Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbt Ilijev, ovo ko da su komsije postavile recimo Bajkovica za sportskog direktora ...  :isuse:

 

edit: mogao je i Djani komotno ako neozbiljnost glavni kriterijum ...

Edited by Geo
Link to comment

Niko da pozeli sretan i dugovecan rad novom sporckom direktoru :(

 

Ovo je inace pozicija rezervisana za Babinja kad okaci kopacke o klin. Jedan kroz jedan.

 

 

Sto bi Marko panker nas  rekao, 2001-2, samo za mog brata Ilieva i mene.

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Lukic mora da igra. Ne postaje se igrac, sedenjem na klupi i igranjem svake trece utakmice u kokezinoj ligi vec upravo kaljenjem protiv jakih ekipa. Kad smo izvukli protivnike rekao sam da je jedino bilbao tu ozbiljan i tako i bi. Jednostavno su  dosta bolji u svim segmentima, i kada smo u ful sastavu, a kamoli kada nam fali par bitnih igraca. Grbic nije igrac, mozda moze da se iskoristi protiv nekih bunkera u ksl, ali u evropi je neupotrebljiv, prosto je bolno gledati ga na terenu kako nista ne zna, osim da se zaleti zabode glavu u zemlju i trci pravilinijski dok mu neko ne oduzme loptu.  

+1

Link to comment

Iliev sportski direktor, a Čakar skaut? Zar se oni svojevemeno ne pobiše na nekoj prijateljskoj utakmici dok su igrali?

Barem ćemo uvek imati "drugo mišljenje" glede kvaliteta igrača koji bi trebalo da dođu.

Link to comment

jedan po jedan, igrači ispadaju. u decembru ćemo verovatno sa kadetima i ponekim petlićem.

 

ko je selektirao ekipu za takmičenja na jesen, treba ga za jaja obesiti na Terazijama. na kraju ćemo izduvati u svim takmičenjima totalno, pa će isti zaključiti kako i nema smisla na zimu se pojačavati, već bi bilo dobro nešto i prodati. kupovati se uvek može na leto, ali ne odmah, nije fazon, nego malo pričekati da dođe kraj avgusta. ako nešto krene po zlu uvek možeš da okriviš trenera. ja mislim da mi trenera i iamamo samo zbog toga da bi neko na kraju bio kriv. da nema tog faktora Vazura bi preuzeo klupu odmah.

Link to comment

a dobro, pošto se ovde na greškama ne uči, već one služe kao povod za traženje spoljnih i unutrašnjih neprijatelja i zazivanje zle sudbine, očekujem još gori prelazni rok, posle kojeg ekipa neće moći ni jednom nedeljno da igra.

 

plan B je sledeći. ne moramo ništa da radimo, i to je najbolja vest. treba samo sačekati sledeću sezonu, da komšije zaigraju u ritmu sreda nedelja i rasporodaju pola tima na leto. mi onda samo treba na skrpimo pet-šest polovnjaka koji mogu da prežive ritam nedelja-nedelja protiv Javora, Voždovca isl.....i opet smo prvi. prosto ko pasulj.

Link to comment

opcija A)

na zimu dogovor menadzera i zileta malog se ponistava, odlazi zile u dortmund za 8 milki sav kesh u klupski kasu, bozinov nazad u CSKA, a partizan na slobodnom trzistu uzima Vagner Lova Lova i Gastona Ramireza.

 

opcija B) odlazi zikica dobijamo 250k, povratak Srdje Knezevica i Jovancica, povrede Brasketa i Bubamaroua, Babinjo predvodi tim do treceg mesta dok na tribinama Istoka stoji zastava : Babo Kapiten

dok se na ostalim tribinama skuplja do 100njak navijaca.

 

opcija C) Vazura plete mrezu vec sad...

Link to comment

Pa vama Andrija ide u januaru... Tedova ideja o igranju Evrope preko osvajanja Kupa dobija smisao, osim sto postoji bar jedan problem, a to je Zvezda :D

Ljudski je nadati se a osnovni preduslov za kakvu-takvu nadu Partizan još uvek ispunjava i jedini je klub u zemlji koji ga ispunjava.

Link to comment

opcija A)

na zimu dogovor menadzera i zileta malog se ponistava, odlazi zile u dortmund za 8 milki sav kesh u klupski kasu, bozinov nazad u CSKA, a partizan na slobodnom trzistu uzima Vagner Lova Lova i Gastona Ramireza.

 

opcija B) odlazi zikica dobijamo 250k, povratak Srdje Knezevica i Jovancica, povrede Brasketa i Bubamaroua, Babinjo predvodi tim do treceg mesta dok na tribinama Istoka stoji zastava : Babo Kapiten

dok se na ostalim tribinama skuplja do 100njak navijaca.

 

opcija C) Vazura plete mrezu vec sad...

 

nama trebaju minimum 2 gaston ramireza i 1 vagner love da bi se koliko toliko upristojili kao ekipa. krila imamo na pretek, tu nam ne treba ništa.

 

dugacak je spisak fudbalera kojima se treba partizan zahvaliti, da ima mozga u upravi: babović, ninković, grbić, luka, ostojić, ćirković, ....................

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...