Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

to vi skupljate bodove za sledecu sezonu?

 

Naravno, kao sto smo i prethodne skupljali za ovu. Realno, od ovih sedam pobeda u 16 utakmica, eventualno jedna je ostvarena zasluzeno. Ostalo smo ili pokrali ili su nam se filijale sklanjale.

Link to comment

klasična napucana lopta...

aman, igrac u zivom zidu podize ruku i u nju ga udara lopta koja ide bar 30cm od njegovog tela.

 

mislim, nije da nas branim, zasluzeno smo izgubili i plus 1 na ovo sto kaze moca vukotic (gde bi u to trebalo ukljuciti i sve ostale iz kluba), ali ono je penal.

Link to comment

izdominirali:

 

ostojić (najviše), bekovi vulićević i subić (igrači lagano prolaze pored nijih), jevtović i babović (nepostojeća sredina), šaponjić (neverovatna početnička greška u gol šansi - inače ga nigde nije bilo tokom celog meča), grbić (sve zasrao od kada je ušao)...možda sam nekog zaboravio..?

Link to comment

jbg. ove sezone je naša misija decentralizacija fudbala u srbiji. gledao sam bukvalno od 89. minuta tako da neki sud i ne mogu da dam.

žao mi je što ćemo najbolju igru, ako je verovati tradiciji, pružiti u četvrtak na san manešu. sad da li će to biti dovoljno za bod videćemo. ja lično ne verujem.

 

atletik bilbao - partizan 2:3

stevanović, abu, živkara

Link to comment

Naravno, kao sto smo i prethodne skupljali za ovu. Realno, od ovih sedam pobeda u 16 utakmica, eventualno jedna je ostvarena zasluzeno. Ostalo smo ili pokrali ili su nam se filijale sklanjale.

ne znam da li si ironican :blush: posto nisam gledao nijednu utakmicu partizana sem derbija, ali meni nisu jasni oviliki porazi. rekoh mozda ste batalili, pa da pomognete tu i tamo nekome da opstane.

Link to comment

ne znam da li si ironican :blush: posto nisam gledao nijednu utakmicu partizana sem derbija, ali meni nisu jasni oviliki porazi. rekoh mozda ste batalili, pa da pomognete tu i tamo nekome da opstane.

nemoguće

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...