Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

izlazite li iz 16? :(

da, ali odmah čim krenemo u napad izgubimo loptu na sredini pa usledi kontra. oni imaju sredinu terena pa veoma lako stvaraju šanse, imaju više rešenja od nas.

 

60.minut subić i šaponjić nešto kombinuju na krilu i gube loptu...odmah kontra metalca, šansa..pored gola..

 

61.minut: golman kljajić rukom upošljava  stevanovića, metalac uklizava i lako oduzima loptu na sredini stevanoviću... odmah kontra i faul vulićevića na ivici 16.metara..ništa od te šanse.

 

63 minut. šaponjić trči sam prema golmanu, dosta sporo i na kraju daje sebi predugačak for, golman metalca lako uzima loptu. od gol šanse do naivno izgubljene lopte u par sekundi...veoma jadno od šaponjića.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Saponjic  :frust:

 

edit - na stranu to, nije mi jasno zasto je jos uvek u igri, sto ne proba mucenog Grbica ili Trujica, da probamo nesto iz kontre..

 

Stevanovic pogadja stativu!

Edited by lord_s
Link to comment

stativa stevanovića 65.minut. 

 

66.minut babović direktno šalje loptu igraču metalcu u noge i otvara kontru...ništa od toga, i oni gube loptu.

 

oumaru izlazi, grbić ulazi 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

67.minut kontra partizana i grbić dokazuje zašto igra veoma malo...

 

68.minut opet loš pas babovića, direktno u noge igraču metalca, otvara kontru ali i oni gube loptu posle dva tri dodavanja..

 

73.minut ulazi božinov izlazi šaponjić.

 

74.minut slobodnjak jevtovića....izuzetno loše, po sredini, dodao je bukvalno golmanu.

 

76.minut solo prodor babovića, faul nad njim na uglu 16.metara....šutira babović ..ništa...udara lopta u živi zid.

 

kontra metalca..šut..pored gola (đenić)

 

79.minut namerno igranje rukom igrača metalca da spreči kontru, nezasluženo samo žuti karton. greška sudije.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pogubio se sudija. Sumnjivo igranje rukom u njihovih 16, i samo zuti coveku koji je sklonio loptu rukom i zaustavio potencijalnu kontru.

klasična napucana lopta, a crveni je bio za zaustavljanje kontre rukom. inače pritisak partizana, ništa konkretno za sada... 87 minut.

 

90.minut, centaršut babovića...loše, udara lopta u nekog igrača metalca, otvara se kontra, babović stoji dok svi fudbaleri trče ka golu partizana pored njega..šansa, šut sa ivice 16.metara i kljajić brani.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dobar je Drulovic, ovo guranje losijih igraca umesto doskorasnjih startera ce svakako dati rezultat. Treba imati strpljenja i verovati u proces. Evo, vec je uspesno razgradio ofanzivnu igru, sad sledi konsolidacija defanzive.

 

Nego, nisu li ovi Vanicevi (nikad cuo) neka nasa kurceva filijala? Nad mrtvim vukom...

Link to comment

gledao sam mnoge naše sramne partije, nije ovo ni prva ni poslednja, ali mislim da ovo još nisam video. ajde što nemaju pojma, što su gomila balvana, već što vrišti sa njih odsustvo i minimalne, želje, volje, borbenosti, timom caruje javašluk, nonšalancija i totalno odsustvo odgovornosti, i prema sebi i prema saigračima... ne znam, bez preterivanja ovi su zreli za kolektivni otkaz, odmah večeras.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...