Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka rekonstrukcija tima partizana na zimu, koja ne uključuje fizički otklon od stefana babovića i jevtovića, je samo kozmetika. Ende.

 

edit: ostojić već od večeras.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ne znam da li si ironican :blush: posto nisam gledao nijednu utakmicu partizana sem derbija, ali meni nisu jasni oviliki porazi. rekoh mozda ste batalili, pa da pomognete tu i tamo nekome da opstane.

 

Jaka pomoc od pola boda ili jednog i po u najboljem slucaju. Mnogo ucitavate u obican raspad sistema. Kome Murinjo pomaze po PL i tako seje ono sto ce neki Brodge da zanje?

Edited by J.R. Cash
Link to comment

da li je bio penal za Metalac?

Prelako dosuđen. Najmanje fifti fifti. Drugi žuti Ostojića je čist. I penal za Partizan je bio. Dakle, oštećeni su za penal i po.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Prelako dosuđen. Najmanje fifti fifti. Drugi žuti Ostojića je čist. I penal za Partizan je bio. Dakle, oštećeni su za penal i po.

Poslao tapatalk

izveo bih zaključak, pošto utakmicu nisam gledao, da je u pitanju čisto šiljenje kurca, da prosti ovaj topik, nad mrtvim vukom

i dodvoravanje vrhovnom vođi preko satrapa u liku kokija bosanca.

 

jesam li u pravu?

Link to comment

Liči na to. Mislim nije da Ostojić nije doprineo. To je baš ono može da svira, a i ne mora. A penal je trebalo za Partizan. Školski ruka u živom zidu.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

koliko još lošije u odbrani mora da odigra vulićević da bandalovski dobije šansu? danas smo videli takođe koliko je bolji šaponjić od božinova. mali će da bude velemajstor fudbala, al zamalo..takođe smo videli koliko je nebitno bilo što je jevtović bio povredjen. taj čovek je do sada više pravio štete nego koristi ako se "zaboravi" onaj odbitak protiv steaue za gol... drulović je takođe rekao da nije računao uopšte na ninkovića pa ga nije ni vodio u milanovac, a nije povređen. grbić konstantno zaserava sve od kada ulazi sa klupe a trujić ne dobija šansu. 

 

edit: i da, to sudjenje i sudijske greške su fantastičan paravan za upravu i katastrofalne rezultate. ali sns uprava je nedodirljiva pa nam je preostalo da se glođemo oko te sudijske koske.

 

apsolutno me boli q da li je bio penal za nas ili ne, mi smo imali dva-tri šuta u okvir gola, a oni desetak šansi... !

Edited by BlackGeorge
Link to comment

da, ta slika je kriva za sve :lol:

 

Vazura, nedic i ostali iz uprave nisu mogli bolji spin da naruche iz medija...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...