programu koji sam dobio iz kluba. Prvi dan po povratku sa odmora radio sam mimo tima, međutim, ukoliko trener Milinković bude tražio da igram protiv Gruzina - rado ću na teren - ne ostavlja dilemu Živković.

Link to comment

Moli se autor ovog video klipa da ukloni isti makar do realizacije transfera. Hvala unapred na razumevanju.

 

Broj 2 je apsolutno nenadmašan :Hail:

 

Jbt znam za ćoravu kokoš i zrno ali totalna mi je misterija kako je ovaj mučenik uspeo da zalila onaj antologijski gol ganima. Što je najgore, nije tako loš u otvaranju za pas, ume da se otkrije i udje u šansu ali realizacija mu je ubedljivo najgora u svemiru.

Link to comment

15% od 18 mil evrica.....po Partizanskom racunovodstvu, dobicemo jedno 100k evrica.

Evo rekao ti je DJura sve...   a verovatno će od Aleksandra Mitrovića doći još oko 2,5 miliona. Eto, a niko da kaže: „Đuriću, hvala ti“, ističe bivši predsednik crno-belih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...