Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

          Zaboravljena umetnost (VIDEO)

 

 

Minijatura Stefana Babovića kao povod... Njemu i svima koji volimo fudbal     

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zaboravljena-umetnost-video/119104

 

Jedan zanimljiv komentar sa ove vesti :D

 

avatar.png
Hvala Ti Srefane

| pre 4 sata

Plakao sam kad su te prvi put oterali iz partizana a i bio sam klinac, drugi put kad si otisao bilo mi je bas krivo, igrao sam fudbal, secam se da sam pustao kosu ko ti. Sve to jer znam i vidim da si majstor i doktor ove igre, jos kad bi se opustio i u hramu da pokazes malo magije, to ce biti lek za nas navijace koji podrzavamo nase igrace kakvi god da su i nije nam bitno ko stoji iza njega, bitno nam je da se bori za taj sveti dres.. Voleo bih da ostanes sto duze, ako je moguce do kraja karijere, i budes legenda bar malo kao sale... 

 

Edited by El Patron
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

ima tu još zanimljivih komentara od ljudi koji su ostali uskraćeni za burek i jogurt:
 
avatar.png


vladimir[/size]
| pre 7 sati

lopta je pogodila igraca Mladosti u nogu. Jasno se vidi na snimku iz poslednjeg ugla.
 
 


molim vas[/size]
| pre 7 sati

zasto takav tekst... on je amater... nigde nije mogao u evropi da igra, samo u partizanu , nazalost.... jer ga guraju jos od petlica...

Srdjan[/size]
| pre 7 sati

Alo ljudi, pa zakacila je lopta igraca Mladosti, puka slucajnost. Koliko hvalite Babovica, cak i kad je najgori dajete mu najvise ocene, terate me da prestanem da citam ovaj portal.

Smesno[/size]
| pre 7 sati

Samo da je on jos to hteo da uradi, da nije bila potpuna slucajnost... :D
avatar.png


Ja[/size]
| pre 7 sati

Lopto pogodila u nogu igraca mladosti i totalno promenila putanju.On je verovatno sutirao u donji desni golmanov ugao tako da je ovo spoj srece i slucajnosti a ne nekakva minijatura i gol sezone...grujic dao gol sa 30m a vi cistu slucajnost koju ocigledno niste ni pogledali na snimku proglasiste golom veka
 


Eugen[/size]
| pre 6 sati

Dobro je matori, zaradio si rucak.
avatar.png


dusan[/size]
| pre 3 sata

Stefan Babovic desnom nogom ne moze da dobaci 15 metara. To je cinjenica. Kad mu je slobodan igrac sa desne strane on napravi krugo oko sebe i doda loptu onome kome moze levom. Minimum 5 dobrih napada tako upropasti.

 

................................................
 
Dakle, koliko god se trudio da mu praviš pr na ovom topiku ja ću uvek biti tu da ga spustim na zemlju, gde inače uglavnom i provodi veći deo utakmice posle skoro svakog duela sa protivnikom. :)

Link to comment

sandra partizan će se obradovati. više ne mora da guli guzicu po onom pvc-u

:naughty:

 

Tapacirungu se najviše raduju narodna milicija i vatrogasci, manje će boleti kad ih budu gađali

Edited by April
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...