Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

kako onda objašnjavaš steauu, az, ausburg i donekle bate?

 

najpre činjenicom da su u pitanju, po evro standardima, osrednji protivnici u najboljem slučaju.....a zatim i činjenicom da ekipa poseduje određeni kvalitet, odnosno potencijal....a da bi ovaj dolazio do izražaja konstantno (a ne sporadično) potrebno je bilo izvršiti bolju selekciju igrača naročito onih u prvih 11, imati kvalitetniju klupu i bolje fizički pripremljene igrače. 

 

što će reći trebalo je uložiti još nešto novca, mnogo manje nego što je zarađeno u Evropi i bolje fizički pripremiti igrače. i jedno i drugo je bilo realno i moguće. nije se desilo i sad imamo ovo.....ne znam kako bih nazvao.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne, nego su ove sezone zabranili protivnicima da nam se sklanjaju i omogućavaju nam veličanstvene nizove pobeda. Ta štafeta je sada svečano predata.

Znaci ipak su vam se sklanjali poslednjih 5-6 godina?... maske padaju... Zaboravio si Toleta koji je sklonjen i Kokezu koji sad vodi Prvenstvo i sudijsku organizaciju gde je umro onaj vas i dosao neki nas...

 

Malo ozbiljnosti, molicu lepo.

Link to comment

najpre činjenicom da su u pitanju, po evro standardima, osrednji protivnici u najboljem slučaju.....a zatim i činjenicom da ekipa poseduje određeni kvalitet, odnosno potencijal....a da bi ovaj dolazio do izražaja konstantno (a ne sporadično) potrebno je bilo izvršiti bolju selekciju igrača naročito onih u prvih 11, imati kvalitetniju klupu i bolje fizički pripremljene igrače. 

 

što će reći trebalo je uložiti još nešto novca, mnogo manje nego što je zarađeno u Evropi i bolje fizički pripremiti igrače. i jedno i drugo je bilo realno i moguće. nije se desilo i sad imamo ovo.....ne znam kako bih nazvao.

sad tek ništa ne razumem. jedan kairat bi onda lomio po ligi šampiona

:unsure:

Link to comment

Jedno se mora priznati, ko zna zna :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=_FEdUYLJ7EY

 

Misliš ko ima sreće onda baš ima? Zamrzni sliku na 1:05 i videćeš kako je babović šutnuo loptu po zemlji i lopta se odbila od desne noge igrača mladosti lazevskog (broj 18 na dresu). Da je nije blokirao, lopta bi najverovatnije otišla u gol aut.

 

partizan.rs :  Stevanović je zavrnuo sa leve strane, Božinov skočio i glavom pogodio stativu, a onda Babović odbijenu loptu majstorski šalje kao kašikom u suprotan ugao golmana Krznarića. Prelepo, majstorski!  :lolol:

 

mozzartsport.com :  Izjednačenje u Lučanima. Mladost - Partizan 1:1. Strelac je Stefan Babović u 49. minutu! I to kakav gol. Efektan, šmekerski. Kapiten crno-belih je posle stative Božinova sjajnim potezom prevario odbranu domaćeg tima i poravnao rezultat  :0.6:

 

 

Kada ovaj idiot ode iz partizana otvoriću šampanjac u tu čast..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Odgledao sam većinu meča:

 

 

Utisak, ne samo posle ovog meča već većine ove jeseni, je sledeći:

 

Zadnja linija sa golmanom živkovićem - vulićević-ostojić-fabrisio-subić/leković (ranije petrović) je nešto najgore i najtragičnije što smo imali u zadnjih 20 godina.

 

Ja ne znam šta treba da se desi da taj Kljajić dobije šansu? Lukač je i za mnogo manje kikseve nego što pravi živković išao ponekad na klupu. Neverovatno glupe kikseve pravi i taj Fabrisio.Sada izuzetno glup faul za slob.udarac, za gol.Vulićević igra očajno odbranu već duže vremena a o ostojiću je i suviše trošiti reči. Subić isto kao i vulićević - u ofanzivi dobar a u defanzivi ispada.

 

Ispred njih nam nedostaje jedan kvalitetan zadnji vezni kojeg uopšte nemamo. pa onda kvalitetan ofanzivni vezni a ninkovića/babovića negde utopiti.

 

Potreban je remont skoro polovine igračkog kadra na zimu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Zato sto mrzis Babinja, hoces da kazes da je ovaj gol slucajan i da se odbila lopta od Lazevskog, cak i ovaj snimak koji kazes na 1.05 ne moze to da potvrdi, necemo sada traziti dlaku u jajetu :D

Ne zaboravimo i sjajan pas pre gola Grbica za 2-1, kao i pas za gol u 93. minutu koji je upropastio Saponjic.

 

BABOVIĆ UĆUTKAO KRITIČARE: Pogledajte spektakularan lob Partizanovog kapitena! (VIDEO)

 

http://www.telegraf.rs/sport/1820323-babovic-ucutkao-kriticare-pogledajte-spektakularan-lob-partizanovog-kapitena-video

 

 

Link to comment

Zato sto mrzis Babinja, hoces da kazes da je ovaj gol slucajan i da se odbila lopta od Lazevskog, cak i ovaj snimak koji kazes na 1.05 ne moze to da potvrdi, necemo sada traziti dlaku u jajetu :D

Ne zaboravimo i sjajan pas pre gola Grbica za 2-1, kao i pas za gol u 93. minutu koji je upropastio Saponjic.

 

BABOVIĆ UĆUTKAO KRITIČARE: Pogledajte spektakularan lob Partizanovog kapitena! (VIDEO)

 

http://www.telegraf.rs/sport/1820323-babovic-ucutkao-kriticare-pogledajte-spektakularan-lob-partizanovog-kapitena-video

 

može, može, vidi se lepo..

 

ovako napamet na preskoke, gledaj šta tvoj ljubimac radi u  8., 58., 90. i 92.minut kako gubi loptu/šalje neprecizne paseve/centaršuteve  :fantom:

 

sigurno je pravio još sranja ali sam pratio samo scene sa tekstualnog prenosa sa partizan.rs jer me mrzelo ceo meč da pratim....

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ja ne znam šta treba da se desi da taj Kljajić dobije šansu? Lukač je i za mnogo manje kikseve nego što pravi živković išao ponekad na klupu...

obzirom da je ljubinko poludeo nakon drugog primljenog gola, a posle na areni izjavio kako je isti primljen "jako cudno", mozda i budemo gledali kljajica vec sledece nedelje.

 

da ne zaboravimo da nas je zivkovic dodatno upropastio i na derbiju.

 

Da ne govorimo o kretanjušetnji bez lopte tog fudbalskog šarmera i fantaste, Doduše, ni Mesi ne igra odbranu...

juce svo vreme pricam o tome upravo, dakle nasa polovina terena vec, babo se satro vraca, protivnicki igrac trci dva (2?!) metra od njega, babinjo kao potrci, vidi da ne moze i samo stane?! i tako skoro celo drugo poluvreme, vidi se da ne moze - jbt, mali lukic, pun energije, maltene zaplakao sto ga je drulovic izveo, a ovaj se jedva vuce po terenu i ostane do kraja. u kurac bobo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...